dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

135 830 zł1 445 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Domo Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działki budowlane w Żeliszowie. Działki mają regularny kształt prostokątów, posiadają dostęp do drogi asfaltowej oraz położone są na równym,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,83 m² 8 517,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni całkowitej 52,83 m2 - Lublin, lsm os. Konopnickiej, piękny widok z okien z salonu oraz sypialni - park, wąwóz "rury" Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44 m² 9 977 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,71 m (44 m powierzchni użytkowej), położone na 4. piętrze kamienicy w Śródmieściu Szczecina. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

56 025 zł2 241 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki o powierzchniach: 2241 m2, 3241 m2, 2522 m2, 4189 m2 we wsi Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice. Wymiary działki 2241 m2 wynoszą około 31x72 m. Wymiary działki 3241 m2.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 631 m² 52,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne, sporych rozmiarów działki budowlane objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - z pięknymi widokami oraz gwarancją bezproblemowej realizacji inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł256,30 m² 10 924,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 115 m²

Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją i są takie, które się pamięta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 633 zł37,66 m² 18 020 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł52,60 m² 21 863,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy. Idealne do zamieszkania lub na biuro. Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na wysokim parterze odnowionej,.

Szczegóły ogłoszenia

12 210 000 zł49 479 m² 247 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Brak dodatkowych kosztów oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną halami magazynowo-produkcyjnymi oraz budynkiem biurowo-usługowym zlokalizowaną w Rzeczycach.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55 m² 6 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w dzielnicy Raków w Częstochowie. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł342 m² 9 064,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową o pow. 342m2 w Krakowie. Lokalizacja: działka położona jest w przy al. Pokoju i ul. Rogozińskiego. Nr działki to: 113/12.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł177,55 m² 5 350,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 994 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Wyjątkowy Dom Jednorodzinny w Przepięknym Otoczeniu w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 167 zł22,48 m² 22 249,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament inwestycyjny W systemie hotelowym 0% prowizji | Zwrot vat 23% | Odrębna kw | Park & Stare Miasto | Bezobsługowa inwestycja | Centrum Poznania | Gwarantowany zysk | roi 6-7,5% Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł77,50 m² 2 439 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie znajdujące się w Gałązczycach, 10 km od Grodkowa, 20 km od zjazdu z autostrady A4, woj. opolskie. Mieszkanie ma 54,3 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł202 m² 7 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 197 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni około 200 m2 zlokalizowany w miejscowości Paprotnia, gmina Teresin przy ulicy Topolowej. Rok budowy 2000. Pięknie utrzymany ogród na.

Szczegóły ogłoszenia

5 658 000 zł2 436 m² 2 322,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka budowlana o wysokim potencjale inwestycyjnym, położona przy głównej arterii komunikacyjnej Lublina. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, którzy chcą natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł851 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działki budowlane 851M2, i 882M2 nowy julianów , obręb dziećmorowice, powiat wałbrzyski, gmina walim, rewelacyjna lokalizcja , tereny zielone liczne szlaki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł29 000 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 2,9 ha nad jeziorem warunki zabudowy czarnogłowy, gm. Przybiernów Na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 29 000 m , obejmujący działki nr 287/4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 530 zł38,22 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w najnowszej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej przy ul. Jasnej w Toruniu! Kupujący zwolniony jest z podatku pcc 2% oraz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł25 000 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa posesja z potencjałem z dużą zadbaną działką. Posiadłość z tradycyjnym domem wolnostojącym, stawem, ogródkiem, licznymi drzewami, krzewami, ogródkiem, dużym garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kulów

Kulów,dolnośląskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

DO sprzedania dom położony W miejscowości kulów. Położony 14 km od Głogowa. Dom o powierzchni około 75m2, składający się z dwóch pięter: parter :pokoi, kuchni, łazienki dom.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,29 m² 5 622,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 60,29 m | Sławno ul. Witosa Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem 3D - powyżej! Podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 063 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 952 m² 19,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 0,4952 ha (49,52 ar), położoną w spokojnej, zielonej części Giedlarowej, na pograniczu z miejscowością Gwizdów w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł54 600 m² 30,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ziemia rolna o pow. 5,46 ha pod inwestycję w Wawrowie. Teren płaski, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Aktualnie to ziemia rolna o klasie gruntu R iiib, iva, ivb.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,95 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 47,95 m Kielce, os. Sady Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,95 m z piwnicą, zlokalizowane na 9.