dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

80 000 zł1 056 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren leżący w północnej części Wyspy Chrząszczewskiej, oddalony od klifu o 200 m, od Głazu Królewskiego o 500 m, od wsi o 700 m, od Kamienia Pomorskiego o 5 km, od morza 14.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł51,23 m² 4 294,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu dwu-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 51,23 m2 zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w północnej części miasta. Budynek wielorodzinny IV.

Szczegóły ogłoszenia

1 056 000 zł74,90 m² 14 098,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne, 75-metrowe mieszkanie, położone w kameralnym budynku przy ul. Spokojnej. To miejsce, gdzie nazwa ulicy idealnie oddaje charakter okolicy. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 500 m² 119,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę 2500mkw o regularnym kształcie prostokąta, zlokalizowaną przy ulicy Grodzkiej w Tarnowskich Górach. Jest to otwarty teren, wokół dużo nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł148 m² 4 452,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3073 **** 0% prowizji od klienta kupującego Oferujemy do sprzedaży nowy dom znajdujące w miejscowości Nasiegniewo (gm. Fabianki). Domy w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł39,75 m² 15 572,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Chełm ul. Cedrowa Osiedle Wolne Miasto Skład mieszkania Powierzchnia: 39,79.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 477 m² 44,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Krosno, gmina Gorzkowice | 1477 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1477 m , położona w miejscowości Krosno, gmina Gorzkowice.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł54 m² 13 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomości panorama ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy apartament 54 m Karpacz, 250 m od deptaka Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 950 zł49 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł171 m² 9 064,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedaż na wyłączność Nowoczesny dom wolnostojący z 2025 roku - Męcinka Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: męcinka, powiat jaworski Powierzchnia użytkowa: 135 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana nr 561/9 - powierzchnia 11 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę budowlaną nr.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł27,40 m² 11 678,83 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulna kawalerka w doskonałym stanie, po świeżo wykonanym remoncie, gotowa do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku 12 piętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł21 130 m² 30,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: o pow. 21 130 m2 z linią brzegową , porośnięta licznymi krzewami i drzewami. Wzdłuż działki ciągnie się ok. 400m linia brzegowa rzeki Tyny. Dojazd do działki gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 000 zł189 500 m² 100,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa wyspa na jeziorze siecino - cieszyno | 18,95 ha | 19 000 000 zł Jedyna taka oferta w Polsce! Na sprzedaż absolutnie unikalna nieruchomość - prywatna wyspa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 65 m2, głogów, 375 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się na III piętrze bloku przy ulicy Władysława Łokietka. W skład mieszkania wchodzą: - wc, - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł861 m² 197,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż idealna działka w urokliwej cichej i spokojnej lokalizacji. Działka budowlana o powierzchni 861 m2 w kształcie prostokąta, płaska, krótszy bok przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

199 680 zł1 024 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: młynek - to malownicza kaszubska wieś położona w województwie pomorskim. Znajduje się w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo, w okolicach jeziora Kczewskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł422,70 m² 10 645,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:715 m²

Atuty - gotowy, funkcjonujący z powodzeniem biznes - 300 m od plazy - widok na morze Budynek Dom posadowiony na działce 715 m2 z wydzielonymi 5 apartamentami wyposażonymi.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł126,45 m² 4 737,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126,45 m2 z przynależną 4,8 arową działką przy ulicy Słonecznej w miejscowości Nielubia Dom składa się z: parter: - przedpokój - 6,15.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł66,29 m² 4 374,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 66,29 m 2 posadowiony na działce o powierzchni 0,0123 ha na osiedlu Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 263 669 zł84,81 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4-pokojowe mieszkanie 84,81 m zlokalizowane na wysokim parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku. Mieszkanie składa się z: - czterech pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - wc,.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł92 000 m² 4,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, malownicza działka siedliskowa 9,2ha z lasem w miejscowości Wólka Kościeniewicka k. Piszczaca. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę siedliskową.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55 000 m² 8,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 5,5 Hektara Raju na Mazurach - Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł12 523 m² 95,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Grabówko (gm. Nowa Karczma), zlokalizowanej zaledwie 45 km od Gdańska. Teren otoczony jeziorami, lasami i polami, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 800 m² 178,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

agencja nieruchomości Lublin * wyjątkowa działka 28 arów tuż pod lublinem - Z pozwoleniem na budowę! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł104 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-uslugowy o powierzchni 105 m2 położony na parterze kamienicy przy Rynku 16 w Niemodlinie. Lokal wyposażony w wodę, kanalizację i energię elektryczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 570 zł68,89 m² 12 012,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł78 m² 9 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal W bardzo dobrej lokalizacji. Do sprzedaży lokal o pow. 78 m2 składający się z 5 pomieszczeń: 4 pokoi, pomieszczenia socjalnego i toalety. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł72,64 m² 9 567,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 73, 64 m2 bardzo zadbane, rozkładowe i wygodne, po remoncie łazienki, toalety i kuchni w 2018r, gotowe do zamieszkania. Kuchnia z nową zabudową ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł209 m² 5 019,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowa oferta dostępna tylko W pepper house! Dom w miejscu, gdzie natura spotyka komfort życia. Nowoczesny dom w Lubkowie - między jeziorem żarnowieckim a bałtykiem. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł53,84 m² 13 280,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   Dwie kawalerki w jednym mieszkaniu po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości: ciąg pięknych, przedwojennych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jawa Nieruchomości rozpoczyna sprzedaż działek budowlanych na nowo projektowanym osiedlu domków w Solcu Kujawskim, 20 minut od centrum Bydgoszczy. Działki od 645 do 1552 m2 Cena 200 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nekla,wielkopolskie

250 000 zł969 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z pięknym otoczeniem w miejscowości gminnej Nekla pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą (z możliwymi usługami nieuciążliwymi).