dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

280 000 zł40,80 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wygodne, 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Bardzo dobra propozycja dla singla, pary, rodziny lub jako okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 000 zł25,31 m² 12 011,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł720 m² 9 236,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu Pawilon Handlowy w pełni wynajęty na sprzedaż przy ul. Gustawa Morcinka w Dąbrowie Górniczej.Pawilon wolnostojący powstał w 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 743 zł28,90 m² 11 825,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 026 m² 239,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa. Powierzchnia: 1026 m kw. Kształt: prostokąt/kwadrat Ogrodzenie: nie Dojazd: droga wewnętrzna (udział w drodze) Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jedle

Jedle,świętokrzyskie

150 000 zł3 661 m² 40,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| na sprzedaż działka o pow. 3 661 , zlokalizowana w miejscowości Jedle, gm. Łopuszno. Dojazd do działki drogą asfaltową, wojewódzką, a następnie gminną (nieurządzoną). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł2 000 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2 na Białołęce (kobiałka). Działka w kształcie prostokąta. W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł45,60 m² 6 030,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciche i zielone ale dobrze skomunikowane osiedle - to aspekty, które łączy ze sobą niniejsza oferta nieruchomości przy ul. Kaliny! To przytulne mieszkanie o powierzchni 45,60 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł111,38 m² 12 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji Segment środkowy 111,38 mkw. Parter około 40 mkw plus garaż, piętro około 56 mkw oraz piętro drugie około 40 mkw. Salon z aneksem, 3 sypialnie, 2 łazienki, wc, 2 garderoby, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 243 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Działka budowlana nieuzbrojona o numerze ewidencyjnym 44/10 (przeznaczenie według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł54,52 m² 9 354,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kołobrzeg os. Ogrody ul. Chodkiewicza na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,52 m2, usytuowane na II piętrze w budynku z windą wybudowanym w 1990 roku. Mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż bardzo ładną działkę o numerze ewidencyjnym 2 z obrębu Całowanie z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową leżącą we wsi Całowanie w gminie Karczew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 574 zł38,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł100 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Zielątkowo, dom parterowy 100 m2, działka 1253 m2, polecam do kupna klimatyczny parterowy dom w Zielątkowie z widokiem na stawy i tereny leśne, około 16 kilometrów od ronda Obornickiego.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 862 m² 34,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż pod zabudowę na granicy Małopolski i Podkarpacia Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,2862 ha przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 171 m² 82,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, idealnej pod realizację wymarzonego domu, położonej w malowniczej miejscowości Murzynowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Lipce,dolnośląskie

2 496 500 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki usługowe zlokalizowane w obrębie Lipce-Gniewomirowice, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94. Teren o dużym potencjale inwestycyjnym w sąsiedztwie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży - dom W zabudowie dwulokalowej W skrzeszewie Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 150 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł267,12 m² 2 845,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:443 m²

Żagań ulica Akacjowa , dom z 6 pokojami w zabudowie szeregowej , segment skrajnie położony na działce o pow. 0,0443ha, oddzielne wejścia na teren oraz do budynku ,na sprzedaż. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w sercu dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 600 m² 282,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mn,U przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługową. To idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta inwestycyjna lub do zamieszkania. Ładne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, na ul. Twardej - Gdańsk Młyniska, okolice Stoczni Remontowej. Lokal jest dwustronny, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 456 m² 116,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki komercyjne z ogromnym potencjałem pod zabudowę usługowo - produkcyjną, zlokalizowane niedaleko miasta! Zagumnie, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: dz iałki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 345 m² 159,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Budy-Grzybek. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł34,50 m² 11 594,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstęp: na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na parterze niskiego bloku przy ul. Stryjewskiego w Gdańsku-Stogach. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 950 000 zł240,43 m² 12 269,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

0% prowizji od strony kupującej. Do sprzedania budynek dwu lokalowy o powierzchni całkowitej 630m2 oraz użytkowej 588,65m2 na Wrocławskich Krzykach, usadowiony na działce 798 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł65,60 m² 11 737,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Gdańsku, w dzielnicy Osowa. Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim, 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł1 200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W prestiżowej części dąbrowy leśnej Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja: nieruchomość położona w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Subkowy,pomorskie

76 000 zł27,35 m² 2 778,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Subkowy w woj. pomorskim, w powiecie tczewskim, w gminie Subkowy. Przez Subkowy przebiega trasa kolejowa nr 131 Chorzów Batory.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 008 m² 992,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działkę położoną w samym Centrum Wrześni kilka kroków od Ratusza przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł70,40 m² 4 829,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Niegosław w gminie Drezdenko w powiecie Strzelecko-Drezdeneckim. Przedmiotem sprzedaży jest: -.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Ancuty spokojna okolica w pobliżu rzeki Narew Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż kompleks 25 działek budowlanych z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

84 700 zł1 100 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w Łagodzenie, obręb: zieleniec, gm. Deszczno. Działka oddalona 5 min od Gorzowa Wlkp. Do sprzedaży działka o pow. 1100 m2, w atrakcyjnej cenie 77.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 430 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dużą działkę w Lisim Ogonie. Działka o powierzchni 3430 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 897 665 zł71,61 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium. Wyjątkowa lokalizacja. Nagrodzona inwestycja. Wysokiej klasy apartamenty. W tym miejscu świat zewnętrzny zwalnia. To przestrzeń, która pozwala odpocząć, cieszyć się chwilą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 730 zł75,48 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Domy po wszystkich odbiorach- gotowe do zakupu 10 minut do stacji pkp michałów reginów Link do filmu znajduje się w parametrach oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowych domów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł272,42 m² 10 278,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Lokalizacja: raciąż, 09-140, powiat płoński, woj. mazowieckie Powierzchnia domu: 272,42 m (pow. użytkowa 159,30 m ) Powierzchnia działki: 3 500 m Cena: 2 800 000 zł opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 930 m² 81,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biura Galicja Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Chmielnik, zaledwie kilometr od granic Rzeszowa. To idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Górkło

Górkło,warmińsko-mazurskie

1 850 000 zł212,65 m² 8 699,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom zaadaptowany na pensjonat agroturystyczny w urokliwej miejscowości Górkło, zaledwie 200 metrów od jeziora Górkło, które wchodzi w skład Szlaku Wielkich.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij