dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 090 000 zł134 m² 8 134,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Kameralna inwestycja składająca się z czterech lokali, usytuowanych w dwóch budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, dostępny jest na sprzedaż środkowy lokal gotowy do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł51 m² 13 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Mokotowie. Lokal idealny dla osób szukających ciszy, prywatności i zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł204,70 m² 4 640,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt usługowo-handlowy przy głównej ulicy miasta doskonała ekspozycja Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony przy jednej z głównych, przelotowych ulic miasta, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł240 m² 16 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Ekskluzywny dom wolnostojący z basenem | Kraków Kliny, ul. Forteczna Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego zlokalizowanego w prestiżowej, willowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę rolną o powierzchni 3,3 ha, znajdującą się w miejscowości Podzamek w Górach Bardzkich. Wieś usytuowana jest na wysokości ok.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł34,90 m² 14 326,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem Warszewo, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,73 m² 18 192 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rowy, komfort i spokój w sosnowym lesie apartament z balkonem, blisko plaży - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk Na sprzedaż komfortowy apartament położony w miejscowości Rowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 176 475 zł124,37 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł252,42 m² 1 386,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Unikalna posiadłość z bezpośrednim sąsiedztwem Zamku - Twoja prywatna ucieczka w przeszłość! Z dumą prezentujemy nieruchomość, której lokalizacja jest absolutnie niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł240 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w Józefinie - Twoje miejsce na ziemi! Marzysz o przestrzeni, w której natura spotyka się z komfortem? O miejscu, gdzie każdy dzień zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 023 m² 341,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Bojanie przy ul. Wołoszyna! Lokalizacja gwarantująca odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia dostęp do coraz szerszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,12 m² 10 066,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe | Osiedle Dębowe | Tychy - Wilkowyje | Rabaty na wybrane lokale! Brak prowizji i podatku pcc 2%! 3-pokojowe mieszkanie | 57,12 m | ul. Obywatelska | Tychy | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł181 m² 17 624,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal na Mokotowie : - Metraż 181 m2 - Lokal w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 105 542 zł62,46 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w bloku z cegły z 1967 roku na parterze przy ulicy Jana Pawła II 20C w Mińsku Mazowieckim. Jest to ścisłe centrum :.

Szczegóły ogłoszenia

142 650 zł951 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 951m2 położona w miejscowości Nowy Jasiniec gm. Koronowo. Na terenie, na którym jest położona, obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 470 m² 54,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Biskupicach w Gminie Olsztyn przy ul. Szkolnej, o powierzchni 2470m2. Działka : o pow. 2470 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł157,80 m² 2 978,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:987 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanej części miasta, z pełną infrastrukturą w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł80,24 m² 7 838,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim w budynku D na parterze z ogródkiem. Jest tu wszystko: przestrzeń, prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł32,70 m² 11 590,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

313 500 zł1 425 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, położenie: zalasewo koło Swarzędza - chyba każdy zna i wie, że te tereny szybko się rozwijają. Ul. Piknikowa - obrzeża Zalasewa. Opis: prostokątna, płaska działka na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 588 000 zł235,37 m² 10 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowym- 4 etapem, sprzedaży domów na osiedlu Mników Zielona Dolina. Prezentowana oferta dotyczy sprzedaży domu B, na działce 1680/212 o powierzchni 1020m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Unikatowa otwarta przestrzeń,jedyny taki apartament o pow. użytkowej 115 m2. Apartament podzielony jest na 3 części: -część dzienna-reprezentacyjna -część prywatna-z odrębną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28,10 m² 17 259,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalna kawalerka z doskonałym potencjałem inwestycyjnym w sercu Muranowa blisko Centrum Warszawy. Zaledwie 900 m do stacji metra "dworzec Gdański" Pierwsze 6 zdjęć to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44,32 m² 15 342,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prokocim Kozłówek ul. Spółdzielców - 44,32m2 / 2 pokoje / Balkon Loggia / Park Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,32m położone w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,50 m² 7 675,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Iranka-Osmeckiego w Rzeszowie. Trzy pokoje, lokalizacja w cichej dzielnicy, blisko uczelni, szkół, marketów sprawiają, że ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł74,50 m² 5 328,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Jasne, przestronne i kfunkcjonalne mieszkanie w Śremie! Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, słoneczne, 4 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:298 m²

Dom nad Soliną 100 m od wody i lasu! Na sprzedaż klimatyczny dom całoroczny o powierzchni 60 m (parter + poddasze) zaledwie 100 metrów od linii brzegowej Jeziora Solińskiego oraz od.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł93,99 m² 2 649,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny położony na parterze murowanego budynku mieszkalnego dwulokalowego z lat 60., zlokalizowany w spokojnej części Sulejowa przy ul. Polnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł341 m² 4 985,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Masz dość przeciętności? Szukasz miejsca, które łączy klasę z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową okazję - jedyny taki dom na rynku, nieruchomość, która wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł15 600 m² 5,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Redociny, gmina Dłutów, powiat pabianicki, województwo łódzkie. Szczegóły nieruchomości: numer działki: 166/3 Powierzchnia: 1,56 ha. Wymiary: ok 34.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł12 080 m² 103,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka przemysłowo-usługowa 12 080 m w Mszczonowie Doskonała inwestycja! Oferuję na sprzedaż działkę przemysłowo-usługową o powierzchni 12 080 m, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł41 m² 19 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego nad morzem #twojaprzyszloscmaswojadres Gotowy do zamieszkania apartament 2-pokojowy | 41 m | duży taras Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł35,13 m² 13 521,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mała Góra, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł35,15 m² 13 514 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pok./ 35 m2 /balkon/ Bieżanów / ul. Mała Góra. Super oferta. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 1 - pokojowe mieszkanie po częściowym remoncie o pow. 35,15 m 2 przy ul. Mała Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 800 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki w Radgoszczy Do sprzedania działki 18 ar w Radgoszczy blisko zalewu Narożnikach Działki w kształcie prostokąta o wymiarach około 30 x 60 m. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,65 m² 4 904,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 44,65 m2, składa się: - z dużej sypialni, - pokoju dziennego połączonego z kuchnią, - kuchni, - przedpokoju, - łazienki razem z wc. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł48,34 m² 16 135,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością oferujemy Państwu lokal w Kamienna Apartamenty o powierzchni 48,34 m2 zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą i garażem podziemnym wielostanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł176,30 m² 5 099,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym, strykowo pod Poznaniem. Pow. użytkowa 164,7m2,2 niezależne mieszkania lub duży dom dla rodziny, 514 m działki ,blisko jeziora, sklepów i kolei Na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij