dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

329 000 zł102 m² 3 225,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Nowoczesny dom po kapitalnym remoncie | świetna lokalizacja | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż oferuję komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 70 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,24 m² 6 820,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 48,24 m2. W skład mieszkania wchodzi również kuchnia, łazienka, duży przedpokój oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł861 m² 290,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prowizja 0%. Bielsko-Biała Lipnik. Teren o funkcji magazynowo produkcyjnej. Działka z dojazdem od ul. Krakowskiej. Do zjazdu na drogę ekspresową S1- 950m. Dla nieruchomości została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł68,77 m² 2 035,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w sercu Nowego Miasteczka? Mamy do zaoferowania mieszkanie o łącznej powierzchni 69 m , które może stać się Twoim wymarzonym miejscem po remoncie! Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł70 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:391 m²

Oferuję Państwu domek letniskowy z klimatyzacją, z dużą działką (391m2), położony na zamkniętym Ośrodku Perła (brama na pilota , wjazd tylko dla mieszkańców). Nieruchomość nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt to dobra inwestycja! Działka sprzedawana ze zgłoszeniem na budowę domku o powierzchni 35m2. Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek w miejscowości Wierzbno nad.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł505,94 m² 4 743,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż - Świdnik | Blisko centrum | Wyłącznie u nas Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 505,94 m , położony w dogodnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m , usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 005 m² 233,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka na nowym osiedlu domów z dobrym dojazdem do Trójmiasta! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł250 m² 13 960 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 072 m²

***zajazd myśliwski *** wraz Z domem jednorodzinnym *** maldanin gmina pisz *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze prosperującego "zajazdu Myśliwskiego". Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70,44 m² 11 343 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy położony w Gdyni w dzielnicy Wielki Kack przy ul. Myśliwskiej. Lokal o powierzchni użytkowej 70,44.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gronity,warmińsko-mazurskie

183 315 zł1 111 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/9 Obręb 4 Gronity o pow. 1111 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 181 zł57,19 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Imperium serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji mieszkań w świetnej lokalizacji Nowego Sącza. Gwarantujemy łatwy dostęp do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45,30 m² 7 395,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż posiadamy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,3 m , położone na Starym Mieście w Głogowie. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

398 500 zł44,30 m² 8 995,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwustronne, rozkładowe mieszkanie w centrum Trzebnicy - ul. Kościelna Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,30 mkw usytuowanego w ścisłym centrum, nieopodal deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł29 m² 5 637,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na 6. piętrze w samym sercu Piaskowej Góry. Układ mieszkania: salon sypialnia kuchnia łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 700 zł61,70 m² 8 293,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż mieszkania z balkonem zlokalizowane na nowoczesnym, rozwiniętym osiedlu w Zielonej Górze - Łężyca. Niedaleko lasy, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,80 m² 5 532,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 niezależne pokoje! niski czynsz! duży balkon! blisko dtś! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł5 200 m² 286,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży widokowa działka budowlana znajdująca się W miejscowości kobylany przy ulicy widokowej oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze Do sprzedaży widokowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Elganowo

Elganowo,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł587 m² 2 555,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 119 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o pow. 13,8119 ha na Mazurach, w której skład wchodzą: 1) Siedlisko , w tym budynek mieszkalny z 1934 roku, obory,stajnie stodoła, ziemianka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł491,99 m² 5 792,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu prawobrzeża o łącznej powierzchni 491,99m2. Wolnostojący budynek mieszkalny z częścią usługową z 1999r.- w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 303 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Osłowo, gmina Mielnik. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5303m2. Działka w kształcie trapezu zabudowana jest drewnianą stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,50 m² 9 452,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniża ceny! Wysoka jakość! super oferta - z widokiem na pasmo gór atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow.47,50m2 z oddzielna kuchnią BLISKO CENTRUM ul. Czysta * gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,40 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Galerii Nowy Rynek. W skład powierzchni użytkowej wynoszącej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł996 m² 179,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Możesz nawet w kapciach po porannej kawie wyjść na grzyby na własnej działce. Weź od razu dwa koszyki, żeby nie wracać do domu. Musisz też zbierać bardzo ostrożnie, by nie zadeptać setki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 566 zł34,38 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z wykończeniem "pod klucz" na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal.