dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

570 000 zł52 m² 10 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu i urządzić je po swojemu? To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krakowskiej daje Ci dokładnie taką możliwość - plus własny ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł336,50 m² 5 943,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo atrakcyjny budynek Handlowo-Magazynowy W jeszcze bardziej atrakcyjnej lokalizacji! Mam do zaoferowania halę handlowo-usługową w Jeleniej Górze zlokalizowaną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 675 m² 92,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Czarne Błoto, gmina Zławieś Wielka, powiat toruński, ul. Leszczynowa. Na sprzedaż działki budowlane w Czarnym Błocie przy ul. Leszczynowej, położone w cichej lokalizacji; wśród nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Sedranki

Sedranki,warmińsko-mazurskie

1 390 000 zł190 m² 7 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 494 m²

Na sprzedaż komfortowy i jasny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 190 m2, położony na działce o powierzchni 2494 m2 w miejscowości Sedranki, gmina Olecko. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 932 m² 91,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Chotowej, gm. Czarna.Nieruchomość o powierzchni 0,4932 ha w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł44 m² 6 590,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***nowa cena*** Szukasz mieszkania bez klatki schodowej jak w bloku, bez tłumów sąsiadów i z niskimi kosztami utrzymania? To jest właśnie taka nieruchomość. Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł38 m² 5 523,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ulicy Jagiełły w pobliżu Białych Koszar w Ostródzie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:39 000 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej wraz z gruntami o łącznej powierzchni 39000m2 w gminie Kobylnica w okolicach Kuleszewa. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży duży boks handlowy w Centrum Handlowym promenada. Boks posiada ładny układ i jest położony blisko wejścia do budynku. Stan techniczny dobry, do niewielkiego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł90,85 m² 12 107,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł148,30 m² 6 331,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:957 m²

Uwaga - Ostatni dom II Etapu bajkowe osiedle - II Etap tąpkowice - Ulica Kubusia puchatka/mikołaja Kopernika Projekt domu "kubuś" z garażem w bryle budynku i działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż siedlisko 1 ha z budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 oraz budynkiem gospodarczym ok. 100 m2. Budynek mieszkalny składa się: - oddzielnej kuchni, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł793 m² 1 513,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 641 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość przemysłową położoną w dogodnej lokalizacji w pobliżu Mławy. Obiekt idealny pod działalność produkcyjną, magazynową lub logistyczną. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł26 311 m² 5,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu grunt rolny położony w miejscowości Świeszewo, gmina Gryfice. Nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 2,63 ha, stanowiące użytki klasy riiib, łiv, łv, w-łiv. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,5m2 zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Lawendowe Wzgórze na Gdańskim Jasieniu. Mieszkanie: w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł5 321 m² 199,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 0,5321 ar położoną w mieście Rzeszów bezpośrednio przy drodze publicznej - ul. św. Jakuba. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł131,54 m² 6 537,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

** kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% ** Doskonała jakość wykonania, nowoczesna i bardzo funkcjonalna bryła, przemyślany projekt oraz bliskość do wjazdu/zjazdu na A1 to główne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 221 912 zł56,57 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc I prowizji dla biura mieszkanie gotowe do odbioru Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 56.57 m , położone w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł4 010 m² 47,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna około 40 ary na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów W przyszłości bezpośredni dostęp do drogi serwisowej Via Carpatia Media w pobliżu prąd I gaz Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 360 000 zł250 m² 17 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy budynek mieszkalno-usługowy w Karpaczu Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonujący obiekt z 6 niezależnymi apartamentami , położony w malowniczej części Karpacza,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Łany

Łany,świętokrzyskie

14 760 000 zł2 796 m² 5 278,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 625 m²

| na sprzedaż hala o łącznej powierzchni 2796 m , zlokalizowana w miejscowości Łany, gm. Wodzisław. Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł219 m² 3 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie szeregowej - o charakterze pensjonatowym, położony w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 006 m² 158,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni od 1006 m2, położona w miejscowości Koteże, gm. Starogard Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu 3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 51,2 m2, usytuowane na 7 piętrze 10-piętrowego bloku z wielkiej płyty z 1970 roku w sercu krakowskiego Ugorka.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł2 270 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2270 m Wólka, gm. Juchnowiec Kościelny, tylko 15 min od Białegostoku! Szukasz spokojnego miejsca pod swój wymarzony dom na wsi, z jednoczesnym szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 200 m² 155,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Matysówka - 32 ary pod wymarzony dom lub inwestycję! Twoje miejsce z przestrzenią i widokiem. Wyobraź sobie poranki przy kawie, z widokiem na panoramę Rzeszowa, śpiew ptaków w tle.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,36 m² 23 148,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Prestiżowy apartament na Starym Mieście w Gdańsku widok na Motławę, świeżo po remoncie! Elegancka , przytulna, dwustronna i słoneczna nieruchomość o powierzchni 45,36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł95 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu urokliwą nieruchomość o powierzchni 48 ar , zabudowaną domem z potencjałem inwestycyjnym oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Lubin,dolnośląskie

490 000 zł184,29 m² 2 658,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Niemstów gm. Lubin - dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Do sprzedaży wolnostojący dom z poddaszem użytkowym bez podpiwniczenia z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł6 093 m² 147,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6093 m2 w Połchowie gm. Puck. Atuty nieruchomości: - bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej, - doskonała komunikacja z Trójmiastem, - 10 km do Pucka, - 20 km do.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice Ligota Na sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł20 000 m² 34,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka inwestycyjna pod zabudowę letniskową pod Głownem! Tę ofertę kierujemy do osób i firm poszukujących terenów pod inwestycję! Działka - położona jest w urokliwej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wytrębowice,kujawsko-pomorskie

1 259 000 zł212,35 m² 5 928,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Wytrębowice, gmina Łysomice. Nieruchomość położona jest 10 km od granic administracyjnych Torunia, w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,60 m² 6 192,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, rozkładowym układzie, zlokalizowane na os.Asnyka w Legnicy. Powierzchnia i układ (43,56 m ): -przestronny pokój dzienny, -sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny bardzo dobrze wyposażony dom w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej. W odległości 3 km do Zalewu Zemborzyckiego. Dom położony przy ulicy z parkingiem w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 029 m² 476,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Śnieżkę | 1029 m | mpzp mu2 | Karpacz Działka o powierzchni 1029 m znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta. Teren objęty jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 400 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni użytkowej 1400 m2 , zlokalizowaną w miejscowości wręczyca wielka gm. Kłobuck. Działka w kształcie trójkąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 253 m² 79,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Czarże o powierzchni 1253 m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł4 439 m² 495,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z prawomocnym pnb | 9 segmentów | Dziekanów Nowy Cena: 2 200 000 pln Powierzchnia: 4 439 m Adres: ul. Rolnicza, dziekanów Nowy, gm. Łomianki Nr działki: 60/8 i 60/7 |.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 359 m² 91,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrkacyjnie położona działka pod zabudowę jednorodzinną W gminie dobromierz. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Bezpośredni dojazd drogą asfaltową. Do sprzedania działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł154,80 m² 4 838,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - 123,36 m2, działka 625 m2 Otoczony lasem, z dala od zgiełku - idealny dla rodziny Na sprzedaż 4 lokale w zabudowie bliźniaczej, każdy.