dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 286 ogłoszeń

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gotowy do wykończenia. Atrakcyjny i bogaty pakiet deweloperski. Dzięki planowanej obwodnicy wschodniej w Śliwicach-ukończenie 2022r. - szybkie połączenie z obwodnicą Wrocławia. Kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł270 m² 4 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

W naszej ofercie przestronny dom idealny dla większej rodziny w bliskiej odległości od miasta! Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł34,60 m² 8 667,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 35 m2, położona w samym sercu Stargardu na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku i posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 390 000 zł1 076 m² 5 938,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowy zlokalizowany w Łasku. Lokal o powierzchni całkowitej 1076 m2, położony na działce o metrażu 4700 m2. Nieruchomość dochodowa-umowa wynajmu do 2024 r. Po.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60,70 m² 5 420,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Sikorskiego w Łęcznej. Lokalizacja: mieszkanie mieści się na osiedlu Niepodległości. W okolicy nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 880 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9880 m , położona w miejscowości Borowa, w gminie Koluszki. Niespełna 4000 m stanowi teren budowlany, pozostała część.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł200 m² 19 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:136 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł236 m² 8 470,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:730 m²

Opis sprzedaży dwóch domów na sprzedaż w Zdrojach: informacje ogólne: powierzchnia działki: 730 m2 Powierzchnia całkowita obu domów: 236 m2 Liczba domów: 2 Garaże: 3 (łączna powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 286 m² 99,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na Twój wymarzony dom? Mamy to! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1286 m2 (0,1286 ha), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Bortatycze,.

Szczegóły ogłoszenia

964 110 zł45,65 m² 21 119,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na Bielanach, w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra, przystanków autobusowych oraz licznych sklepów, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 000 zł60 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę mieszkania z nowej inwestycji, która będzie oddawana do użytku już w lipcu 2025 roku - nowy 6 piętowy blok, z halą garażową, wspólną kotłownią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

162 890 zł1 253 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kaletach - Jedrysku, przy samym lesie

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:995 m²

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 110 m , usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Gorzyczek. Nieruchomość została wybudowana w latach 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 224 zł57,09 m² 17 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie blisko stacji pkp Grochów i Warszawy Wschodniej *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na sprzedaż o powierzchni użytkowej 122,50 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji. Apartamenty w Śródmieściu 1.4 km od centrum Gdańska. Cała inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł4 274 m² 46,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję możliwość zakupu działek objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone symbolem "mju" budownictwo jednorodzinne z dopuszczeniem usług w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,46 m² 11 129,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Traugutta we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł1 200 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:287 m²

Nowa cena! Polecamy do zakupu wyjątkowo zlokalizowaną kamienicę położoną na płycie Starego Rynku w Poznaniu - Stary Rynek 63 / Kozia 20. Powierzchnia działki: 287 m2 Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł198 m² 1 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom, garaż, sklep - na działce 11 ar - Stare Miasto gmina Leżajsk Witam. Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę domu w Starym Mieście koło Leżajska. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł4 100 m² 707,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warszawa radość wschodnia strona torów/ zbójna góra Prestiżowa lokalizacja. W sąsiedztwie atrakcyjna zabudowa jednorodzinna. Na sprzedaż dwie działki: 2 x 4100m2 Powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Przestronny, solidny dom w Łękach koło Dębna gotowy do zamieszkania! Marzysz o spokojnym miejscu z szybkim dojazdem do miasta? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w inwestycji Grand Residence (L71), w Rzeszowie przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Stan lokali -w budynku głównym częściowo wykończone, w oficynie stan deweloperski. Forma własności - udział ze wskazaniem. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

748 800 zł3 094 m² 242,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 094 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł637 m² 117,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy, kameralny kompleks 4 działek budowlanych, w malowniczej miejscowości, zaledwie 41 km od granic Krakowa. Kompleks położony jest przy drodze asfaltowej. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

961 496 zł77,54 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Park sosnowy / nowy etap / najlepsze położenie Inwestycja `park Sosnowy II` zlokalizowana jest przy ulicy Artylerzystów w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 24 mieszkania na 5kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł410 m² 9 021,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie. Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole, całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 179 m² 91,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W naszym biurze Działka w Połomi Prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 3179 m2 położoną w Połomi przy ul. Wolności. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł4 310 m² 20,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w spokojnej, cichej miejscowości Stara Wieś, gmina Rozprza. Działka o powierzchni 4310mkw. Szeroka na około 23 metrów wzdłuż drogi asfaltowej. Sąsiedztwo nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł120 m² 10 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:634 m²

Nr oferty 1688/ds Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego, starannie utrzymanego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Lipinki gmina Wołomin. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

989 400 zł29 100 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*nieruchomość gruntowa W otulinie lasu*2,91 ha* Do sprzedaży trafia wyjątkowa nieruchomość gruntowa w miejscowości Folwarki Wielkie, gmina Zabłudów. Jeżeli poszukujesz miejsca na swój.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze od razu - dostęp do działki jest całkowicie uregulowany - wyznaczona służebność drogi od ul. Brzezińskiej gwarantuje wygodny i pewny dojazd. Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 000 zł31,20 m² 21 987 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w Pogórzu. Inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w apartamentowcu na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 651 zł36,66 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 792 m² 100,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Myszków, dzielnica Nowa Wieś ul. Górnicza. Działka: powierzchnia: 1792 m2 Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł5 621 m² 45,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej, tylko u nas! kb Nieruchomości przedstawia działkę rolno-budowlaną o całkowitej powierzchni 5621mkw. Świetna lokalizacja dla inwestycji - jakiej? to już od Ciebie zależy!.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł840 m² 279,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Górki - zaledwie kilka minut od granic Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 907 zł49,27 m² 17 249,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie o pow.49,27 m2, 5 piętro Stan developerski. Planowany termin zakończenia inwestycji to 30 03 2026 roku Zakup bezpośrednio od developera. oraz jest zwolniony z 2% podatku od.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł180 m² 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak położony zaledwie 15 kilometrów od miejscowości gminnej Przybiernów - Łoźnica. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.   Bliźniak do.