dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

1 190 000 zł991 m² 1 200,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny Dom Premium w Góraszce 136,63 m.kw. z ogródkiem Dom posiada swój prywatny ogródek .Garaż. Ogrzewanie podłogowe na parterze. Gmina Wiązowna to wyjątkowa inwestycja znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł25 600 m² 38,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 600 m²

Na sprzedaż obiekt cegielni, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 65, na trasie Olecko-Gołdap. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł107,98 m² 6 204,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Obniżka ceny! nie przejdziesz obojętnie! nowa cena 670.000,00 ZŁ Niezależność Prawie Jak W Domu - Prawdziwy Bliźniak z OGRODEM i ZERO CZYNSZU! Lokalizacja: Piła, ul. Wierzbowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego, energooszczędnego domu w prestiżowej inwestycji Skandynawska Dolina ul. Daniłowicza, białystok Podlaski To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

308 900 zł1 144 m² 270,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Na sprzedaż działka budowlana 1144 m , Sosnowiec, ul. Nowa Kupujący zwolniony z prowizji biura! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1144 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 000 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki położone na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 5 kilometrów od granic Łodzi. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł2 475 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz gruntów, które nie wymagają domyślania się czy się da , tylko pozwalają od razu działać ta oferta spełnia oba scenariusze: bezpieczną budowę dla siebie i prostą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Filice

Filice,warmińsko-mazurskie

108 000 zł1 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż 6 wyjątkowych działek w Filicach - gmina Działdowo! Twoje marzenie o własnym domu właśnie zyskało idealną lokalizację. Dlaczego Filice? To naprawdę świetne miejsce do życia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 z instalacją co,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł274,53 m² 6 010,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 281 m²

Swoszowice! Przestronny 7 pokojowy dom wolnostojący, położony na prawie 13 arowej działce, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Osterwy w Krakowie. Oferta bez prowizji dla Kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł51,06 m² 15 374,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, w którym rano pijesz kawę na balkonie z widokiem na park, a wieczorem spacerujesz wzdłuż Ślęży? Mamy dla Ciebie perełkę na Dożynkowej we Wrocławiu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

280 140 zł2 001 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-56 Polecam do sprzedania działki budowlane o wymiarach 56/36 m (kształt prostokąt) w trzeciej (o pow. 2001 m2) i czwartej (o pow. 2002 m2) linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł489 m² 2 451,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:997 m²

Sprzedam okazałą kamienice z wyodrębnionymi pięcioma mieszkaniami w Dąbrowie Górniczej przy Ul. Hetmanskiej Oferujemy Państwu okazałą kamienice z wyodrębnionymi pięcioma mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

264 330 zł801 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę nr 298/4 o powierzchni 801 m położoną przy ul. Powstania Styczniowego w Lęborku. Działka jest ujęta w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

10 000 000 zł3 332 m² 3 001,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy z zapleczem chłodniczym, położony w dogodnej lokalizacji niedaleko centrum Kalisza. Nieruchomość zapewnia sprawny dojazd zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł573 m² 6 806,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 792 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec ma zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży niezwykłej nieruchomości stylowego Pałacyku z 1917 roku, dawnej Willi Komendanta Garnizonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł215 m² 15 344,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:384 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Orłowa - dom z potencjałem inwestycyjnym i lokalem użytkowym. Gdynia Orłowo | 215 m | 600 m do morza | Gabinety lekarskie lub możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł1 550 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***tylko W naszym biurze*** Piękna, świetnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 3 100 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. Bodzentyn) w odległości około 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

376 500 zł7 531 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża atrakcyjna działka położona w Kołpakach gm. Zabłudów. Powierzchnia działki 7531m2 pozwala na wiel niebanalnych inwestycji. Opoekun oferty Artur Nowakowski   . Ardvil group=.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 441 zł44,59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 2- pokojow E mieszkanie Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 690 000 zł268 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Olszynki Park to miejsce doskonałe zarówno do zamieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy w sercu Rzeszowa, lokalizacja gustownego biura lub jako inwestycja środków pod kątem zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł120 m² 13 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Chcesz zamieszkać w magicznym miejscu w Karkonoszach? Wiosenna promocja! 1.640.000,- Drewniany domek z duszą - stoi, nie cieknie, nie odpadają ściany, a dach nie przecieka! Kominek -.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53 m2,położone zaledwie 300 m od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowym, prestiżowym kompleksie apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł69 m² 10 115,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które będzie gotowe do wprowadzenia bez męczącego wykańczania wnętrza? Wybierz wyjątkową ofertę w inwestycji Osiedle Kaktusowa, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 228 000 zł3 653 m² 609,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trójka Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną + część przeznaczona na zieleń urządzoną o łącznej powierzchni 3 653 m2 położoną nad samym jeziorem w malowniczej, cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł148,57 m² 7 605,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowoczesny dom dla rodziny Grodzisk Mazowiecki. Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym o powierzchni 148,57 m , zaprojektowany z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł42,60 m² 9 248,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Jurowieckiej, a jednocześnie w zacisznej, drugiej linii zabudowy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł900 m² 311,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2 położona w miejscowości Milejowice , gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media: woda w drodze przy działce, skrzynka elektryczna na.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 479 m² 54,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - obrzeża wsi Kwieki, gmina Czersk. Szukasz spokojnego miejsca pod budowę domu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:941 m²

Dom po dużej modernizacji w Rzeszowie to miejsce, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i oszczędność. Położony przy ul. Makuszyńskiego, na płaskiej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Karpacz,dolnośląskie

4 980 000 zł541 m² 9 205,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Pensjonat w Karpaczu Wolnostojący dom wybudowany w 2001 roku o powierzchni 541m2, położony na działce o powierzchni 1149m2 w Karpaczu. Kameralnie położony na skraju lasu nad.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł39,30 m² 2 137,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Kopalnianej 5/1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr N3 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł22 446 m² 222,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę z dużym potencjałem usługowo-mieszkalnym. Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego uchwała nr. XXXV.314.2017 z dnia 2017-08-25 obszar 1U oraz 2U.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Korzeniste, gmina Mały Płock,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł25 m² 25 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni 25,00 m2, mieszcząca się na terenie prestiżowej inwestycji Bastion Wałowa, położonej na terenie Młodego Miasta w ścisłym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł45,66 m² 3 942,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,66 m2 usytuowane na 1 piętrze budynku wielorodzinnego w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł47,50 m² 3 557,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość W zielonej okolicy, gmina gręboszów - dom W cenie mieszkania nowa, niższa cena! Oferujemy na sprzedaż przytulny i ekonomiczny dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 46,93.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij