dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 310 ogłoszeń

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Mieszkanie 2-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 40 mkw położone na wysokim parterze w niskim bloku na Górczynie. Wykończone w dobrym standardzie. Kuchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 300 zł56,90 m² 9 565,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16 z 18. W klatce 4 sprzedano dotychczas 9 z 18 lokali w tym całe.

Szczegóły ogłoszenia

237 750 zł1 585 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Słupno (gm. Słupno) | 1 585 m | zabudowa jednorodzinna | media przy działce Agencja centrum Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę nr 150/9 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 700 m² 55,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1700 m położoną w urokliwej wsi, zaledwie 5 km od Nowogrodźca, 20 km od Bolesławca na Dolnym Śląsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wysoki standard | Krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł110,41 m² 7 236,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferta dotyczt lokalu A 2b cena promocyjna! gotowy! wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 121 m² 379,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 11,21 ar, położonej w miejscowości Olchowiec (gmina Czarna) w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł800 m² 137,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 357 zł32,14 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł64,24 m² 6 211,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w miejscowości Zielniki, koło Środy Wielkopolskiej. Nieruchomość o powierzchni 64 m rozciąga się na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł3 687 m² 60,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Trzebuszu o powierzchni 3687 m2. Nieruchomość jest oznaczona w studium symbolem rm tereny wiejskich zespołów zabudowy. Teren równy,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 140 m² 525,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na Pieczurkach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej zlokalizowanej przy ulicy Ziemskiej w Białymstoku , osiedle Pieczurki. Działka o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł5 150 m² 100,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedajemy działkę rolną o powierzchni 0,515 ha. Położona na przedmieściach Siedlec - dojazd samochodem do centrum miasta (6 km) ok. 6 -10 min. Działka: powierzchnia: 5150 m2 Media: w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 459 m² 134,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 4459 m w skład której wchodzi działka nr 3 zapisana w księdze wieczystej ka1k/00137078/8. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł21 500 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:21 500 m²

Obiekt pod działalność przemysłową, handlową, usługową składający się z kilku hal, budynku administracyjno-biurowego. Nieruchomość jest ogrodzona z utwardzonym wjazdem oraz placem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 020 zł32,53 m² 8 116,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 32,53 m z balkonem o powierzchni 9,00 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na drugim piętrze w nowo wybudowanym kameralnym budynku w Lublinie na Czechowie przy ul. Koncertowej. Mieszkanie o powierzchni 43,09mkw, składa.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł38,91 m² 1 799,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł288 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 832 m²

Wyjątkowy dom na dużej działce w Orlu dom 288 m na działce 1559 m Cena 990 000 zł Dodatkowa działka z budynkiem: 320 000 zł (możliwość zakupu razem lub oddzielnie) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł9 275 m² 96,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja w sercu Beskidów - Berest, gm. Krynica-Zdrój Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowych o potężnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 050 m² 990,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Hala przemysłowa o wymiarach ok. 170 x 30 m o powierzchni użytkowej 5050 m2, wybudowana z prefabrykatów betonowych w latach 70 ubiegłego wieku. Wewnątrz siatka słupów nośnych.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 508 m² 71,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1508 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Gliszcz - dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

4 720 000 zł650 m² 7 261,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:670 m²

Międzywodzie, pensjonat, powierzchnia użytkowa obiektu 650 m2, restauracja, 13 pokoi, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł40 499 m² 98,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 40499m2 Brak wydanych warunków zabudowy Studium zakłada lokalizowanie obiektów produkcyjnych i usługowych, składy i magazyny Media: - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł8 018 m² 115,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Leżajsk - 80 ar Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę działki w Leżajsku, oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Działka pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł56 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie 56m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 1970 r. Praga-Południe Gocław. Do remontu, super dla rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowego bloku po termomodernizacji. Klatka schodowa czysta, po remoncie. Lokal przeszedł generalny remont, w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł99,80 m² 5 991,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 99,8 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1996 roku. Idealna lokalizacja na Polesiu, zaledwie 1 km od centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 052 m² 1 139,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzień dobry Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Gdańsk dzielnica Olszynka Działka o powierzchni 1052 m2 usytuowana jest na terenie płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sady,dolnośląskie

340 000 zł1 786 m² 190,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas, przepięknie położona działka budowlana na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: miejscowość Sady, około 15 km do Świdnicy, 35 km do Wrocławia. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł85 m² 10 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 85 m z zagospodarowanym ogrodem w spokojnej części Piastowa, położony na zielonej działce o powierzchni 580 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 592 zł43,08 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł3 500 m² 234,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana o pow. 3500 m2 położona w Kobylanach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, asfaltowej drodze gminnej. Jest również możliwość dojazdu z drugiej strony (.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,60 m² 6 008,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Kościuszki. Mieszkanie zostało świeżo odświeżone. Mieszkanie o powierzchni 46,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 114 350 zł7 429 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko W naszym biurze! działka produkcyjno - usługowa na sprzedaż! powierzchnia 7429 M2! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 7429 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł13 343 m² 209,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Oświęcimiu o pow. 1,33 ha z prawomocnym pnb na budowę 25 budynków w zabudowie szeregowej dwulokalowych z parkingami i garażami. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł4 561 m² 190,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 561 m w Rudniku, powiat raciborski, woj. śląskie, położona tuż przy ruchliwej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł237 m² 3 371,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 237 m , położona w sercu Gdańska Siedlce, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, co zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł47 881 m² 135,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 4,79 ha, położony w miejscowości Podkampinos w gminie Kampinos, w powiecie Warszawskim Zachodnim. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 556,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkową ofertę - nowy dom w zabudowie szeregowej, który został w pełni wykończony i wyposażony, dzięki czemu możesz zamieszkać od razu,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł66,56 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:684 m²

Do sprzedaży: dom rekreacji indywidualnej wybudowany w technologii drewnianej, parterowy o powierzchni zabudowy 66,56 m2, użytkowa 49 m2, gotowy do zamieszkania, nie wymagający żadnych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij