dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Atuty: metraż: 46 m Dla kogo: inwestor, pod działalność usługową, biurową, showroom lub kontynuację najmu turystycznego Narożne przeszklenia z panoramicznym widokiem na Motławę.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 750 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na dom w otoczeniu natury Syrynia, gmina Lubomia Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Takie, gdzie zamiast hałasu miasta słychać śpiew ptaków, a poranna.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł885 m² 428,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Powierzchnia : 885 m2 Cena : 379 000 zł Nr ewid.: 5952/5, 5952/7 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka o nieregularnym kształcie o wymiarach ok. 29 szer.

Szczegóły ogłoszenia

444 180 zł40,38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament położony budynku apartamentowym w miejscowości Biała Woda w pobliżu Aparthotel Czarna Góra - u podnóża masywu Śnieżka w turystycznej okolicy słynącej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 073 m² 125,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oznaczona według mpzp (mn- teren zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej) o powierzchni 1073 m2, położona w Lubaniu, gmina Nowa Karczma. Nieruchomość płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 339 zł61 m² 14 579,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w Gdańsku - dzielnica Piecki-Migowo. Świetna lokalizacja: w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoły, przychodnie i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

676 180 zł57,10 m² 11 842,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.7, ogródek: 17,6 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł68 m² 6 544,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na poddasze domu jednorodzinnego, wolnostojącego do swobodnej aranżacji. Powierzchnia użytkowa poddasza to 68 m2. Przestrzeń poddasza została przygotowana do dalszych prac adaptacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 830 m² 26,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki rolne W miejscowości Rzepiska Oferujemy trzy działki rolne położone w malowniczej części Podhala idealne dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł245 m² 11 836,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Poszukujesz nieruchomości pod prowadzenie biznesu / działalność usługową ? Lub chcesz połączyć prowadzoną przez Ciebie działalność i jednocześnie mieć wyjątkowe miejsce do zamieszkania?.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł520,65 m² 1 918,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy przy ulicy Spółdzielczej w Skarżysku-Kamiennej w bardzo dobrej lokalizacji. W sąsiedztwie osiedle bloków ,pobliżu szkoły podstawowe, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł4 098 m² 341,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dlaczego ta oferta to strzał w dziesiątkę?strategiczny punkt na mapie: tylko 7,5 km do węzła drogi ekspresowej S14. Idealne skomunikowanie z kluczowymi trasami regionu to gwarancja sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 000 000 zł97,70 m² 10 235,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Rezerwacja! akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 159 m² 189,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 11,59 ar, zlokalizowanej w Sandomierzu. Nieruchomości znajdują się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł75,70 m² 11 624,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 4 pokoje |do wejścia|2 balkony| dwustronne Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,7 m z czterema niezależnymi pokojami, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,41 m² 18 356,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,41 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w Gdańsku. Najważniejsze atuty: gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Mieszkanie 2-pokojowe z otwartą kuchnią o pow. 40 mkw położone na wysokim parterze w niskim bloku na Górczynie. Wykończone w dobrym standardzie. Kuchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

237 750 zł1 585 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Słupno (gm. Słupno) | 1 585 m | zabudowa jednorodzinna | media przy działce Agencja centrum Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę nr 150/9 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 700 m² 55,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1700 m położoną w urokliwej wsi, zaledwie 5 km od Nowogrodźca, 20 km od Bolesławca na Dolnym Śląsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wysoki standard | Krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł110,41 m² 7 236,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferta dotyczt lokalu A 2b cena promocyjna! gotowy! wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 121 m² 379,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 11,21 ar, położonej w miejscowości Olchowiec (gmina Czarna) w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł800 m² 137,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 357 zł32,14 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł64,24 m² 6 211,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:92 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w miejscowości Zielniki, koło Środy Wielkopolskiej. Nieruchomość o powierzchni 64 m rozciąga się na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł3 687 m² 60,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Trzebuszu o powierzchni 3687 m2. Nieruchomość jest oznaczona w studium symbolem rm tereny wiejskich zespołów zabudowy. Teren równy,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 140 m² 525,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na Pieczurkach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej zlokalizowanej przy ulicy Ziemskiej w Białymstoku , osiedle Pieczurki. Działka o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł5 150 m² 100,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedajemy działkę rolną o powierzchni 0,515 ha. Położona na przedmieściach Siedlec - dojazd samochodem do centrum miasta (6 km) ok. 6 -10 min. Działka: powierzchnia: 5150 m2 Media: w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 459 m² 134,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 4459 m w skład której wchodzi działka nr 3 zapisana w księdze wieczystej ka1k/00137078/8. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł21 500 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:21 500 m²

Obiekt pod działalność przemysłową, handlową, usługową składający się z kilku hal, budynku administracyjno-biurowego. Nieruchomość jest ogrodzona z utwardzonym wjazdem oraz placem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 020 zł32,53 m² 8 116,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 32,53 m z balkonem o powierzchni 9,00 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł38,91 m² 1 799,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na drugim piętrze w nowo wybudowanym kameralnym budynku w Lublinie na Czechowie przy ul. Koncertowej. Mieszkanie o powierzchni 43,09mkw, składa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł288 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 832 m²

Wyjątkowy dom na dużej działce w Orlu dom 288 m na działce 1559 m Cena 990 000 zł Dodatkowa działka z budynkiem: 320 000 zł (możliwość zakupu razem lub oddzielnie) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł9 275 m² 96,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja w sercu Beskidów - Berest, gm. Krynica-Zdrój Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowych o potężnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 050 m² 990,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Hala przemysłowa o wymiarach ok. 170 x 30 m o powierzchni użytkowej 5050 m2, wybudowana z prefabrykatów betonowych w latach 70 ubiegłego wieku. Wewnątrz siatka słupów nośnych.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 508 m² 71,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1508 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Gliszcz - dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

4 720 000 zł650 m² 7 261,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:670 m²

Międzywodzie, pensjonat, powierzchnia użytkowa obiektu 650 m2, restauracja, 13 pokoi, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł40 499 m² 98,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 40499m2 Brak wydanych warunków zabudowy Studium zakłada lokalizowanie obiektów produkcyjnych i usługowych, składy i magazyny Media: - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł8 018 m² 115,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Leżajsk - 80 ar Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę działki w Leżajsku, oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Działka pod inwestycję,.