dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

535 000 zł26,63 m² 20 090,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa kawalerka premium z panoramą Krakowa gotowiec inwestycyjny. Na sprzedaż dopracowana w każdym detalu kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana na 9. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 140 m² 47,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Kłobuck przy ul. Akacjowej. Nr działki: 237, 238 , obręb: 0003, niwa.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 948 m² 86,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka budowlana! dłużyna górna Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1948 m2, położoną z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 108 m² 121,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Trypucie, gmina Turośń Kościelna Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 1108 m , składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,50 m² 7 934 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60,5m2 położone niedaleko Centrum, zaledwie kilka minut spacerem do Rynku. Układ pomieszczeń: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam działkę o powierzchni 1000m2 w miejscowości Walendów w gminie Nadarzyn. Działka sucha, płaska o kształcie prostokąta o wymiarach 25 x 40m W ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł31,30 m² 9 105,43 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko w Realton Nieruchomości! Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 31,30m, usytuowanej na 8 piętrze budynku z 1965 r ('górnik"), położonego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł40,70 m² 18 157,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40.7 m2 zlokalizowane na Starym Podgórzu przy ulicy Andrzeja Potebni w Krakowie. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym (wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 932 zł38,95 m² 17 970 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja inwestycyjna | projekt spichlerz | odlicz vat Nad Odrą | Cena przedsprzedażowa | Prestiżowy projekt | Wysoki potencjał | Bezkonkurencyjna cena | Rozwój i zysk ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka położona na granicy Bojana i Dobrzewina, w trzeciej linii zabudowy do drogi 218 i w odległości ok.300m drogi S6. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

2 675 000 zł327,20 m² 8 175,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 362 m²

Szukasz nowoczesnego i przestronnego domu? Zależy Ci na dużej działce? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż dom posiadający 7 pokoi, położony w otoczeniu lasu i obszaru "natura.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60,40 m² 14 403,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł113,65 m² 2 903,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na sprzedaż pawilon usługowo-handlowy zlokalizowany w centrum Częstochowy przy ul. Mirowskiej 9/4. Cechy nieruchomości: - powierzchnia użytkowa ~ 113,65.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80,20 m² 9 975,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje w nowej kamienicy. Lubin - ul. Bema Na sprzedaż apartament o pow. 80,2 m 2 składający się z : przestronnej , bo o pow. aż 39 m 2 części dziennej w skład.

Szczegóły ogłoszenia

405 690 zł44,90 m² 9 035,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na terenie Bierutowska Park - technologicznego parku biznesu przy ul. Bierutowskiej. Idealna jako inwestycja - było wynajęte bezproblemowo (z.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 005 m² 38,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3005 m , położona w spokojnej miejscowości Białostoczek, gmina Korycin. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł368 m² 2 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:959 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom 368 m2 zaprojektowany w charakterystycznym modernistycznym stylu. Budynek w wysokim standardzie i funkcjonalności. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł207,20 m² 7 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż budynek jednorodzinny, wolnostojący na działce o pow. 540 mkw w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Kremera 6. W skład budynku o pow. użytkowej 194 mkw oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 015 m² 136,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Identyfikator działki na geoportal: 141303_2.0008.223/5 Link do pinezki w Google maps: Współrzędne pinezki Google działki: 53 06'26.9"N 20 20'43.4"E Lipowiec.

Szczegóły ogłoszenia

2 237 800 zł22 378 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lubowidz to kierunek, który coraz wyraźniej buduje swoją pozycję na mapie inwestycyjnej Pomorza i właśnie w tej perspektywicznej lokalizacji oferujemy grunt o powierzchni 2,2678 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowe, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na 3 piętrze (w budynku nie ma windy): przestronny przedpokój 2 osobne pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł2 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 24 ar w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Moczydle w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Gorzowskiej. O atrakcyjności turystycznej Moczydła stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł45 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu działkę, zabudowaną drewnianym domkiem w turystycznej miejscowości Borzechowo. Borzechowo - wieś kociewska w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 646 zł121,96 m² 7 491,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja- mieszkania W zabudowie szeregowej śledziejowice k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 69,84 m2 ( parter.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł127,12 m² 7 079,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko u nas! Lokal zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Gdańska, na Chełmie. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz duże osiedle mieszkaniowe. Lokal dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38 m² 19 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka 38 m na osiedlu Marina Mokotów. Ogrodzone osiedle wyróżnia się ciszą, bezpieczeństwem i bogatą zielenią, z własnym parkiem, malowniczą rzeczką i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł2 041 m² 1 861,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z halą Powierzchnia 2041m2, znajduje się w Łasku przy bardzo ruchliwej drodze do Pabianic i trasy S14. Ogrodzona, z trzema bramami wjazdowymi (2 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Morawica

Morawica,małopolskie

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Bliźniak w stanie surowym zamkniętym (jesteśmy w trakcie montażu okien oraz drzwi) - Morawica pod Krakowem. Istniej możliwość doprowadzenia mieszkania do stanu deweloperskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł137,59 m² 6 969,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

(English version below) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, z zamykanym parkingiem w świetnej lokalizacji w centrum Gliwic. Oferta na wyłączność tylko w estatestreet.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł51,36 m² 17 231,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ulicy Staffa w Krakowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze, bardzo zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł3 736 m² 199,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Pszczółki, tylko 10 km od Pruszcza Gdańskiego i 20 km od centrum Gdańska, 7 km do Tczewa. Bardzo dobre połączenie z trójmiejską.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł48,30 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone w samym Centrum Zielonej Góry przy ul. Chopina. Budynek wybudowany w połowie lat 60 tych z cegły, częściowo ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę w Łomnicy koło Karpacza! Zapraszam do odkrycia pięknej działki z przepięknym widokiem na Karkonosze. Działka o powierzchni 1200 m usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł27 m² 17 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Na Stoku, dzielnica Wzgórza Krzesławickie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł151,64 m² 5 143,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Otti ma ofertę dla klienta poszukującego wygodnego mieszkania o powierzchni domu a zarazem w ścisłym centrum Jeleniej Góry, z którego spacer na Plac Ratuszowy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,40 m² 8 540,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,4 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ulicy Podmiejskiej. Do lokalu przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 952 zł58,93 m² 11 826,78 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w Zielonym Sercu Rzeszowa Apartamenty Parkowe Res Tower Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycję 'apartamenty Parkowe Res Tower' oferującą 144 nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Szeregówki w stanie deweloperskim w niższej cenie! Szeregówki z ogródkiem i garażem. Osiedle Pogodne to nowoczesna inwestycja, stworzona z myślą o osobach, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 012 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Suliszew, w gminie Nowy Kawęczyn, w powiecie skierniewickim. Słoneczna, ustawna działka o powierzchni: 1012 m2 i wymiarach ok. szer.28 m i.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł144,17 m² 5 542,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). W centrum Bobolic w budynku mieszkalno - usługowym na 1 piętrze czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł650 m² 4 613,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 21.