dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:846 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na działce 846 m , z układem pozwalającym na wydzielenie do trzech niezależnych lokali. Nieruchomość przeznaczona do funkcji mieszkalnej,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 12 ustawnych działek o powierzchni 1000 m2 każda, zlokalizowane w miejscowości Bielsk Podlaski. Dwie pierwsze działki od wjazdu w drogę wewnętrzną sprzedane, pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,43 m² 15 945,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i dostępem do strefy spa & Wellness | Tupadły k. Jastrzębiej Góry, 900 m od pięknej, czystej plaży. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł303 m² 8 877,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 290 m²

Dom, w którym oddychasz ciszą Wyjątkowa nieruchomość położona w zielonej, kameralnej części Wycinek Osowskich tam, gdzie życie zwalnia, a codzienność nabiera innego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 005 m² 59,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja 0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż przepiękną działkę budowlaną położoną w Bogunicach przy ul. Raciborskiej. Parcele.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:655 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 160 m2, zlokalizowany w cichej, spokojnej okolicy na osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł65 m² 6 753,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:906 m²

Makler serdecznie poleca domek w Nowym Jasińcu z Księga Wieczystą Domek 70m2 Działka: 906 m Taras: 35 m Garaż: 15 m Fotowoltaika: 5 kw Rok budowy: 2023 Ogrzewanie: elektryczne Na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł130 m² 2 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż duże mieszkanie w okolicy Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,26 m² 17 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje | Garaż i komórka w cenie 1 080 000 zł | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Przeworskiej na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 009 m² 66,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki położone na rozległym płaskowyżu w pobliżu lasu, na obrzeżach miejscowości. z dobrym dojazdem do drogi wojewódzkiej. Blisko granicy czeskiej i obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł220 m² 6 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom 7-pokojowy w Radawcu Dużym, konopnica, 15 km od Lublina! podstawowe informacje: powierzchnia użytkowa domu: 190 m Powierzchnia działki: 2 000 m (20 arów) Typ.

Szczegóły ogłoszenia

6 633 000 zł6 633 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Obiekt hotelowy w trakcie remontu na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł107,90 m² 5 273,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,99 m2 z poddaszem do własnej aranżacji w nowej inwestycji zlokalizowanej w Zaczerniu Koło Rzeszowa. Opis inwestycji: prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 100 zł57,34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 57,34 m2 + taras | 2 miejsca W garażu | premium design | top lokalizacja Prezentuję wyjątkowy apartament o powierzchni 57,34 m2, z imponującym ogrodem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,50 m² 14 895,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka ul. Belliniego > 33 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > balkon 5,46 m2 (ekspozycja południowo-zachodnia) > piętro 2 w 2-piętrowym bloku z windą > mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

830 000 zł137 m² 6 058,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

0% prowizji od klienta kupującego! Dobre Nieruchomości prezentują: dom w stanie deweloperskim w cenie 830tys. Zdjęcia przedstawiają dom w pełni wykończony pod klucz (dostępny za cenę 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł418 m² 4 782,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:698 m²

Super okazja dla inwestora! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turystycznym, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,47 m² 6 180,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,43 m2. Nieruchomość wyróżnia się dwupoziomowym układem, który zapewnia komfort użytkowania oraz wyraźny podział stref.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, naćmierz, gm. Postomino, powiat sławieński, 139.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 74/15, blisko morza, zaledwie ok. 2,9 km.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 624 m² 34,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działki w rolne z warunkami zabudowy w miejscowości Hołówki Duże. Powierzchnia 3624m2, kształt prostokąta o wymiarach 29m x 125m. Teren po rekultywacji, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł212 m² 891,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod usługi i handel. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam, połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 140m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 750m2, ogrodzony, garaż w bryle budynku. Rozkład domu: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł66 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 66 m2, zlokalizowane przy ul. Katowickiej 14 w Katowicach. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 200 000 zł152,08 m² 34 192,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronny apartament na sprzedaż w kameralnej inwestycji klasy premium na zielonej Saskiej Kępie. O inwestycji Kameralny budynek o modernistycznej bryle, gdzie znajduje się tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 10 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł11 201 m² 23,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doktorce - działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Narew! Zapraszamy do zakupu malowniczej działki z linią brzegową rzeki Narew w Doktorcach. Działka o powierzchni 11201m jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł90,50 m² 18 784,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę inwestycyjną. Oferowane dwa mieszkania znajdują się w prestiżowej części Sopotu, oddalonej o zaledwie kilkadziesiąt metrów od.