dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Dom wolnostojący o pow. 140 m Nieruchomość położona jest przy ul. Karpackiej, w spokojnej dzielnicy Dźbów Układ pomieszczeń: kondygnacja przyziemna (wys. poniżej 2,2 m) - garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49,29 m² 11 543,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego w samym sercu Białegostoku przy ul. Sienkiewicza. Wyjątkowa lokalizacja - do rynku Kościuszki 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gębiczyna,podkarpackie

390 000 zł82 900 m² 4,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości mint property przedstawia na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 8,29ha położoną na granicy miejscowości Gębiczyna (gmina Pilzno) oraz Siedliska Bogusz(gmina.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł55,33 m² 8 404,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Żory Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 55,33 m , położone w doskonałej lokalizacji - przy Alei Niepodległości w Żorach. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 723 m² 405,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna działka budowlana przy ul. Calineczki w Olsztynie, na Osiedlu Bajkowym (jaroty), to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę obrzeży miasta z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł141,20 m² 5 871,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam do zaoferowania: dom wolnostojący, 141,2 mkw pow. całkowitej, ok. 115 mkw pow. użytkowej, 5 pokoi, działka ok. 1120 mkw, duży garaż, komorowo k. Trzebnicy dom zostanie skończony W trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł145 m² 9 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nieruchomość z możliwością zakupu przez obcokrajowców bez konieczności uzyskania zgody ministerstwa! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł103 m² 6 310,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż , super cena 650 tys. - zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych i komfortowych bliźniaków. Termin zakończenia prac budowlanych I kwartał 2026. "sielski.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł55,86 m² 6 265,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,86 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku w Gryfinie. Lokal jest jasny, ustawny i posiada wygodny układ pomieszczeń. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom w spokojnej okolicy otoczony jeziorami Nieruchomość znajduje się w Żninie w otoczeniu jezior i lasów usadowiona na działce 2000 m2. Dom ma ok 500 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Brzozów,podkarpackie

75 000 zł2 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena Prezentujemy fajnie położoną w terenie nieruchomość, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej i dobrym dojazdem do Brzozowa jak i okolicznych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł967 m² 191,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Polnej w Starachowicach. Działka o powierzchni 967m2 w kształcie prostokąta o wymiarach od frontu około 22m i długości około 43m,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,30 m² 20 762,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy widok na park mieszczański i przestrzeń przepełniona światłem dziennym To właśnie cechy tego apartamentu, który może stać się Twoim idealnym miejscem do życia i lokatą.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 838 m² 41,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w zacisznym miejscu w miejscowości Korczew o powierzchni 3838m2. Szerokość działki 22m. Działka z możliwością zabudowy. Brak planu zagospodarowania. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania słoneczne działki budowlane o pow. 1200 m 2, druga działka 1200 m 2 , położone w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomości położone bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 741 m² 68,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1741 m , położona w urokliwej miejscowości Ruda (gmina Krypno Kościelne). Lokalizacja i dojazd Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł50 m² 24 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie W jednej Z najcześciej wybieranych dzielnic miasta- gdańsk Śródmieście. Bardzo dobrze skomunikowane, a za razem ciche i spokojne. Osiedle Nowa Lastadia zostało wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł31,92 m² 28 164,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mamy do zaoferowania wyjątkowy apartament w Rogowie. Jedyny oferowany z przepięknym widokiem na jezioro, w odległości w linii prostej 50 m do morskiej plaży (drogowo 250 m).

Szczegóły ogłoszenia

166 650 zł1 515 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? cena działki: 166.650 zł DODATKOWE INFORMACJE: - To działka budowlana o powierzchni 1515 m2, -Dostępne media: prąd i woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,37 m² 8 604,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości luxm przedstawia Atrakcyjne Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,37 m2 wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 10m2 w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł43,20 m² 9 838 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność .Mieszkanie przy deptaku w Krynicy -Zdrój. Mieszkanie o pow.43,20m2 ( powierzchnia mieszkania z powierzchnią przynależną-strychem) położone w Krynicy Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 49,1m2, które składa się z: -dużego salonu -kuchni -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu z widokiem na zieleń Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł51,76 m² 11 012,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

< uwaga! pozostało ostatnie dostępne mieszkanie! > Nowa inwestycja mieszkanie w kameralnym budynku w Długołęce pod Wrocławiem - Kupujący nie podatku pcc Pomożemy w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł20 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w nowej kamienicy w dzielnicy Stare Podgórze przy ul. Kalwaryjskiej. Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł198 m² 1 717,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w stanie surowym otwartym - możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! 340 000,00 zł. brutto! (w tym 23% vat) Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 684 zł74,74 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Opis inwestycji: ul. Srebrna, smardzów W realizacji budynek parterowy w zabudowie wolnostojącej , położony w sąsiedztwie nowych osiedla, dojazd oświetloną drogą , bezpośredni wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł235 m² 4 255,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 233,55 m położony na działce o powierzchni 1078 m w miejscowości Pieścirogi Nowe. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kosinowo

Kosinowo,kujawsko-pomorskie

799 000 zł119 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 921 m²

Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 119,00 mkw + garaż 57,72 mkw + mały domek drewniany + garaż blaszak + wiata na samochód, położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

441 540 zł24,53 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

696 900 zł180 m² 3 871,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:396 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż połowę domu, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Płoty. Nieruchomość w stanie do zamieszkania, nie wymaga większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł3 002 m² 75,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek siedliskowych - Wierzchy, gmina Osie (woj. kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż atrakcyjne działki siedliskowe położone w miejscowości Wierzchy , w gminie Osie , powiat.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Na sprzedaż wyjątkowa działka w Rzuchowie Twoje miejsce na spokojne życie* Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł152 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Bezpośrednio Kontakt   Falenty ul. Falencka/rzeczna Dwa ostatnie Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 386m2 Dom nr.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł395 m² 11 898,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Z przyjemnością Proponuję do sprzedaży nieruchomość położoną w ekskluzywnej dzielnicy magdalenki. Na urokliwej działce ze starodrzewem z unikatowymi drzewami znajduje się nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

3 068 000 zł3 068 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3068 m2 zlokalizowana w Aninie, w dzielnicy Wawer. Nieruchomość zlokalizowana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w willowej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 643 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!tylko U nas! Biuro Nieruchomości Północ oferuje działki o łącznej powierzchni 7 300 m2 w miejscowości Siestrzanki. W skład oferty wchodzą 3 działki: - 93/1 - działka rolno.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł80 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:668 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Radomsku przy ul. Przedborskiej - działka o powierzchni 668 m zabudowana domem parterowym ok. 80 m . Na posesji znajduje się również garaż.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł1 878 m² 350,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Osowicze, gm. Wasilków. Działka o pow. 1878 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł202,60 m² 13 820,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż na osiedlu Komandorskie Wzgórze. Narożny lokal z trzema wejściami i dużymi witrynami położony w ciągu lokali handlowych na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł69 m² 12 318,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne, narożne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. W pobliżu pełna infrastruktura.