dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

344 565 zł36,27 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł20 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 m²

Kraków Żabiniec miejsce postojowe + komórka lokatorska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz dwie komórki lokatorskie o powierzchni 7 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Baniocha

Baniocha,mazowieckie

5 090 000 zł400 m² 12 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja zaprojektowana przez Władysława Marconiego autora m.in. warszawskiego Hotelu Bristol, kamienicy pod Gigantami czy Pałacu Dziewulskich. Nieruchomość znajduje się 24 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł75 m² 15 720 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lamkowo

Lamkowo,warmińsko-mazurskie

449 000 zł131 m² 3 427,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 972 m²

Idealne miejsce do życia pod olsztynem | gotowy do zamieszkania dom | duży potencjał inwestycyjny agroturystyka, hodowla koni, rekreacja | możliwość dokupienia gruntów rolnych Wyjątkowe siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł130 m² 4 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Res Nieruchomości prezentuje na sprzedaż gotowe domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wysoka Głogowska - tylko 10 min od Rzeszowa! Domy dostępne w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł262 m² 10 267,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w standardzie deweloperskim o powierzchni 262 m (powierzchnia całkowita) i 200 m (powierzchnia użytkowa), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł8 100 m² 36,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Niemce (część działki około 22,5 ar z przeznaczeniem pod zabudowę, pozostała część około 58,5 arów bez.

Szczegóły ogłoszenia

949 970 zł56,09 m² 16 936,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Mokotowa, przy ul. Jadźwingów. Idealne dla rodziny lub pary szukającej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 271 m² 98,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Cewlino, przy ul. Miętowej, zaledwie 7 km od Koszalina. Cewlino to idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe, spacer po lesie czy wyjazd nad jezioro. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł117,49 m² 7 226,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu inwestycję przy ul. Tarnopolskiej nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, idealne dla osób szukających komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,64 m² 9 346,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 26,64 m , po remoncie, znajdującą się na parterze w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Piastów-Kurak w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł276 m² 10 471,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:340 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży willi, pełniącej obecnie funkcję pensjonatu z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku. Willa zlokalizowana jest w Międzyzdrojach- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,23 m² 11 151,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, stylowe mieszkanie na Kolorowych Garbarach komfort, świetna lokalizacja i wysoki standard! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

458 280 zł2 546 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ta działka może być Twoją przestrzenią do życia lub doskonałym miejscem na inwestycję. Łącznie 2546 m2, co można wykorzystać jako całość, a równie dobrze jako trzy osobne działki, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł152 m² 1 052,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Na sprzedaż: działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji Suwałki, 152 m * Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 152 m , zlokalizowana w Suwałkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 900 zł139,20 m² 6 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.140 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 282 zł78,13 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania z potencjałem w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Lokal mieszkalny nr 2 o pow. 78.13 m2 położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł6 600 m² 9,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolno-leśna oddalona kilka kilometrów od miejscowości Stromiec, częściowo zadrzewiona i zakrzewiona. Położona przy drodze gminnej, wzdłuż której przebiega nitka wodociągu. Najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie | gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej części Gdańska. W pobliżu dostępne są sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

210 960 zł3 516 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka w malowniczej wsi Górki, położona w gminie Puszcza Mariańska. To idealna okazja dla osób poszukujących przestrzeni na wymarzoną inwestycję lub własny dom.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł7 106 m² 92,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane nr 119/2 oraz 120/2 o łącznej powierzchni 7106 mkw. zlokalizowane przy ul. Lipowej w Wojciechowicach(powiat piaseczyński). Świetna lokalizacja, kilkaset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł277 633 m² 43,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jedyna taka oferta inwestycyjna w tej lokalizacji! Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 277633m2 (blisko 28 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 000 zł97,26 m² 9 017,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Uwaga! Pierwsze 2 zdjęcia to jedynie możliwe zagospodarowanie terenu wokół domu. Zostały tylko 3 wolne lokale. Domy typu czworaki, własny ogródek, stan deweloperski, miejsca parkingowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 280 m² 112,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni ponad 3000 m , położonej w malowniczej miejscowości Szczenurze - zaledwie 5 minut drogi autem od Łeby. Ta urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł890 m² 3 708 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż budynek komercyjny usytuowany przy trasie wylotowej z miasta Krosna. Budynek posiada doskonałą widoczność i łatwy dostęp zarówno dla klientów, jak i dostawców.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 067 m² 280,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

***twoje miejsce na wymarzony dom i ogród spokojna przystań w Sobolewie*** ***tylko W naszym biurze*** Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł33,18 m² 22 272,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | Zajezdnia Wrzeszcz | fitness | blisko plaży| miejsce postojowe Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,18 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

121 200 zł1 010 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę działek różnej wielkości w uroczej wsi Radzimowice. Działki są w wielkości od około 10 do 50 arów, w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,70 m² 19 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Wilanowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łazy

Łazy,zachodniopomorskie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

1 133 000 zł61,40 m² 18 452,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z prywatnym ogródkiem i klimatyzacją, położone na nowym, zamkniętym osiedlu w zielonej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 905 m² 168 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1905 m2 o oznaczeniu mr, położona w miejscowości Krasienin, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł206 m² 3 980,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką w atrakcyjnej lokalizacji Oferuję Państwu nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony na dużej i ustawnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł660 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Wyjątkowa posiadłość Z potencjałem inwestycyjnym - wojbórz, gmina kłodzko idealna dla rolnika oprócz zadbanych budynków , ogrodzonego terenu spory areał ( ok 5 ha) Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł32 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-2 o pow. 32m2 przy ul. Kaszub skiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,28 m2 usytuowane na 7 piętrze 7 piętrowego budynku z 2024 roku. Mieszkanie wchodzi w skład nowoczesnej i bardzo atrakcyjnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowa domu w otoczeniu przyrody, w pobliżu rezerwatu i kąpieliska na terenach starej żwirowni ? Czemu nie! Mamy dla Ciebie taką alternatywę. Kontakt: rafał Sikorski tel. 606*892*245.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł6 430 m² 80,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

29 lat doświadczenia - licencja - oc kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Grunt pod ok. 5-6 budynków (2 lokalowych). Bardzo dobra inwestycja. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 406 m² 31,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferta na wyłączność! cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano- rolną położoną w Dąbrowie Górniczej- ząbkowice, przy ulicy Związku Orła Białego.

Szczegóły ogłoszenia

391 000 zł3 912 m² 99,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka usługowa o powierzchni 3.912 m2 położona przy ul. bpa Konstantyna Dominika w Starogardzie Gdańskim.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij