dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 220 ogłoszeń

870 000 zł68,27 m² 12 743,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie, w którym od pierwszego kroku czujesz: to jest to. Pkp Ożarów Mazowiecki 12 min pieszo. Są nieruchomości poprawne i są takie, które od progu dają poczucie komfortu, harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,60 m² 6 689,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Tylko U nas! dom drewniany letniskowy całoroczny! 1,5h od warszawy! bajkowa nieruchomość, 100% prywatność! second home! Marzysz o ucieczce od codziennego zgiełku miasta? Ta drewniana oaza.

Szczegóły ogłoszenia

87 930 zł977 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przyłęk, gmina Niwiska działka budowlana na sprzedaż, powierzchnia 977 mkw cena 87 930 zł. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Prezentowana działka ma powierzchnię 9,77 ar co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karkowo

Karkowo,zachodniopomorskie

1 980 000 zł222 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Wyjątkowa posiadłość w otoczeniu natury | Karkowo Pojezierze Ińskie Jeśli szukasz miejsca, gdzie krajobraz staje się częścią codzienności, a dom harmonijnie wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 412 zł51,19 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 575 zł39,71 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 39.71 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł267 m² 3 554,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:433 m²

Solidnie wybudowany i zadbany wolnostojący dom w Bydgoszczy, na osiedlu Jary szuka nowych właścicieli. Nieruchomość w doskonałej i cenionej lokalizacji. Idealnie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł94,24 m² 6 992,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Dostępny ostatni dom W zabudowie szeregowej. Przedstawiamy wyjątkową okazję - dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na sprzedaż, którego zakup nie obciążą Państwa dodatkowe koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 455 zł54,92 m² 12 025,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 134 000 zł74,25 m² 15 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 400 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Oblęgór, ul. Kielecka | 1400 m Lokalizacja: oblęgór, ul. Kielecka Powierzchnia: 1400 m Cena: 180 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 1400.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł44,62 m² 11 564,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie słońce, poranną kawę na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami. Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie i swoich.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł44,65 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,65 m2 położone na czwartym piętrze w kamienicy w Centrum przy al. Piastów. Wnętrze składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza. Przestronność jaką zapewnia duży pokój daje możliwość własnej aranżacji, a nawet wydzielenia dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaż atrakcyjny budynek biurowo - usługowy zlokalizowany w Kaletach przy ul. Lompy. Jego powierzchnia wynosi ponad 250 m kw., usytuowany jest na działce o powierzchni 2478.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 500 zł59,05 m² 11 456,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne, narożne mieszkanie 3-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł174,30 m² 7 165,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Szukasz domu położonego w spokojnej okolicy , w otoczeniu zieleni i parków , zlokalizowanego jednocześnie blisko aglomeracji miejskiej ? Ta oferta stanowi kwintesencje miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł163 m² 4 895,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący położony przy ul. Makowej w Nowej Wsi Lęborskiej to propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia, a jednocześnie nie chcą rezygnować z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł190 m² 2 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:407 m²

Dom w centrum Ciechocinka blisko Parku Zdrojowego - nowa niska cena Na sprzedaż piętrowy bliźniak w centrum Ciechocinka o powierzchni 180 m 2 przy ul. Kosmonautów. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł175 m² 8 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:865 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 175m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 865 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł3 986 m² 1 254,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 089 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno usługowych, oraz magazynowo -biurowych, znajdujących się w centrum Bielska-Białej, ul Barska 70,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł117 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny dwulokalowy (typu bliźniak), zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kowal

Kowal,kujawsko-pomorskie

103 000 zł1 200 m² 85,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w Dębniakach (gm Kowal)! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1200m 2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z garażem wbudowanym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł69 m² 15 637,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie z dużym ogrodem, położone w kameralnej inwestycji Zielony Kamyk przy ul. Kamykowej w Warszawie. Lokal o powierzchni 69 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

48 440 zł692 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki rolne gmina Pęczniew, obręb Księża Wólka Na sprzedaż trzy działki rolne o łącznej powierzchni 2479 m , położone w spokojnej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł105 m² 15 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Koźmice wielkie, dom - o powierzchni 105 m2 (użytkowa 94,4m2), wybudowany w 2025 r., wykończony w wysokim standardzie. Wybudowany według projektu Archon "dam na wzgórzu N". Atuty. zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 300 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy na 2 domy jednorodzinne. Działka jest pusta, koszona, zadbana. Idealna - gotowa do zabudowania. Z działki widok na Górę Miedziankę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,40 m² 8 595,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 53,40 m2 z dużym ogrodem o powierzchni ok. 70 m2 usytuowane na nowoczesnym osiedlu kompleksu sześciu budynków mieszkalnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł3 690 m² 357,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w okolicy Grodziska Maz. działka przemysłowa o pow. 3690m. Teren przemysłowy bez planu zagospodarowania. W cenie działki murowany budynek biurowy o powierzchni zabudowy 480m.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł500 m² 1 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wielofunkcyjny dom z zapleczem umożliwiającym prowadzenie działalności godpodarczej o łącznej powierzchni ok. 500 m , położony na 15-arowej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł128 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana nowym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w deweloperskim standardzie wykończenia pomieszczeń. Lokalizacja: kraśnica, gm. Golina.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 400 000 zł382,45 m² 14 119,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 052 m²

Piękna nieruchomość wybudowana według pożądanego projektu Rezydencja Parkowa, może stać się Twoim domem i azylem. Rezydencja położona jest w województwie kujawsko-pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 487 000 zł500 m² 2 974 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 444 m²

Sprzedam obiekt usługowo-handlowy - Garnek Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość usługowa zlokalizowana w miejscowości Garnek , przy głównej drodze , w sąsiedztwie innych lokali handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 600 000 zł205,82 m² 22 349,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Bliźniak 4-pokojowy w dzielnicy Wilanów o powierzchni 188,24 m Bez zezwolenia dla cudzoziemców Oddany do użytkowania, gotowy do wykończenia. Typ budynku: bliźniak Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 531 zł73 m² 12 294,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2% Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie w bardzo atrakcyjnym rejonie Nowej Huty w Krakowie. Świetna lokalizacja, komunikacja z centrum oraz zielona.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł44,22 m² 6 037,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu 2 pokojowe w Sosnowcu przy ulicy Zagłębiowskiej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 755 000 zł76,53 m² 22 932,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1780

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z tarasem w zabytkowej kamienicy w centrum Darłowa idealne pod inwestycję! uwaga Oferta dotyczy zakupu mieszkania łącznie z dodatkowo płatnymi.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł34,10 m² 6 448,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W doskonale skomunikowanej lokalizacji nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Bytomiu w dzielnicy Rozbark przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 643 900 zł96,70 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 569 m² 305,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na wzgórzu - Miszewo, dogodna lokalizacja blisko Gdyni i Gdańska Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, bo pijesz ją z widokiem na zieleń, a nie na sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

346 200 zł1 154 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni 1154 m2 położoną na obrzeżach Olsztyna w gminie Purda. Media: prąd, woda i kanalizacja na działce.