dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

5 000 000 zł12 654,70 m² 395,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 491 m²

Atrakcyjna nieruchomość magazynowo-biurowa umożliwiająca prowadzenie każdej działalności, położona jest w centralno-wschodniej części miasta Bartoszyc, tuż nad rzeką Łyną,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Całoroczny dom z prywatnym pomostem i linią brzegową | Sielska Woda, gmina Lubsza Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom drewniany o powierzchni 100 m , położony na działce 2000.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:712 m²

Dom wolnostojący do remontu ul. Wrzosowa 21 Morąg 160 m powierzchni całkowitej, 712 m działka Morąg, gmina Ostróda 1993 rok budowy szczegóły -dom wolnostojący do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł12 700 m² 15,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena! Działka rolna z potencjałem(1km w linii prostej od jeziora Niesłysz ) Nieopodal Niesulic. Oferujemy Państwu działkę numer 31 o powierzchni 12700m2 zlokalizowaną bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,98 m² 6 209,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro property Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , znajdujące się na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Żeromskiego w Ropczycach. To jasne.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł52 400 m² 13,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z pięknym stawem o pow. 2,85 ha. Działka nie jest zabudowana o łącznej powierzchni 5,24 ha, położona we wsi Łąki Markowe w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 656 zł27,82 m² 16 989,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Trzeciewiec

Trzeciewiec,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł280 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

NA sprzedaż - klimatyczny dworek W trzeciewcu K. Dobrcza Cena: 1 150 000 zł 280 m | 8 pokoi | 3 garaże | działka 1,5 ha Opis oferty Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, nowoczesny dworek.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł60,60 m² 3 217,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,6 m2 w Bielawach (gmina Granowo). Lokal znajduje się na 1. piętrze. Układ: 3 pokoje z aneksem kuchennym. Osobna skrytka (bardzo przydatna na graty).

Szczegóły ogłoszenia

3 195 000 zł691 m² 4 623,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

* oferta bezpośrednia - bez prowizji biuro nieruchomości * budynek mieszkalno - usługowy W całości wynajęty kupując nieruchomość, nabywasz gotową inwestycję generującą stały dochód.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 730 m² 29,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie, sąsiadujące z sobą działki: 1583 mkw i 2148 mkw, łącznie 3730 mkw, tworzące prostokąt o wymiarach 33 m x 113 m, położone w miejscowości Chełmica Mała, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł128,70 m² 5 594,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przytulne mieszkanie z przynależnymi 2 piwnicami o łącznej powierzchni użytkowej 128,7 m2, położone w solidnej kamienicy w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w odległości 8 km ( 10 min) od Lubina w Gorzycy w bliskiej odległości Krzeczyna Małego. Działki o pow. od 10 do 15 arów położone.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł900 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka budowlana 900 m Elżbieciny, gm. Rakoniewice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Elżbieciny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 226 998 zł52,99 m² 23 155,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate zaprasza do ekscytującej enklawy, gdzie ultranowoczesność i rozwiązania Smart Home oferowane w standardzie, spotykają się z ekologią i dbałością o naturę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 128 m² 328,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja - działka gotowa pod inwestycję! Unikalna Działka budowlana blisko morza Międzywodzie - 2128 m2. Do sprzedania działka 2128 m2 (nr działki 872/68) w pełni uzbrojona z planem.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł75,50 m² 11 642,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

*Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający" Sprzedam 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 75,54 m zlokalizowane w Białymstoku na Osiedlu Rekreacyjnym (ul. Filipowicza) wraz z zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wapnica

Wapnica,zachodniopomorskie

749 000 zł156 m² 4 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom z garażem, piwnicą i tarasem. Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, piętrowego domu o powierzchni użytkowej 159 m , posadowionego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł38,30 m² 9 268,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 38,3 m , położone na wysokim parterze w zadbanym budynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 015 000 zł285 m² 7 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Dom z dużym potencjałem dom wolnostojący Z lokalem usługowym Dom wolnostojący o pow. 285m2 w tym ok.210m2 powierzchni mieszkalnej + 150m2 warsztat z pomieszczeniem biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 500 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m | warunki zabudowy | jezioro + las | droga gminna | 10 min do białegostoku Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 632 800 zł152 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Prestiż, przestrzeń i swoboda aranżacji na Dolnym Mokotowie Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 152 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

182 250 zł1 215 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana przeznaczona pod zabudowę budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Działki znajdują się w miejscowości Stanisławów Stary w gminie Lutomiersk, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł5 600 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży wyjątkowo urokliwy grunt rolny składający się z 56 ar działki i 1 ha lasu w bezpośrednim sąsiedztwie Lanckorony. Działka łączy się bezpośrednio z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

887 500 zł125 m² 7 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom pod Kaliszem! Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 125 m2 na działce o pow. 600 m2. Dom piętrowy. Rozkład pomieszczeń: parter - wiatrołap -przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł130 m² 3 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Lokalizacja: dom zlokalizowany jest przy ul. Żeromskiego w Staszowie na spokojnym i kameralnym osiedlu, idealnym dla rodzin i osób ceniących harmonię. W najbliższej okolicy dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 024 m² 158,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w dom&house na sprzedaż duża działka w Szemudzie przy ulicy Nowiny z wydanymi Warunkami Zabudowy, z możliwością podziału na trzy działki budowlane. Budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 353 m² 56,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W veritas nieruchomości! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 5353m2 w miejscowości Szyce (pilica, zawierciański) Działa posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł7 100 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 7100 m2 w miejscowości Dygowo , 12 km od Kołobrzegu działka położona położona bezpośrednio przy głównej ulicy Kołobrzeskiej przed wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł100 m² 37,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu urokliwy dom z dala od zgiełku miasta w Budach Łańcuckich. Miejsce gwarantuje ciszę i spokój w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł343,50 m² 5 094,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt usługowo-handlowy blisko centrum miasta Lublin Na sprzedaż nieruchomość wyjątkowa, położona w Lublinie, przy ul. 1 maja 16h (jedyne 90 m pieszo od Placu Bychawskiego). Budynek wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Tylicz,małopolskie

699 000 zł2 256 m² 309,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w miejscowości Tylicz, gmina Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Przeznaczenie działek zgodnie ze Studium Uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

258 900 zł1 726 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę o powierzchni 1725 m2 w bardzo uroczym i zacisznym miejscu. Za działką od strony ogrodu płynie mała rzeczka , która dodaje nietuzinkowego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękna nieruchomość zabudowana - Mazury Zbliża się lato i znowu wiosna budzi w nas tęsknotę do wolności na łonie natury. Zapraszam Państwa do zainteresowania się moją ofertą, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł106,13 m² 15 612,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 106,13 m2 położone w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Długiej. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 999 zł34,31 m² 26 872,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy" alokowanego w Bukowinie Tatrzańskiej przy ul. Tatrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł469 m² 3 407,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z gotowym projektem zabudowy w top lokalizacji- gdynia Orłowo. Działka budowlana o pow.469m2 z projektem i zgłoszeniem na budowę. Projekt budowlany wykonany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

881 000 zł1 102 m² 799 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana nad morzem - Tupodły, gmina Władysławowo Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1102 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,92 m² 6 480,75 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie po remoncie parter, staszów, ul. Koszarowa Gotowiec inwestycyjny. Mieszkanie o powierzchni 50,92m2 zostało podzielone na dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł76,88 m² 4 149,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie o pow. 76,88 m2 położone na parterze w Gołdapi przy ul. Paderewskiego 17! Atrakcyjna Cena! Dużym atutem mieszkania jest wyjście.