dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

5 398 080 zł168,69 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na sprzedaż o powierzchni 168 m2 na Mokotowie przy ul. Marina Mokotów. Okna lokalu wychodzą na ulicę Żwirki i Wigury. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł39,64 m² 9 561,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas 2 pokoje z dużym balkonem, bez piecyka gazowego Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,64 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł711 m² 2 109,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na spzedaż działkę inwestycyjną z przeznaczeniem na budynek biurowy, handlowy, siedzibę firmy.Powierzchnia działki 711m2. Dojazd do działki - służebność droga.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł22 400 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę rolną położoną w Łękach Górnych.Nieruchomość o powierzchni 2,2400 ha o nieregularnym kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł79,07 m² 22 638,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 080 m² 87,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 1080 mkw. Częściowo zalesiona. Piękne położenie w środku lasu. Świetni sąsiedzi. Różnorodna zabudowa rekreacyjna. Niedaleko rzeka Narew (ok. 2 km).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe, rozkładowe położone w samym sercu Wrocławia, w okolicy Dworca Głównego i Placu Dominikańskiego. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł4 386 m² 104,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 4386 mkw, o wymiarach około 50 m x 88 m, położona przy ul. Papieżka w dzielnicy Wschód Przemysłowy we Włocławku, w drugim planie od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mapa Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej funkcjonalnych i lubianych części osiedla Zazamcze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane (pozostały już tylko nr 7, 8 oraz 9 na załączonej do zdjęć mapce) o powierzchni 10 arów, położone w Jaczowie przy ul. Smardzowskiej. Działka nr 7 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 800 zł54,98 m² 10 618,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,98 m2 oferowane w ramach komfortowej inwestycji mieszkaniowej w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł792 m² 10 732,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: hotel mieści się przy drodze krajowej nr 6, dzięki czemu lokalizacja ta daje idealne miejsce do zwiedzania Trójmiasta oraz Półwyspu Helskiego. Lotnisko Gdańsk 21 km, gdańsk Centrum 37 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 060 zł51,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim o pow. 51 m2 Cisowa Park, to inwestycja powstająca w zaciszu i bliskości Parku krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 400 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położona działka rolna o powierzchni 4400m2. Nieruchomość doskonale usytuowana przy pięknym zalesieniu oraz drodze głównej. Zaciszna i urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

162 908 zł1 172 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1172 m , położona wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Rynarzewo, gmina Szubin, powiat nakielski. Wymiary działki: 23x52 m. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł4 884 m² 57,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę z potencjałem położoną na szlaku turystycznym w Gminie Wielka Wieś, miejscowość Wierzchowie. Atrakcyjna nieruchomość gruntowa, panoramiczny widok ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł68,86 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania bardzo przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,86 m2, które składa się z salonu z aneksem, 2 sypialni, łazienki oraz dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł71 m² 11 126,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal usługowo- handlowy W centrum gorzowa wlkp. Do sprzedaży jest lokal usługowo- handlowy o pow. 71,37 m2 zlokalizowany na parterze w Centrum Gorzowa. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł90 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu działkę o powierzchni ponad 12 arów, na której posadowiony jest dom do generalnego remontu oraz przestronna stodoła zlokalizowana w Debińcu,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 098 m² 172,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* 1098 m2 * Warunki Zabudowy * Kuriany * Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki znajdującej się w miejscowości Kuriany gm. Zabłudów pow. Białostocki Działka.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 004 m² 178,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego - działka budowlana na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Józefowie Do sprzedania działka o pow. 1004 m 2 w kształcie prostokąta i wymiarach 25.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł220 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 414 m²

Oferta wyłącznie W pepper house Rewelacyjna lokalizacja - tylko 15 minut od Gdańska i 17 minut od Gdyni, a jednocześnie w otoczeniu jezior, lasów i Parku Krajobrazowego Kaszub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 436 zł52,23 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / kompaktowe 3 pokoje - odbiór W IV kwartale 2027 roku! \\\ biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowość na lokalnym rynku nieruchomości! Oferta tylko w naszym biurze od dziś. Oferta sprzedaży dotyczy domu w stanie deweloperskim o bardzo nowoczesnej estetyce. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 244 zł64,84 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł20 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż dwa garaże po remoncie na Twój samochód. Lokalizacja: tarnów, ul. Kochanowskiego Powierzchnia: 20 m Media: prąd Cena: 70.000 zł/ za 1 garaż Garaże znajdują się w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu otoczonym zielenią? Sprawdź naszą ofertę działki budowlanej o powierzchni 2000 m na ul. Kwiatowej w Wrząsowicach. To miejsce, gdzie codziennie będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł21 938 m² 120,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ciche, urokliwe uzbrojone działki budowlano-usługowe w spokojnej Woli Krakowiańskiej w gminie Nadarzyn o powierzchni 21 938 m2 nad rzeką Głoskówką. Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł34,60 m² 5 173,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz kawalerki w centrum miasta, blisko Politechniki, dla siebie lub pod inwestycję zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł31,50 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeżeli szukasz nieruchomości w wyjątkowej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie wody i nowoczesnym budynku, zapoznaj się z ofertą poniżej. Mieszkanie o powierzchni 31,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 210 zł31,70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,70 m2 w stanie deweloperskim Kielce ul. Pawia Termin odbioru V 2027 M35 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania W kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł206 m² 1 699,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:7 684 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m , położony przy ul. Terespolskiej w Piszczacu, powiat bialski. Nieruchomość znajduje się zaledwie 23 km od Białej Podlaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 007 m² 1 390,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży zabudowanej działki Ursus, warszawa Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1007 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 612 zł81,41 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z ofertą dwustronnego dwupiętrowego mieszkania w inwestycji przy ul. Jeździeckiej, na południu Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim idealne zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł632 m² 4 667,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:393 m²

iuro Nieruchomości "mały Domek" z dumą prezentuje unikalną ofertę skierowaną do wymagającego inwestora na sprzedaż piękna, zabytkowa kamienica położona przy reprezentacyjnej ulicy 1 Maja,.

Szczegóły ogłoszenia

554 999 zł58,90 m² 9 422,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

15 990 000 zł15 000 m² 1 066 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - Białołęka, ul. Mochtyńska Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy - położona na północnym.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1.000 m2 w Lubiatowie (gmina Dolsk) k/ Śremu. Oferuję Państwu do sprzedaży działkę nr 323/1 zlokalizowaną w Lubiatowie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: zabudowana działka gruntu domem jednorodzinnym, wolnostojącym, na nowym osiedlu. Lokalizacja : Wędrogów, gm. Kowiesy - na Granicy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 830 m² 114,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.