dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

165 000 zł5 200 m² 31,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam państwu Działke o powierzchni 52 ar , super oferta na wybudowanie wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku! Działka znajdująca się w miejscowośći Łańcut , jest.

Szczegóły ogłoszenia

398 990 zł50,70 m² 7 869,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł46,50 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Stawowej w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 226 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączny pośrednik Magdalena Flak tel.   Na sprzedaż działka budowlano - usługowa w spokojnej lokalizacji w nielicznej zabudowie domów jednorodzinnej o pow. 1226 m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Tylko u Nas! top-nieruchomości oferuje: do sprzedaży dom wolnostojący częściowo podpiwniczony o powierzchni całkowitej ok.100m2 położony w Głogowie Małopolskim przy ulicy Towarowej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł424,60 m² 4 707,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 604 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w stylu dworkowym zlokalizowany w miejscowości Rabe, gmina Czarna powiat Bieszczadzki. Nieruchomość z całą pewnością zauroczy każdego.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł370 m² 3 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem i pięknym widokiem w ofercie homfi: lokalizacja: - miejscowość: dybawka, gmina Krasiczyn, powiat przemyski. - odległość od Przemyśla: do centrum Przemyśla tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Iława,warmińsko-mazurskie

719 000 zł115,79 m² 6 209,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Właśnie rozpoczął się III etap inwestycji Osiedle Morena. Poniżej dostępne domy piętrowe ,jeziorak'': 1. Dom V-A - 115,79 m2 powierzchni użytkowej - działka nr 147 o powierzchni 314.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60,73 m² 9 040,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,73 m2 położone na parterze trzypiętrowego bloku z 2015 roku w Bydgoskim Fordonie. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł320 m² 17 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o charakterze inwestycyjnym! dla kogo : idealną dla przedsiębiorców poszukujących elastycznej przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61 m² 10 163,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Kołobrzegu przy starówce 1000 M do morza Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto. powierzchnia użytkowa - 61 m2 nieruchomość jest usytuowana w bloku - 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

1 090 000 zł216 m² 5 046,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Unikatowa nieruchomość położona w mieście Płoty - klimatyczna miejscowość z historią i pięknym zespołem pałacowo - parkowym lokalizacja: -2km do trasy S6 - 20km park rozrywki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 068 640 zł66,79 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,79 m2, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Pokój - Pokój - Łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,56 m² 6 922,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Zdjęcia 2,4,6,11,14 przedstawiają wizualizacje! Mieszkanie 50,56 m Osiedle Leśne, bydgoszcz Piękny widok na lasek | Idealne pod inwestycję | Świetna lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł150 m² 6 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:647 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w dzielnicy Piaski na działce 647m2 Opis nieruchomości - 150 m2 powierzchni użytkowej dwa piętra , dodatkowo zagospodarowane przyziemie (.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł46 m² 3 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:413 m²

Na sprzedaż skansenowy, parterowy drewniany dom w dobrej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest we wschodniej części miejscowości Pisarzowice-Harszówki Dolne w odległości ok.3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 480 zł34,76 m² 15 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 34,76 m w centrum Wrocławia. Bezpośrednio od dewelopera. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,76 m położone w jednej z najlepiej zlokalizowanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 747 zł28,67 m² 13 559,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego startu w Poznaniu lub bezpiecznej lokaty kapitału? Ta oferta to prawdziwa perełka na pograniczu Jeżyc. Zapomnij o kompromisach - tutaj nowoczesny design spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 073 m² 214,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1073 m2, położona w Dobieszowicach. To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł3 549 m² 205,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękna działka położona na pograniczu Mościsk, wężyka i Adamowizny. Działka o powierzchni 3600m2, wymiarach 25m x 130m. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

375 690 zł12 523 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w gminie Nowa Wieś Lęborska, w miejscowości Wilkowo Nowowiejskie Nieruchomość rolna 400m od Łabędziego Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 695 zł59,59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji! nowa inwestycja mieszkaniowa Skorupy | Nowoczesny 8-kondygnacyjny blok | Mieszkania od 27,72 do 66,25 m Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Lepno

Lepno,warmińsko-mazurskie

74 000 zł3 000 m² 24,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Propozycja sprzedaży działki w Lepnie gmina Rychliki. Działka o pow. 3000 m2 w kształcie prostokąta położona jest w miejscowości Lepno gmina Rychliki. Jednym , krótszym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł72,29 m² 5 325,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72,29 m , położone na jest na 4. piętrze niskiego bloku na Osiedlu Legionów hd w Tarnowie. Funkcjonalny układ obejmuje przestronny salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26 273 m² 17,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 2,62 ha , o wymiarach około 51 m szerokości i 517 m długości , położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47,90 m² 8 538,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania z trzema oddzielnymi pokojami, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 184 m² 164,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1184m2 Spytkowo, gmina Giżycko Niezabudowana działka o pow. 1184m2; kształt działki: prostokąt; wymiary działki: ok. 25m x ok. 50m; ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 087 083 zł87,27 m² 12 456,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł171 m² 7 309,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Effect Home Nieruchomości Premium przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, reprezentowaną przez nasze biuro na zasadach wyłączności Prezentujemy Państwu nowoczesny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł96 m² 5 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Sprzedam Lokal Mieszkalny w miejscowości karolewko (wilkowice) powiat Leszczyński. Bezczynszowe - Własne podwórko. Powierzchnia całkowita 96,59mkw, oraz 20m2 (na strych poddasze) Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 105 646 zł68,78 m² 16 075,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

312 800 zł782 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana połozona w kurorcie nadmorskim Władysławowie w odległości ok. 900m od Zatoki Puckiej i Morza Bałtyckiegow okolicy domów jednorodzinnych i pensjonatów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł39,46 m² 20 223,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Nowolipki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 600 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa Działka zagrodowa w Łucka-Kolonia na sprzedaż. Działka ma powierzchnię 56 arów, ma kształt prostokąta a teren jest ukształtowany płasko. Media znajdują się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 910 000 zł1 008,33 m² 1 894,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek użytkowy z dużym potencjałem inwestycyjnym - 1008,33 m Nieruchomość użytkowa o powierzchni 1008,33 m , położona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Boćwinka

Boćwinka,warmińsko-mazurskie

299 000 zł139,10 m² 2 149,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 483 m²

Prezentujemy na sprzedaż pół bliźniaka z budynkiem gospodarczym znajdującego się w małej miejscowości Boćwinka. Atrakcyjna cena, która obejmuje dom oraz kilka działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe | 37,00 m2 | Trzcianka, os. Słowackiego Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Trzciance - gotowe do zamieszkania! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 800 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1800 mkw, o wymiarach 34 m x 53 m, położona w miejscowości Kruszyn, gmina Włocławek, blisko Al. Jana Pawła II, z doprowadzoną energią.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 35,39 m2 usytuowane na 6 piętrze apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Nieruchomość idealnie nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł35,91 m² 13 784,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,91m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, pokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon 4.73m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł8 600 m² 593,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka Z widokiem na morze pierwsza linia zabudowy lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim.