dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki przy lesie! Gorąco polecam działki budowlane o pow od 992- 1377 mkw położone w Nowym Dworze w pobliżu lasu, gmina Jelcz-Laskowice. Cena działek od 120 zł/mkw brutto.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł6 537 m² 30,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, działkę rolną położoną w miejscowości Dębe Wielkie, w gm. Dębe Wielkie. Powierzchnia działki 6537m2, szerokość 56m. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł243 m² 4 320,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 479 m²

Joanna trojak Agent prowadzący   wyjątkowa nieruchomość W lesie gotowa inwestycja lub dom marzeń! Szukasz miejsca, które zapewni Ci prywatność, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 552 m² 80,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1552 m2 z wydanymi warunkami zabudowy położona na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 893 m² 38,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży duża działkę w Radkowie, gmina Radków, powiat włoszczowski. Działka o powierzchni 4893mkw, bezpośrednio przy drodze. Szerokość działki od ulicy 70m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Biuro nieruchomości czestate prezentuje wolnostojący dom w Aleksandrii. Jeżeli szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko lasu, dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie, chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł1 685 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!Jeżów Sudecki! Pięć widokowych działek do wyboru!cena do negocjacji! Oferuje Państwu grunt budowlany w Jeżowie Sudeckim zlokalizowany w górnej części miasta, w stronę Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 240 000 zł153,60 m² 8 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie deweloperskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 141 zł52,91 m² 8 621 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na drugim piętrze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: i kwartał 2027 Do końca marca w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł186 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom znajdujące się w miejscowości Tuczna. Idealna lokalizacja nieruchomości dzięki której docenisz przyjazne otoczenie zieleni, sąsiedztwo z jednej strony, da Ci.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł130 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:823 m²

Dom nad jeziorem, który spełnia marzenia Żelewo, woj. zachodniopomorskie | 24 km od Szczecina Wyobraź sobie poranki, w których pierwsze kroki kierujesz prosto nad wodę. Jezioro masz tu na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł33,20 m² 19 246,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,20 m , zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł104 m² 5 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny z dużym budynkiem gospodarczym w miejscowości Sokolniki gmina Kołaczkowo, położony na działce 705 m . Nieruchomość idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60,36 m² 11 414,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, słonecznego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł340 m² 2 367,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:880 m²

Międzyrzecze górne budynek usługowo-mieszkalny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku wolnostojącego położonego w Międzyrzeczu Górnym. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 900 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 851 zł39,23 m² 11 135,64 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł81 m² 4 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w kamienicy, w Dzielnicy Muzycznej, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 81 m 2 - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł56,70 m² 15 784,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 56,7 m położona w samym sercu Wrocławia, 200m od głównej płyty Rynku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 600 m² 65,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m2 położona w Sadurkach. Świetnie zlokalizowana działka, przy ulicy równoległej do trasy 830 Nałęczów-Lublin stanowi dobre miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł81,50 m² 4 417,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Sprzedaż przestronnego mieszkania w Nakle nad Notecią - 70,6 m Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 70,6 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 966 zł51,72 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

842 400 zł42,12 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Doskonała lokalizacja | Reprezentacyjna kamienica ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł340 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: do sprzedaży nieruchomość przystosowana dla firmy pod kwatery pracownicze ( zarejestrowana działalność hotelowa ), lub jako siedziba firmy. Płock - ul. Targowa 18C.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Piastów. Bardzo blisko centrum, około 400m od Politechniki idealne pod inwestycje z 3.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł17,80 m² 6 179,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy garaż na sprzedaż na osiedlu łężyca O powierzchni 17,80 mkw. Garaż mieści się w hali garażowej. Opłaty: -Koszt do zarządcy wspólnoty mieszkaniowej wynosi 63zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Piątki

Piątki,warmińsko-mazurskie

286 065 zł7 202 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z dobrym dojazdem do miasta, a może szukasz pomysłu jak bardzo dobrze zainwestować pieniądze? Przedstawiam nieruchomość nr działki 25 o powierzchni 7202 m , obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł134,03 m² 5 513,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Jeżeli szukacie Państwo idealnego miejsca dla Siebie i swojej Rodziny to zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów szeregowych na nowowybudowanym osiedlu banacha. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł120,17 m² 20 803,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1907

Kupujący bez prowizji pakiet 5 apartamentów! gotowy produkt inwestycyjny! działający od lat! stała baza klientów! Rewelacyjna lokalizacja, idealny punkt, tylko 100m do słynnego Monciaka ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł108 m² 15 731,48 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Inwestycja rentierska 3 mieszkania | 108m2 | 2 miejsca parkingowe | os. Na Lotnisku Opis nieruchomości: na sprzedaż kompletna inwestycja rentierska składająca się z 3 odrębnych, sąsiadujących ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Mały Rynek

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

3 550 000 zł795 m² 4 465,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 795 m2 w centrum miasta Mrągowa. Idealny teren pod inwestycję. Pełne media. Wydane pozwolenie na budowę oraz gotowy projekt budowlany. Obejrzyj film:.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 332 m² 90,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Ciekawa działka w podwarszawskim Kampinosie o powierzchni ok. 3300 m2. Media: prąd, woda - w odległości ok. 100 m od działki. Cisza i spokój w szeroko rozumianej otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 630 m² 109,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Głobino przy ulicy Głównej, zaledwie 4,5 km od miasta Słupska. Działka o powierzchni 1630 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2 położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły w okolicy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł2 718 m² 2 575,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Obiekt hotelowy w trakcie rozbudowy i adaptacji - rozbudowa wykonana w 80%. Obiekt położony bezpośrednio przy porcie jachtowym w Pucku z widokiem na zatokę w odległosci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 075 zł31,70 m² 16 500,79 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zakup od dewelopera! 0 prowizji I pcc! Jednoetapowa inwestycja, w ramach której powstaną 154 komfortowe mieszkania. Doskonała lokalizacja na gdańskiej Morenie oznacza świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł1 250 m² 2 640 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę lokalu usługowo-handlowego o całkowitej powierzchni 1250 m 2 do sprzedaży,znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł84 m² 9 273,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament 84 m w Centrum Bydgoszczy, 4 pokojowy , gotowy do wprowadzenia. Idealny na biura,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł50,38 m² 5 756,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

!nowa cena! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Spacerowej w Czeladź. Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

908 270 zł3 949 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Duża działka pod budownictwo jednorodzinne w spokojnej, urokliwej części Jarużyna.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł250 m² 15 360 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość będąca częścią większej nieruchomości (również dostępnej do sprzedaży na innych ogłoszeniach), ale mogąca funkcjonować niezależnie. Sprzedawana nieruchomość: -.