dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

193 551 zł1 299 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1299m2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł98,48 m² 6 590,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pod inwestycje | idealne do dalszego wynajmu | 2 mieszkania W jednym | 2pokoleniowe | balkon +ogrodek | miejsce postojowe | bezczynszowe lokal: 1f/1 "przystanek Reda" to kameralne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł53,62 m² 12 775,08 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie ze słoneczną, otwartą kuchnią położone na Ruczaju na osiedlu Europejskim przy ul. Bobrzyńskiego w Krakowie o powierzchni 49,6m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł25,19 m² 22 032,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej pradze Niebanalny design | Minimalistyczna architektura | Prestiżowa inwestycja ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Pokój z aneksem kuchennym, *.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł573 m² 3 123,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint Property przedstawia na sprzedaż halę produkcyjno-magazynową z częścią mieszkalną. Świetnie skomunikowana, teren ogrodzony z utwardzonym dojazdempowierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania położonego w niskim bloku z lat 90-tych na osiedlu Radockiego w Katowicach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,70 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Radockiego, osiedle Odrodzenia "manhattan" Mieszkanie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł105 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 935 m²

Dom położony w Goniądzu przy ul. Konstytucji 3 Maja, na nieruchomość składa się dom mieszkalny, budynki gospodarcze po remoncie oraz duża działka z możliwością jej powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 681 000 zł86 m² 19 546,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronny apartament 85,59 m Miasteczko Nova Ochota, ul. Łopuszańska, warszawa Lokalizacja: warszawa, włochy ul. Łopuszańska, osiedle Miasteczko Nova Ochota. Cicha, zielona okolica z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 020 zł40,82 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim trzecim piętrze ( brak sąsiada nad głową ). Winda zjeżdża do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł118,59 m² 2 698,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:326 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi Dąbrówka, w otoczeniu warmińsko-mazurskiej natury. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki przy lesie! Gorąco polecam działki budowlane o pow od 992- 1377 mkw położone w Nowym Dworze w pobliżu lasu, gmina Jelcz-Laskowice. Cena działek od 120 zł/mkw brutto.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł6 537 m² 30,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, działkę rolną położoną w miejscowości Dębe Wielkie, w gm. Dębe Wielkie. Powierzchnia działki 6537m2, szerokość 56m. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł243 m² 4 320,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 479 m²

Joanna trojak Agent prowadzący   wyjątkowa nieruchomość W lesie gotowa inwestycja lub dom marzeń! Szukasz miejsca, które zapewni Ci prywatność, bliskość natury i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 552 m² 80,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1552 m2 z wydanymi warunkami zabudowy położona na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 893 m² 38,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży duża działkę w Radkowie, gmina Radków, powiat włoszczowski. Działka o powierzchni 4893mkw, bezpośrednio przy drodze. Szerokość działki od ulicy 70m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Biuro nieruchomości czestate prezentuje wolnostojący dom w Aleksandrii. Jeżeli szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko lasu, dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie, chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 240 000 zł153,60 m² 8 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:552 m²

Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie deweloperskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł1 685 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!Jeżów Sudecki! Pięć widokowych działek do wyboru!cena do negocjacji! Oferuje Państwu grunt budowlany w Jeżowie Sudeckim zlokalizowany w górnej części miasta, w stronę Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 141 zł52,91 m² 8 621 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na drugim piętrze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: i kwartał 2027 Do końca marca w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł186 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom znajdujące się w miejscowości Tuczna. Idealna lokalizacja nieruchomości dzięki której docenisz przyjazne otoczenie zieleni, sąsiedztwo z jednej strony, da Ci.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł130 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:823 m²

Dom nad jeziorem, który spełnia marzenia Żelewo, woj. zachodniopomorskie | 24 km od Szczecina Wyobraź sobie poranki, w których pierwsze kroki kierujesz prosto nad wodę. Jezioro masz tu na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł33,20 m² 19 246,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,20 m , zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł104 m² 5 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny z dużym budynkiem gospodarczym w miejscowości Sokolniki gmina Kołaczkowo, położony na działce 705 m . Nieruchomość idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł60,36 m² 11 414,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, słonecznego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł340 m² 2 367,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:880 m²

Międzyrzecze górne budynek usługowo-mieszkalny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku wolnostojącego położonego w Międzyrzeczu Górnym. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 900 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 851 zł39,23 m² 11 135,64 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł81 m² 4 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w kamienicy, w Dzielnicy Muzycznej, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 81 m 2 - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł56,70 m² 15 784,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 56,7 m położona w samym sercu Wrocławia, 200m od głównej płyty Rynku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 600 m² 65,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m2 położona w Sadurkach. Świetnie zlokalizowana działka, przy ulicy równoległej do trasy 830 Nałęczów-Lublin stanowi dobre miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł81,50 m² 4 417,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Sprzedaż przestronnego mieszkania w Nakle nad Notecią - 70,6 m Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 70,6 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 966 zł51,72 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

842 400 zł42,12 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy na starym mieście Idealny pod adaptację na mieszkanie lub biuro | Doskonała lokalizacja | Reprezentacyjna kamienica ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł340 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: do sprzedaży nieruchomość przystosowana dla firmy pod kwatery pracownicze ( zarejestrowana działalność hotelowa ), lub jako siedziba firmy. Płock - ul. Targowa 18C.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971