dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 065 ogłoszeń

3 200 000 zł400 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Wicko, 2 km od nadmorskiego kurortu Łeba słynącego z przepięknych ruchomych wydm. Ośrodek wypoczynkowy w Nowęcinie nad samym.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł27,70 m² 6 101,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w Zgorzelcu ul. Warszawska Przedmiotem oferty jest przytulna kawalerka usytuowana na czwartym, ostatnim piętrze bloku przy ul. Warszawskiej w Zgorzelcu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł190 m² 7 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 100 m²

W oczekiwaniu na klienta, który kocha żyć w zgodzie z naturą wśród pól i lasów w miejscu intymnym bez nachalnej bliskości sąsiedzkiej. Z powodu wyjazdu nastąpiła zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł63 m² 5 222 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie po remoncie Jastrzębie-Zdrój, ul. Wrzosowa. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 100 zł57 m² 9 317,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe osiedle nad zalewem! deweloper lublin! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł3 400 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 34 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym.:.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł62,20 m² 9 469,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Biuro jwg Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Gagarina w Toruniu, w bezpośrednim sąsiedztwie rektoratu umk. - informacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł1 685 m² 2 017,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łódź, ul. Rzgowska - sprzedam działkę budowlaną deweloperską 1.685 m2 z MPZP, kat. 2mwu Cena netto: 3.400.000 zł Agent nieruchomości zawodowo działający na rynku pośrednictwa pobiera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł68,89 m² 8 056,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Ostatnie dwa wolne lokale nr. 12 i 14! Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej Gniewomirowice, ul. Na Wzgórzach Przedsprzedaż ceny od 555 000 zł do końca września! Zaledwie 3,5 km od Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł8 900 m² 78,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż nieruchomość w centrum miejscowości Osiek nad Notecią o powierzchni 8900m2. Działka położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w samym centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł77,48 m² 3 859,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! 345 000 zł teraz 299 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania bezczynszowe, dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie stanowiące całe I piętro i poddasze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł4 768 m² 55,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 768 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolno-budowlana o powierzchni 4768 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Chotyłów. To idealne miejsce dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Żarów,dolnośląskie

400 000 zł220,50 m² 1 814,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Dom w stanie surowym zadaszonym, położony W okolicy żarowa! Dom o powierzchni użytkowej ok. 136 m2 składa się z: - parter 91m2 salon z jadalnią, kuchnia, pokój, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 800 zł108 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* we speak English. 4-pokojowy apartament z 2 tarasami, garderobą, spiżarnią, pralnią | Gliwice, żerniki | Kameralna inwestycja | Bez pcc 4-room apartment with two terraces, a walk-in closet,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 280 000 zł294,35 m² 14 540,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Wilanów, zawady - nowoczesny , wolnostojący dom o pow. 294 m2 na działce 1184 m2. : atuty? Gotowy do wykończenia od zaraz - nie musisz czekać na koniec budowy. Aż 80 m strefy dziennej i 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł220 m² 6 359,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na wyłączność - tylko u nas! Gotowy produkt inwestycyjny kamienica po kapitalnym remoncie, os. Błonie W sprzedaży unikatowa nieruchomość mała kamienica po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł249,86 m² 2 761,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom z widokiem na zalew | Śrem, os. Helenki | ogromny potencjał Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny),.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł192,70 m² 1 271,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie o pow. 192,70 m2, położony w Białym Borze przy ul. Kasztanowej. Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł95 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przyjdź, zobacz i zamieszkaj na swoim! Nietuzinkowe, klimatyczne mieszkanie w centrum Płocka! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:737 m²

Niezwykły dom pow 300m2, wolnostojący 2 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem mieszczący się na 735 arowej działce przy drodze powiatowej w sąsiedztwie bloków w uzdrowiskowym miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Likiec

Likiec,kujawsko-pomorskie

273 000 zł18 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1,82 ha (18200 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10 w spokojnej i zielonej okolicy w bliskim sąsiedztwie jeziora Łąkie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,26 m² 10 495,68 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Szczecinie, w dzielnicy Gumieńce. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ pomieszczeń, co zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 869 m² 226,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni 2869 m , położonej w malowniczej miejscowości Siestrzeń, w gminie Żabia Wola. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł17 790 m² 98,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oaza Spokoju i Kompleks Wypoczynkowy na Wyjątkowej Działce! cena podlega negocjacji! istnieje możliwość podziału nieruchomości na części! Marzysz o swoim własnym miejscu, gdzie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 002 m² 54,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Borowina Starozamojska, blisko drogi krajowej numer 17, z wygodnym dojazdem. Lokalizacja łączy w sobie atuty spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł54,50 m² 15 688,07 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż prezentuję nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5m2 położone w zadbanym osiedlu na Skoroszach, czyli tętniącej życiem, rodzinnej lokalizacji Ursusa. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 000 zł52,43 m² 14 419,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na terenach nadodrzańskich. Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł4 300 m² 60,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 4300 m2 przy drodze krajowej nr 119 , 1,5 km za Starym Czarnowem.W Studium Uwarunkowań i Kierunków Uwarunkowania Przestrzennego działka o symbolach - U,P / strefa.

Szczegóły ogłoszenia

182 580 zł1 020 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam działkę w miejscowości Dąbrówki gmina Wasilków w obszarze otuliny Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej,w pobliżu rzeki i plaży. Idealne miejsce do budowy Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł306,40 m² 3 035,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom Jednorodzinny w Więsławicach-Parcele gm. Kowal Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 132.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł170 m² 11 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Nowoczesny dom z ogrodem | 5 pokoi | Henryków-Urocze Nowoczesny, wolnostojący dom o minimalistycznej bryle, położony w spokojnej, zielonej części Henrykowa-Urocze. Duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł74,70 m² 16 050,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atuty nieruchomości: widok na morze i Zatokę Gdańską tylko ok. 10 minut spacerem do plaży zaledwie 300 m do Parku Reagana świetna komunikacja miejska - tramwaje, autobusy oraz skm.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł81,10 m² 9 852,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta w Szczecinie, tuż przy Placu Orła Białego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł203 m² 5 665,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny, komfortowy dom na pograniczu Polski i Czech - Ryduszwałd Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 175 m (pow. całkowita 203 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nowogard,zachodniopomorskie

188 400 zł1 570 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę o powierzchni 1570m2, położoną w kompleksie 2 działek w Nowogardzie. Nieruchomość według miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Jasne, rozkładowe 50-metrowe mieszkanie z osobną księgą wieczystą (utworzoną przy akcie notarialnym) położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł358 m² 3 324,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

NA sprzedaż! piękny dom Z garażem wolnostojącym W świetnej lokalizacji! oferta bezpośrednia-kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 025 zł59,75 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejny już II etap inwestycji w spokojnej i szybko rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul. Myśliwskiej w Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł788 m² 380,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu : prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Ścinawie, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł53,67 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczna zatoka - twój prywatny drugi dom nad morzem! Jeżeli marzysz o własnym miejscu nad Bałtykiem, do którego możesz wracać o każdej porze roku, słoneczna Zatoka będzie idealnym.