dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 999 ogłoszeń

270 000 zł585 m² 461,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Oto podsumowanie informacji dotyczących działki w Czaplinku przy Jeziorze Drawsko: powierzchnia działki : 585 m Przeznaczenie : Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

234 500 zł6 700 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! Działka o pow. 6700 m2 położona Skarżysko Książęce przy ul. Rycerskiej oraz ul. Kościelnej w obrębie Skarżysko -kamienna. Sąsiedztwo to zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 450 zł35,68 m² 10 298,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Koronowo,kujawsko-pomorskie

999 000 zł550 m² 1 816,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 011 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż duża kamienica w centrum Koronowa. Szukasz inwestycji, która od razu zacznie na siebie zarabiać? A może marzysz o własnej,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł5 424 m² 106,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas w ajon Nieruchomości - nie szukaj dalej! Posiadamy na sprzedaż działkę o numerze 119 w całości budowlaną wielkości 0,5424 ha położoną w Dankowicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

99 090 zł1 101 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Szczepanów (gmina Środa Śląska). Brak prowizji dla biura! Nieruchomości znajdują się w dużym kompleksie działek budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł130,93 m² 16 039,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu boszkowo - komfortowy w pełni wykończony wolnostojący dom Boszkowo to jedno z najpiękniejszych miejsc w regionie, położone nad.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 400 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3300 m2 w okolicy miejscowości Bogdanki z możliwością zabudowy, usytuowana w bardzo malowniczej okolicy. W pobliżu działki prąd oraz woda, grunty klasy.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł266,40 m² 9 684,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Wolnostojący dom W otulinie kampinoskiego parku narodowego 3 sypialnie | Wysoki standard wykończenia | Dobrze doświetlone wnętrza | Garaż na 2 auta | Bliskość Parku Kampinos ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł6 255 m² 511,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka Z rozpoczętą budową inwestycji - 12 domów jednorodzinnych Do sprzedania atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana o pow. 62,55 ara zlokalizowana w miejscowości Mników, gm. Liszki.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł88 m² 3 056,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **atrakcyjna oferta sprzedaży: dom w Regulicach** Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! **szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 800 m² 41,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona działka w okolicach Siennicy. Mamy do zaoferowania działkę położoną urokliwie nad doliną Sienniczanki w Łękawicy. Aktualne przeznaczenie działki pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł290 m² 2 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 949 m²

Dawny młyn z 1960 roku - wyjątkowa nieruchomość z wachlarzem możliwości Właściciel bierze pod uwagę opcję wynajmu, bądź zamiany na inna nieruchomość. W malowniczym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hot oferta! tylko W pepper house! Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Wielkim. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł300 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 404 m²

Nowoczesny dom w Świdniku Dużym Drugim - energooszczędny, przestronny i gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 221 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 000 zł113,89 m² 11 985,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Segment 114 M2 4 pokoje 3 poziomy 2 miejsca postojowe Mam przyjemność przedstawić Państwu skrajny segment o powierzchni niecałych 114 m2 położony na kameralnym, nowym osiedlu do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł716,75 m² 1 925,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferujemy Państwu okazję inwestycyjną w Gminie Zbiczno w miejscowości Ładnówko. Obiekt znajduję się na działce o powierzchni 2700 m , z własnym stawem i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu 2 działki budowlane we wsi Fasty, przy ul. Dzikowskiej (działki nr 121/12 oraz 121/13), każda działka o powierzchni 1000 m2. Cena za każdą z obu działek to 199 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł16 m² 4 313 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wygodne i przestronne miejsce postojowe o powierzchni 16 m, zlokalizowane w garażu podziemnym na osiedlu Nowe Forty w Szczecinie. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 16.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł85,70 m² 4 655,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo - Usługowy, doskonała Lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Jeśli szukasz lokalu z potencjałem, w strategicznej lokalizacji, który możesz wyremontować i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 185 000 zł174 m² 12 557,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, mam na imię Monika i z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni użytkowej 174 m (216 m powierzchni podłogi),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 120 zł89,14 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł3 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działki rolne z warunkami zabudowy, położone w miejscowości Wolwark, gmina Szubin. Nieruchomości znajdują się w spokojnej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28,50 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka z balkonem przy ulicy Kopernika Lokal składa się z przestronnego pokoju z balkonem, widnej kuchni, przestronnej łazienki i przedpokoju. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 000 zł127,13 m² 7 449,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Gotowe domy- zakończona budowa. Osiedle z pełną infrastrukturą. W pobliżu lasu. Cena zawiera 8 % podatku vat. Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% i prowizji. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 590 zł43,90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, nowy apartament w dzielnicy Parkitka w Częstochowie na sprzedaż. Oferta sprzedaży przestronnego apartamentu z ogródkiem, znajdującego się na nowoczesnym i zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,69 m² 7 737 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj w mieszkaniu zlokalizowanym w centrum Zamościa! Mieszkanie jest przytulne, ciepłe, słoneczne (okna zachodnie) i bardzo dobrze utrzymane. Dostępne od zaraz. Stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 900 zł37,73 m² 8 478,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki w stanie deweloperskim. Lokal w kameralnym budynku z 12 mieszkaniami mieści się przy ulicy Grzybowej w Sosnowcu. Układ funkcjonalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kcynia

Kcynia,kujawsko-pomorskie

379 000 zł124,90 m² 3 034,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom parterowy na sprzedaż, kcynia, powiat nakielski 3 oddzielne lokale mieszkalne - jedna nieruchomość Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 333 zł96,70 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w gotowym budynku. Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy. W otoczeniu wody i zieleni każdy znajdzie coś dla siebie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 013 m² 398,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość zabudowaną budynkami użytkowymi o funkcji produkcyjno - magazynowej z zapleczem biurowo-socjalnym. Nieruchomość składa się z kilku brył.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kukowo

Kukowo,warmińsko-mazurskie

75 000 zł3 012 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy we wsi Kukowo gm. Olecko. Działka o powierzchni 3012 mkw. Dojazd bardzo dobry drogą asfaltową, ok. 4km od centrum miasta Olecko. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł950 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. ok 950 m2 zlokalizowanej w Krasiejowie, tuż przy granicy z Ozimkiem (w bliskim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

364 320 zł1 584 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

***działka 1584 m2***zaciszne miejsce***własny las***5 km od białegostoku Zapraszamy na bezpłatna prezentację działki położonej w okolicach Niewodnicy Nargilewskiej. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł267,92 m² 5 968,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:508 m²

Jedyny w swoim rodzaju pensjonat w malowniczej Ustce przy ulicy Krokusowej w zabudowie bliźniaczej przeznaczony pod najem 8 apartamentów - każdy z łazienką oraz aneksem kuchennym!.

Szczegóły ogłoszenia

744 785 zł59,21 m² 12 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe - Ogród 187m! 3 pokoje pow. 59,21mkw/ Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł3 740 m² 90,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 3 740 m - przestrzeń z potencjałem i pięknym widokiem - Michałkowa Przestronna działka o powierzchni 3 740 m w Michałkowej to oferta dla osób szukających równowagi -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł186,60 m² 3 965,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom wolnostojący położony w willowej dzielnicy Stargardu - ul. Sadowa. Dom posadowiony na działce o powierzchni 624 m.kw. Budynek dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 730 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana w miejscowości Barcinek Działka jest ustawna zdala od miejskiego zgiełku. Działka graniczy z budynkami, blisko lasu. Dojazd z drogi utwardzonej gimnnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł139,78 m² 3 290,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym z możliwością zakupu na raty wyjątkowa oferta Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 462 zł46,81 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 46,81 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na północ i zachód. Na nieruchomość składają się: pokój dzienny.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij