dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 002 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 002 ogłoszenia

2 000 000 zł425,20 m² 4 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta na wyłączność. 0% Prowizji od kupującego. Komfortowy i okazały dom wolnostojący z dużym ogrodem, zlokalizowany w Nowym Sączu. Budynek murowany, rozbudowany w 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł136 m² 4 110,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twoje nowe miejsce W urokliwej radlnej! kupujący zwolniony Z podatku pcc! Oferujemy do sprzedania wyjątkową, nowoczesną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położoną.

Szczegóły ogłoszenia

138 754 zł1 802 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mały Domek ma do zaprezentowania działkę budowlaną w Lubomierzu , działka znajduje się w cichej strefie Lubomierza. zapraszam do prezentacji Jerzy   Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł132 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wolnostojący budynek usytuowany na osiedlu Górczewska wśród bloków mieszkalnych. Budynek otacza dzierżawiony od spółdzielni ogródek o powierzchni 400 mkw. Ogródek jest ogrodzony. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł98 m² 6 418,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż pełne elegancji I historii mieszkanie W kamienicy W centrum na 1 maja. Nieruchomość posidada niezwykle dużą przesteń - obejmujące blisko 100m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł5 000 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rolna dla osób poszukujących ciszy i spokoju! Na sprzedaż działka w miejscowości Stary Łajszczew (pow. Żyrardowski, gm. Puszcza Mariańska) o powierzchni 5000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 000 zł37,64 m² 10 175,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 37,64 m , które łączy funkcjonalność z ponadczasową estetyką. Przestrzeń została zaprojektowana tak,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 899 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja ofeta bez prowizji od kupujących Marzysz o domu z pięknym widokiem, wśród zieleni i ciszy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

91 020 zł3 034 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie działki blisko jeziora! Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę. Z 10 działek 6 w sprzedanych! Szukasz działki ? Śpiesz się z decyzja, zostały tylko 4 działki!.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł5 700 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Huta Gogołowska 57ar Gmina Frysztak Tylko u nas Oferta na wyłączność Huta Gogołowska Gmina Frysztak Powiat Strzyżowski Działka 57ar. Klasy gruntów rivb, riva, lsiv 430m2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł32,10 m² 13 364,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

! świetna lokalizacja , idealna pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! Funkcjonalny układ , który maksymalnie wykorzystuje przestrzeń! Osiedle Jezioraj , realizowane przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chruściele,warmińsko-mazurskie

125 060 zł962 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 962 m położona w miejscowości Chruściele, gmina Ełk. Oferujemy kompleks 3 działek w malowniczej miejscowości Chruściele.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł3 100 m² 241,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witam do sprzedania piękna działka budowlana oznaczona w planie zagospodarowania jako mu działka ma około 3100mkw i jest płaska super lokalizacja pod działalność ponieważ sąsiaduje ze.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 009 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni ok. 31 arów, położoną w miejscowości Potok, w gminie Jedlicze, powiat krośnieński, województwo podkarpackie. Działka znajduje się poza.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł43 m² 5 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43m. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie znajduje sie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

771 876 zł40,84 m² 18 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal 40,84 m w wyjątkowej inwestycji Rêve przy ul. Jutrzenki 180 na Włochach-Raków, w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł116,21 m² 7 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:65 m²

Nova Wola Park to nowoczesne osiedle zlokalizowane w Nowej Woli. Inwestycja obejmuje 94 lokale segmenty i mieszkania rozmieszczone na terenie o powierzchni blisko 27 000 m , z czego.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Częstochowie - Tysiąclecie ul. Nałkowska Lokalizacja: cicha i zielona dzielnica Tysiąclecie, doskonale skomunikowana (autobusy, tramwaje). W pobliżu liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63,68 m² 12 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, komfortowo wykończone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 63,68m2. Powierzchnia całego mieszkania po podłodze to jest ok. 100m2. Miejsce postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 057 m² 252,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka (nr. ew. 382) budowlana o pow. 2057mkw. (22m. x 92m) i udział w drodze nr. ew.383, położona na terenie krajobrazu chronionego blisko kompleksu leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł51 m² 16 470,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny, 3'pokojowy apartament, w nowoczesnym budynku w stylu alpejskim, przy ul. Skalnej w Karpaczu. Mieszkanie o powierzchni ok. 51 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł54,07 m² 6 750,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,07m2 w kamienicy niedaleko centrum Gorzowa Wlkp. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, oraz atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 531 m² 188,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana w Wierzchucinie gotowa pod zabudowę, 3km do jeziora i 5 km do plaży. Na sprzedaż 6 działek na tej samej ulicy : 1239m2 cena 247 000 zł działka nr 47/2 1313m2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 167 m² 109,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dość korków, hałasu i wdychania spalin zamiast świeżego powietrza? Podlesie zaprasza! Tutaj znajdziesz działki, na których zbudujesz dom z ogródkiem, a dzieci zamiast betonu będą.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 002 m² 204,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 161/4 o powierzchni 1002 m2 położona w kompleksie 5-ciu działek przy ul. Topolowej w miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, powiat grodziski. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z nieukrywaną radością mam możliwość zaproponowania pięknie położonych działek nad morzem. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania! Co przy obecnych zawirowaniach związanych.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł6 500 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dwóch działek rolnych oddzielonych naturalnym rowem melioracyjnym. Atuty Położenie działek przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 600 m² 27,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,3600 ha położoną w miejscowości Ropica Górna, gm. Sękowa, pow. gorlicki, woj. małopolskie. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej Na sprzedaż oferujemy 3 działki budowlane, każda o powierzchni około 1000 m - 1400m Działka położona jest w malowniczej okolicy, zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł448 m² 2 790,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:816 m²

Osiedle Malinowice II. 3 domy w zabudowie szeregowej. Korzystna oferta dla inwestora. Nowe domy w zabudowie szeregowej na Osiedlu Malinowice II. Całość to 3 domy w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł123 m² 6 089,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Agent prowadzący: paweł grzesik Tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 123 m, usytuowanego na działce 258.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł670 m² 6 716,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży/wynajmu wolnostojącej kamienicy nieopodal centrum Legnicy. Budynek o przeznaczeniu mieszkalnym o powierzchni około 790 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł3 010 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 3010 m2, położoną w miejscowości Dobrcz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 039 zł74,51 m² 9 180,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł48,91 m² 2 453,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, przy ul. Rajcy 1/1 w Orzeszu. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł930 m² 2 145,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 198 m²

Na sprzedaż zakład produkcyjno-usługowy w Bartoszycach. Nieruchomość znajduje się przy ul. Prusa w zakolu rzeki Łyny. W zakładzie dotychczas prowadzony był zakład uboju.

Szczegóły ogłoszenia

259 999 zł43,74 m² 5 944,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne mieszkanie położone w centrum Lęborka, przy ul. Łokietka (opodal orlika i Szkoły Podstawowej nr 4),.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom Z garażem W lesie, nad jeziorem W radęcinie, gmina dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki. Do sprzedaży oferujemy wyjątkowy dom w malowniczej okolicy Radęcina, usytuowany.