dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 002 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 002 ogłoszenia

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękne położone działki budowlane w miejscowości Strobów w bliskiej odległości do stawów w Strobowie. Kompleks składa się z 16 działek budowlanych. 6 zostało już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł145 m² 6 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Na sprzedaż został jeden bliźniak (lewy), wybudowany z wysokiej klasy materiałów do stanu deweloperskiego O % prowizji od kupującego! Brak opłaty 2% pcc u notariusza ponieważ kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł230 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 959 m²

| wyjątkowy dom W sercu miasta - przestrzeń, komfort I prywatność Piotrków Trybunalski | ul. Wiślana Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w otoczeniu zieleni i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł6 069 m² 37,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Zapraszam na prezentację nietuzinkowej działki położonej w Stroszkach czyli malowniczej wsi pod Neklą w powiecie Wrzesińskim. Bardzo ciekawa okolica a dodając do tego swój.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 085 m² 175,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Chrzypsko Małe - Osiedle Dębówiec Opis nieruchomości: działka o powierzchni 1 085 m usytuowana przy głównej ulicy osiedla Dębówiec.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

579 000 zł2 439 m² 235,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wydane warunki zabudowy! Oferujemy Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną zlokalizowaną przy lesie w malowniczej, przygranicznej miejscowości Kościno. Część działki graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł190 m² 7 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze nowoczesny dom Z 2019r nieopodal jeziora. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny z 2019 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 171 m² 234,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1171m 2. Działka zlokalizowana jest w Lęborku , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł880 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w spokojnej okolicy Powierzchnia działki: 880 m 2 Wymiary: ok. 28m x 31m Kształt działki: kwadrat. Okolica: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media: woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł2 307 m² 3 901,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 594 300 m²

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Strachówka przyjętego Uchwałą VI/33/2015 z dnia 2015-05-21, nieruchomość -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 668 m² 179,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry Jeżeli tu jesteś, domyślam się, że poszukujesz swoje wyjątkowego miejsca pod budowę domu. Dobrze trafiłaś/eś Zobacz to wyjątkowe miejsce, pośród natury i gór w Soblówce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł88,20 m² 7 358,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bezpośrednio Kontakt   Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica tarczyńska/naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem 750m2 Dom nr 4a.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 999 zł231 m² 8 874,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Atuty nieruchomości: korzystny, przestronny układ pomieszczeń. Zagospodarowana działka o powierzchni 502 m (teren płaski, ogrodzony). Taras oraz zagospodarowany ogród z altaną (drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: trzypokojowe mieszkanie w Płocku, o powierzchni ok.49 mkw. Lokalizacja- płock, ul. Pszczela 7. Mieszkanie składa się z: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł151 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Nowe osiedle domów wolnostojących w Osielsku przy Bazyliowej Osiedle Bazyliowe to kameralna inwestycja przy ul. Bazyliowej w Osielsku spokojnej i bezpiecznej lokalizacji z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 126 m² 87,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka 400M od jeziora taftowo! plan zagospodarowania przestrzennego mnr2- zabudowa letniskowa cena: 99 000 zł powierzchnia: 1126 m2 prąd W drodze Polecamy Państwu do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł59 m² 13 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: kameralna inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku-Chełmie, składająca się z jednego budynku, będąca kontynuacją sukcesu pierwszego etapu. Mieszkania oferują wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł62,37 m² 4 633,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie, z dwoma balkonami, w odnowionej kamienicy, w ciekawym miejscu W pile Przedmiotem oferty jest przestronne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na II p w.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł42,60 m² 5 751,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji. Piła - Śródmieście, pow. 42,6 m 2 , wysoki parter, 2 piwnice Mieszkanie usytuowane w Centrum Piły przy Al. Piastów. Świetne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł76 400 m² 35,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam, na sprzedaż działka inwestycyjna położona nad jeziorem w miejscowości Radłów, gmina Radłów, powiat tarnowski, województwo małopolskie. Nieruchomość nie posiada aktualnego planu.

Szczegóły ogłoszenia

38 130 zł11,50 m² 3 315,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Kamieńskiego. Istnieje możliwość dokupienie kilku.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł820 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane na sprzedaż w Lipinach. Jeżeli szukasz idealnego cichego i spokojnego miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu, ta oferta jest właśnie dla ciebie! Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł9 796 m² 139,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy nieruchomość gruntową o pow. 0,9769 ha , zabudowaną zabytkowym budynkiem z XIX wieku oraz budynkiem gospodarczym, zlokalizowaną w Marklowicach Górnych, gm. Zebrzydowice, pow.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł788 m² 390,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świetna propozycja dla osób, które szukają miejsca gotowego pod budowę. Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: 788 m - wyrównany teren, gotowy do rozpoczęcia prac budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 50,16 m , z prywatnymi ogródkami o metrażu od 56 do 75 m . Kameralna inwestycja w zabudowie dwulokalowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej (pow. 134 m2), położony na przestronnej działce (pow. 527 m2). Otoczony zielenią i sielskim pejzażem płaskich pól, gdzie każdy znajdzie miejsce na relaks.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł65,30 m² 15 145,48 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 65,3 mkw | 3 pokoje | Warszawska Ochota, blisko Parku Szczęśliwickiego. Czasem trudno znaleźć miejsce, które daje jednocześnie wygodę miasta i oddech zieleni. Zwłaszcza gdy.

Szczegóły ogłoszenia

94 900 zł568 m² 167,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 215 zł38,09 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 599 zł8 427 m² 474,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8427 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Aleksandrowskiej, z dojazdem od ul. Klinowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł3 024 m² 462,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 30,24 arów, położona w malowniczej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na Skrzyczne, najwyższy szczyt Beskid Śląski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł54,36 m² 8 075,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania 3 pokojowe na parterze o powierzchni 54,36 m2 z prywatnym ogrodem o powierzchni od 35 m2 do nawet 170 m2. Największym atutem inwestycji jest jej położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł7 100 m² 298,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Chlebnia, w gminie Grodzisk Mazowiecki, położona w cichym i spokojnym otoczeniu, w bliskiej okolicy planowanego zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 678 zł63,89 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru nowa inwestycja - ul. Nałęczowska sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - brak podatku pcc Do sprzedaży oferujemy mieszkania w I etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 509 300 zł58,05 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowy apartament w sercu Gdańska Na sprzedaż | 2-pokojowy apartament | Gdańsk Śródmieście | ul. Rajska 8 Na sprzedaż wyjątkowy, nowocześnie wykończony apartament, położony.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł17 903 m² 27,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka nad rozlewiskiem, na obrzeżach miejscowości Sętal z wydanymi warunkami zabudowy. Teren o łącznej powierzchni 1,79 ha zapewni nowym właścicielom spokój i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł14 628 m² 40,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna w doskonałej lokalizacji Zaborze, 12 km od Kazimierza Dolnego Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki komercyjnej o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 408 802 zł78,05 m² 18 049,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kilka kroków od plaży | 78,05 m | 3 pokoje | 4 piętro | nowy budynek z windą | cena 1 408 802 pln (18 050 pln/m ) | idealny drugi dom nad morzem 78,05 m komfortowej przestrzeni w Porto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 449 zł67,72 m² 9 294,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

**bez prowizji I pcc** Mieszkanie z ogródkiem i dwoma balkonami Białystok, osiedle Skorupy lokal 17b Piętro: i Liczba pokoi: 4 Powierzchnia: 67,69 m Cena brutto: 629 449 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł370,52 m² 4 855,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

0% prowizji! Dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w powiecie tarnogórskim w gminie Zbrosławice. Do sprzedaży dom wolnostojący, dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł36,80 m² 9 184,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,80 m2 , wraz z balkonem , oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 1,91 m2, na Os. Dolinki.