dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 002 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 002 ogłoszenia

3 400 000 zł8 100 m² 419,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka podzielona na etapy pierwsza część mieszkaniowo usługowa druga przemysłowa. zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł49,13 m² 6 574,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu lokal mieszkalny położony na II piętrze o pow. 49,19 m2 zlokalizowany w samym centrum Ełku, przy ulicy Wojska Polskiego 24. Nieruchomość idealna pod dalszą aranżację -.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta na wyłączność nie szukaj dalej*** ***kupujący nie płaci prowizji*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż działki budowlane w Janowicach Wielkich. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł457 m² 5 470,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:928 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę wyjątkowej nieruchomości komercyjnej dostępnej wyłącznie w trybie off market, zlokalizowanej w Kłobucku. Charakterystyka oferty: przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Opiekun oferty: barbara Bober   Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w Leśnicy Otoczenie nieruchomości: skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 738 m² 102,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1738 m w Świebodzicach, przy ulicy Zimny Dwór. To propozycja dla osób planujących budowę własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł33 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Miasta, zamkniętym osiedlu, gotowe do zamieszkania. Pow. 33 m2: 2pokoje, łazienka, kuchnia, klimatyzacja. Bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 176 m² 86,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3176 m2 ( oznaczona jako jako Łąki trwałe) z wydanymi warunki zabudowy, położona w Kobysewie, gmina Przodkowo. Możliwość nabycia sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł159 m² 5 654,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż pięknie wykończony dom w Lesznie dzielnica Gronowo Mam przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, starannie wykończonego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł198 m² 7 570,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:218 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej / straszyn, ul. Zwrotnikowa dom Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze i przemyślanym układzie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 374 m²

Oferuje do sprzedaż Gospodarstwo z domem parterowym na działce 3374 m Żmudź Dwa budynki gospodarcze i garaże - idealne pod rolnictwo lub działalność Szukasz gotowego gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł3 403 m² 317,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam do sprzedania działka rolna przy drodze gminnej numer działki to 141/2 o powierzchni 3403mkw obręb 105 w Zakopanem okolica cicha i bardzo urokliwa - ulica nieprzejezdna świetna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł725 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z mediami (prąd i woda) w pięknej okolicy i tylko 1300m od szkoły podstawowej i przedszkola w Wierzchowisku. Najazd od storny wschodniej, ogród na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł300 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:749 m²

Na sprzedaż budynek o charakterze pensjonatowym z widokiem na Tatry Szaflary, ul. Augustyna Suskiego Ta nieruchomość daje realną swobodę wyboru kierunku może dalej funkcjonować jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Tychy

Tychy,śląskie

739 000 zł94,25 m² 7 840,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,25 m2 piętrowy z dachem płaskim zlokalizowany w Tychach dzielnica Wartogłowiec. Układ pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł9 659 m² 19,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż duża działka W atrakcyjnej lokalizacji Działka o powierzchni 9659 m2 przy ulicy Sadowej, której granice sąsiadują z rzeką Drwęcą. Teren na, której zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł4 635 m² 340,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Książenice. Do sprzedaży duża 4630m2działka zlokalizowana W książenicach przy głównej przez miejscowość ulicy mazowieckiej dokładnie naprzeciwko hotelu cyprus blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 581 zł43,19 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym + sypialnia , usytuowane na 2-gim piętrze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 787 m² 31,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1890m 2 położona na wzgórzu z ładnym widokiem. Działka położona w sąsiedztwie lasu sosnowego w odległości 4km od centrum Lipna. Dojazd drogą gruntową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł286 m² 7 167,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni [3800] m , położona w Andrychowie przy ul. Krakowskiej. Działka jest ogrodzona i posiada dwa niezależne zjazdy bezpośrednio do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 156 m² 544,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rozpoczętą budową dwóch domów jednorodzinnych połączonych ze sobą (kroplikowice N DM-6592n+l). Możliwość wykorzystania drugiego budynku np usługi. Każdy z domów będzie posiadał ok.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 050 m² 75,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta pod dom w górach. Duża działka o pow. około 1050mkw , przeznaczona w mpzp pod zabudowę, obok dwie działki o pow 1050 i 1309mkw, również do sprzedazy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę developerską w Żółwinie 127200m2- cena 250zł m2 Działka położone między Podkową Leśną ,a Książenicami Media : prąd, woda, gaz, światłowód. Działka z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł106,13 m² 15 612,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Premium estates prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Starym Mieście na ul. Długiej, tuż przy Nowym Kleparzu! Ogrzewanie miejskie! lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł101,54 m² 8 075,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Niepołomice. Nowo wybudowany dom jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 98,17 m 2 , na działką o pow. 405 m 2 , w zacisznym miejscu. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł716 m² 34,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż działka o powierzchni 716 m , położona w miejscowości Oczków (obręb miasta Żywiec), nr ewidencyjny 42. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł100 m² 3 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Trzciniec gm. Lubartów - polecam do zakupu siedlisko położone w spokojnej wsi w przepięknej okolicy! Idealny zakup na potrzeby własne bądź do prowadzenia rodzinnego interesu - agroturystyka,.

Szczegóły ogłoszenia

4 716 900 zł10 482 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni 1 ha. W pobliżu trasa S8. Miejscowość Urzut. Przeznaczenie działki: obiekty usługowo produkcyjne o wielofunkcyjnym przeznaczeniu. Plan dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł42,40 m² 6 367,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Na sprzedaż mieszkanie M-3 w świetnej lokalizacji! Lokalizacja: rybnik, ul. Grunwaldzka Metraż: 42,40m2 Oferujemy do sprzedaży przytulne i funkcjonalne M3 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł244,28 m² 4 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

W ofercie na sprzedaż przestronny lokal o imponującej powierzchni 244,28 m ! Nieruchomość położona jest w centrum Oleśnicy. Idealna pod inwestycję lub połączenie funkcji mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 589 m² 188,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1589 m2 w Bielsku-Białej przy ulicy Wysłouchów. Jest ona połączeniem dobrego dojazdu do centrum, regularnego kształtu działki.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł11 300 m² 3,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja- na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1.13 ha, położona w miejscowości Radłów, województwie małopolskim. Duża działka rolna, 1.13 ha Na sąsiedniej działce farma.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł10 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 9809 m2 (0.9809 ha) (obwód 716m) pod inwestycje. w miejscowości Czarna Białostocka. Świetna inwestycja pod zabudowę usługową, handlową bądź produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 063 m² 102,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1053 ha, położona w atrakcyjnej części Gorlic na ulicy Zamkowej. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż - komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kożuchowa. To idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalność, odnowione wnętrza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Masztowej w Łazach. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu,.