dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

970 000 zł1 910 m² 507,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1910 m , położona w miejscowości Pierwoszyno. Nieruchomość oferowana w cenie 970 000 zł brutto. Działka ma kształt trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42,20 m² 14 928,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! rezerwacja oferty! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu na os. Dajtki - nad samym brzegiem jeziora Ukiel! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł308 m² 18 668,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Wyjątkowa posiadłość na Kamiennej Górze w Gdyni z ogromnym potencjałem. Prestiżowa lokalizacja. Narożna działka w kameralnej i spokojnej okolicy. Zapraszam do zapoznania się ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł77 m² 19 350,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Komfort, styl i natura Twoje idealne miejsce na Ochocie! 3 pokoje + ogród zimowy i sauna 90m2 Marzysz o mieszkaniu, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury?.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50,53 m² 8 806,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,53 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku na Starych Chojnach - spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

773 900 zł81,45 m² 9 501,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania położonego w malowniczym Kołobrzegu. To wyjątkowe lokum znajduje się w nowoczesnym bloku, oferującym komfort.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 543 m²

Do sprzedania neruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi w Radomiu ul. Ofiar Firleja Dojazd do posesji główną drogą asfaltową. Budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 648 zł38,36 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal w kamienicy "na górce" w ścisłym centrum Kutna, obok Urzędu Miasta i Pałacu Saskiego. Parter z wejściem od strony Urzędu Miasta. Powierzchnia 85 mkw. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł75,48 m² 9 936,41 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,48m2, zlokalizowane w Nowym Targu na ul. Generała Maczka 7. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł200 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku gospodarczego w niedalekiej odległości od Świdnicy. Budynek połączony z budynkiem mieszkalnym. Idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 054 m² 160,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 2025 m cicha okolica Grodziska Mazowieckiego - kaleń Lokalizacja: działka w kształcie kwadratu (45 m x 45 m), położona w spokojnej, cichej okolicy, na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł8 130 m² 27,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na pierwszy rzut oka ta oferta może wydawać się nieoczywista Dwa stare drewniane budynki do wyburzenia, zaniedbany teren, dojazd drogą szutrową Ale to tylko pozory 3 działki łącznie 81 arów Złota.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 165 m² 136,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Kolberga w Kutnie. Zachodnia strona miasta. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 855 zł58,90 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:14/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska, położonej przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł90 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Oferta sprzedaży jednorodzinnego domu do generalnego remontu o pow. około 90m 2 , położonego w Nieradzie (gm. Poczesna). Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu pól.

Szczegóły ogłoszenia

12 210 000 zł4 600 m² 2 654 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:49 479 m²

Brak dodatkowych kosztów oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną halami magazynowo-produkcyjnymi oraz budynkiem biurowo-usługowym zlokalizowaną w Rzeczycach.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 758 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Do sprzedania działka rolna o powierzchni 2758 m2 o wymiarach 20m/140 m. w Brzózem. Z wypisu z rejestru gruntów wynika , iż składa się z pastwisk trwałych IV kl.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł9 500 m² 65,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjnie położone nieruchomości niezabudowane. Działki położne są przy ulicy Cybisa w dzielnicy Grudzice. Obowiązuje miejscwy Plan Zagospodarowania Przestrzennego i jest.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł68,55 m² 12 253,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w ścisłym centrum Torunia. O jego wyjątkowości świadczy wiele rzeczy, jednak głównie to, że mieszkając bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 000 m² 399,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy. To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł44,19 m² 11 088,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwa uwadze eleganckie 2'pokojowe mieszkanie - perełka na rynku! Lokal o powierzchni użytkowej 44,19 m2 w nowym bloku przy ul. Towarowej w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

418 600 zł8 372 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W otoczeniu lasu Z dostępem do brdy! niezwykła lokalizacja W koronowie możliwość zakupu sąsiadujących działek O podobnych wymiarach opis oferty: działka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 055 m² 199,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu działkę budowlaną o pow.847m2 wraz z udziałem 1/2 w drodze wewnętrznej dojazdowej o pow. zgodnie do udziału 208m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł67,40 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy na prezentację wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 67,4m2 , zlokalizowanego na osiedlu Nad Rudzianką w Szczecinie, w cichej części miasta. Mieszkanie ma 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł46,52 m² 3 632,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe (46,52m2) na parterze w bloku mieszkalnym na w Łąsku Wielkim - gmina Koronowo Mieszkanie znajduje się na parterze bloku mieszkalnego w Łąsku Wielkim, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł51,43 m² 27 610,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 z balkonem przy ul. Nadwiślańskiej 11. Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł64,60 m² 6 950,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Czteropokojowe w bardzo atrakcyjnym rozkładzie. Posiada wiele możliwości aranżacji, poprzez usunięcie ścian działowych. Wnętrze zawiera pokój dzienny z dużym, słonecznym balkonem, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł40,33 m² 16 984,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,33 m w dzielnicy krzyki/tarnogaj. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 6. piętrze w bloku z 2020 roku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Września,wielkopolskie

1 199 000 zł260 m² 4 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:177 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kamienicę położoną w ścisłym centrum Wrześni! Budynek z bardzo dużym potencjałem, dzięki znakomitemu położeniu przy głównej ulicy! Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka w centrum miejscowości Sierosław - zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Międzywodzia. Bliskość rzeki dziwnej oraz morza - Wolińskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

709 000 zł60,36 m² 11 746,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż mieszkanie na atrakcyjnym osiedlu *** Tylko w naszym biurze*** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 60,36 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł9 100 m² 14,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną nieruchomość budowlano - rolną w miejscowości Ociesęki , gm. Raków, pow. kielecki. Działka 147/1.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł48 m² 2 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 48m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Stary zdrój. Usytuowana w kamienicy na wysokim parterze: składającą się z: - kuchni, - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł900 m² 287,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Lokalizacja: konin ul. Makowskiego (os. Niesłusz) bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 870 zł46,05 m² 8 639,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 46,05 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł55 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł180 m² 7 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam serdecznie, pragnę zaprezentować jedyny dostępny taki w sprzedaży piękny dom wolnostojący z garażem w miejscowości Miroszowice. Lokalizacja idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zajezierze,kujawsko-pomorskie

354 000 zł9 710 m² 36,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, malowniczego terenu o pow. 9710m2, w którego skład wchodzi las prywatny. filmik:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł235 m² 5 531,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wyjątkowy dom W jelczu-laskowicach - wysoki standard, gotowy do zamieszkania - w okazyjnej cenie! Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni 235 m , położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 492 m² 134,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży działki budowalnej z gotowym projektem domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest 10 km od Świdnicy, w sąsiedztwie nowych.