dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

Rynek pierwotny

779 000 zł91,40 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł1 050 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:780 m²

Interesująca oferta sprzedaży domu w Ursus - Gołąbki , m. st. Warszawa o pow. całkowitej 1050 m2 na działce ok 800 m2. Dom składa się z dwóch części: od frontu z mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł20,30 m² 30 492,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Atrakcyjna oferta inwestycyjna - mieszkanie działa w modelu najmu krótkoterminowego, przynosząc regularne zyski. Możliwość płynnego przejęcia przyszłych rezerwacji oraz kontynuacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 496 zł59,84 m² 8 982,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży trzy-pokojowe, ustawne mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 59,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 252 m² 198,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż budynek gospodarczy z dużym potencjałem adaptacyjnym, położony na działce o powierzchni 12,52 ar w malowniczej i spokojnej miejscowości Łużna (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł116,38 m² 3 858,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

2 domy na jednej działce - ogromny potencjał inwestycyjny | Balin, gm. Chrzanów Wyjątkowa oferta dla inwestora, rodziny wielopokoleniowej lub osoby szukającej nieruchomości z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł140 m² 8 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.143 m, położony na działce 470m w Grodzisku Mazowieckim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

100 000 zł16,80 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży garaż o powierzchni 16,80 m w nowo wybudowanym kompleksie garażowym. Garaże położone są przy ul. Jesionowej w Ozimku obok nowego Osiedla Jesionowe Zacisze. Solidna.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł65,10 m² 14 516,13 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż | 3 pokoje | 65 m | Bemowo, ul. Karabeli | po generalnym remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,50 m² 13 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słyszysz ten szum? To nie wrocławska kranówka, to Park Popowicki szepcze Ci do ucha, że czas na spacer. Wejdź do świata, gdzie dębowy parkiet pamięta lepsze czasy, ale Twoja wizja nada mu królewski.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45,10 m² 16 607,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne, przytulne i jasne mieszkanie pośród zielonych podwórek oddalone o ok 600m od stacji Metra Księcia Janusza przy ulicy Batalionu ak Zośka. Główne atuty mieszkania to przede.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł114,57 m² 16 496,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży apartament w inwestycji na Warszewie. Apartament znajduje się w budynku w kompleksie pięciu budynków na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł700 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki brudzów, gmina morawica Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość działkę budowlaną o powierzchni 700 m , położoną w urokliwej miejscowości Brudzów,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł176 m² 4 261,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

DO sprzedania dom jednorodzinny położony blisko Głogowa. Dom o powierzchni użytkowej 156 m2 + garaż 20m2. Parter : salon 30 m2 z wyjściem na taras, kuchnia 10m2, jadalnia 11m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m2 usytuowana bezpośrednio przy drodze głównej w miejscowości Sycowice- gmina Czerwieńsk. Na działce wcześniej usytuowany był budynek. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł3 500 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Witam Oferuję do sprzedaży budynek biurowo socjalny 1700 mkw do częścioweo remontu oraz halę przemysłową o powierzchni 3500 mkw Posadzka nie pyląca , wysokość 3,7 m media prąd .qaz.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł810 m² 182,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Szukasz działki z dala od miejskiego hałasu, spalin i pośpiechu? Ta oferta może Cię zainteresować. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł45 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Międzyzdroje, promenada Gwiazd 28, apartament z widokiem, basen, sauna, 1 linia brzegowa. Top lokalizacja- 1 linia! W budynku basen i sauna! Ofertą sprzedaży jest apartament, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Podgrodzie! w bardzo dobrej lokalizacji- wszystko pod ręką. -Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9 arów, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł42,16 m² 3 771,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:147 m²

Zapraszamy na prezentację - domu mieszkalnego z 1906 roku po remoncie o powierzchni użytkowej ok 46,15 m2, parterowy z poddaszem nieużytkowym, wolnostojący położony w Rzgowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł37,99 m² 18 689,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Buków gm. Mogilany 38 ar z czego 20,60ar to działka budowlana pozostała część rolna. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie mu1 czyli: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, klimatyczny Dom jednorodzinny - wolnostojący usytuowany na pięknej zielonej działce o powierzchni 1900 m2 w okolicy Żabiej Woli. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł772 m² 123,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty Ładna działka budowlana - Rybnik Popielów - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 772 m2 w Rybniku Popielowie. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 900 m²

Są miejsca, które dają prawdziwy oddech od codzienności ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą. Ta nieruchomość to idealne połączenie spokoju i potencjału. Na sprzedaż oferujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wilków

Wilków,dolnośląskie

184 000 zł2 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W sprzedazy atrakcyjna działka budowlana o pow. 23 ar, posadowiona w miejscowości Wilków. w sąsiedztwie nowej zabudowy. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Będargowie. Powierzchnia działki wynosi ok.3000m2 dodatkowo udział w drodze wewnętrznej. Na terenie na którym znajduje się oferowana działka brak jest planu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł32 300 m² 61,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka Działka budowlana nr 9, z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym o pow. 3,2343 ha. Powierzchnia działki: 1) ziemia rolna z planem zagosp. przestrzennego: 1,41 ha 2) las: 1,7965 ha.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł4 000 m² 172,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Działka pod zabudowę tylko 1500m od Morza Działka rolna w dobrej cenie położona w miejscowości Radawka - 2,9 km do Dziwnówka, 3,9 km od Łukęcina.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł57,77 m² 14 350,01 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapomnij o ciasnych kajutach w odległych galaktykach. Przed Tobą 58 metrów czystej mocy, gdzie każdy metr kwadratowy został zaprojektowany z precyzją imperialnego inżyniera. To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł134 m² 6 641,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Dom pod lasem czy szybki dojazd do miasta? Dlaczego nie jedno i drugie? Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o pow. całkowitej 134 m położony w Mosinie - narożnik ulic Szosa.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 346 m² 95,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę położoną w zacisznym i malowniczym zakątku Jabłowa, w gminie Stare Bogaczowice. Działka budowlana o powierzchni 1346 m 2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone we wsi Kozery, przy ulicy Uroczej, zaledwie 4,6 km od Grodziska Mazowieckiego. Obręb ewidencyjny działki - Kozery, gmina Grodzisk Mazowiecki. Nr ew. 18/3. Powierzchnia 3.000.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Warsztata blacharsko-lakierniczy Z dobrą marką do przejęcia wraz Z bazą klientów I pełnym wyposazeniem lokalizacja: sobowidz to miejscowość znajdująca się w odległości ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł12 668 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka budowlano-leśna 1,3 ha w malowniczej miejscowości Pcim. Nieruchomość znajduje się w zacisznym, klimatycznym miejscu. Odizolowana od drogi, stanowi dogodne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Rogale

Rogale,warmińsko-mazurskie

325 000 zł3 240 m² 100,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3 241 m z linią brzegową jeziora Mleczówka. Aktualnie działkę można wykorzystywać w celach rekreacyjnych, funkcja budowlana możliwa po uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł175,11 m² 3 820,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przestronny dom z dużym potencjałem w Rydułtowach* Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 175.