dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Dom Łobzów

Łobzów,małopolskie

609 000 zł378 m² 1 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Grupa fortis nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny i funkcjonalny budynek o łącznej powierzchni użytkowej ok. 378 m , położony w Łobzowie (gm. Wolbrom), na działce.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł50,19 m² 7 352,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Księżyk & Podzimska, przedstawiamy Państwu na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,19 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 480 zł58,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament (zb3/3) znajdujący się na parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Jego łączna powierzchnia to 57,76m2 + taras o powierzchni 13,13 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 102 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Gzowo (gmina Pokrzywnica, powiat pułtuski, woj. mazowieckie) położone blisko rzeki Narew i terenów zielonych, idealne na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 197 zł28,77 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z balkonem (okna od strony wschodniej) o wielkości 28,77 m2 (jeden pokój) znajdujące się na piętrze 3. W skład mieszkania M.III.28 wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł149,26 m² 7 034,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Jasne i przestronne mieszkanie z ogrodem w Kudowie-Zdroju. 150 m jasnej i przejrzystej przestrzeni do zamieszkania. Ta nieruchomość jest idealnym połączeniem bliskości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł44,02 m² 8 859,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko W ldk nieruchomości Mieszkanie 44 m po remoncie z komórką lokatorską - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m z komórką lokatorską, położone.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł63,92 m² 11 248,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa Niższa Cena! Proponujemy na sprzedaż, nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,92 M2 z dużym tarasem dachowym przy ul. Łotewskiej w Słupsku Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł201,66 m² 5 901,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w Opolskich Czarnowąsach. Nieruchomość położona jest na płaskiej działce o powierzchni 8 a. Powierzchnia użytkowa to około 201,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 288 zł49,49 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł6 866 m² 54,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę w miejscowości Rębiszów. Działka o powierzchni 6866 m2, płaska, w kształcie prostokąta, mocno nasłoneczniona. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

3 398 000 zł1 699 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1699 m2 - mieszkaniowo-usługowa - gdańsk kokoszki działka: na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1699 m2, usytuowana w Gdąńsku, dzielnica Kokoszki, przy ulicy Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł1 262 m² 3 803,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:59 852 m²

Na rynku wielkopolskich nieruchomości pojawiła się prawdziwa perełka - historyczny pałac w Wiatrowie, otoczony imponującym, przestronnym parkiem pełnym majestatycznych dębów, platanów, buków.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na parterze w kamienicy blisko rynku, szkół oraz pełnej infrastruktury miejskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł4 734 m² 25,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bukowa Śląska, gmina Namysłów, działka budowlana, powierzchnia 47,34 ar, sprzedaż 119 000zł Szukasz działki pod budowę domu dla siebie dla rodziny, zależy Ci na ładnej okolicy, blisko zalew, las.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł47,50 m² 6 673,68 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę Gryfino Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania w Gryfinie! To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego, przestronnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

123 200 zł880 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Wancerzów, ok ul. Sadowa Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , przy ul. Sadowej Podstawowe informacje: powierzchnia: ok. 880 m Wymiary: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 517 zł58,31 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję na Felinie przy ul. Urbanowicza. Felin Park II etap I składa się z jednego budynku mieszkalnego-wielorodzinnego, o 4.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł72,10 m² 1 026,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 72,1 m2 (mieszkalnej 56 m2), położone w spokojnej miejscowości Świerczyna w gminie Wierzchowo, powiat drawski Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł150 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny W centrum cisza, komfort, atrakcyjna cena! Na sprzedaż trzykondygnacyjny dom jednorodzinny w idealnej lokalizacji blisko wszystkiego, a jednocześnie w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 985 zł79,05 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł37,90 m² 7 915,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż wyremontowane, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m z ogrodem, mieści się na parterze budynku mieszkalnego. Nieruchomość świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł72,20 m² 7 326,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z widokiem na sąsiadujący Z działką las. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: duża strefa dzienna z miejscem na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 071 m² 438,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jedna z ostatnich działek na osiedlu domów jednorodzinnych, płaska, w kwadracie. Działka znajduje się w Bąkowie, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych z dostępem do mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł68,86 m² 7 551,55 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania W tailor apartamenty! kupujący nie płaci podatku pcc! Duet Broker ma przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży nowe mieszkanie typu apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 067 000 zł1 227 m² 869,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka w kształcie kwadratu o powierzchni 1227 mkw, doskonale zlokalizowana na Ursynowie (jeziorki Południowe) w sąsiedztwie ulicy Puławskiej. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 338 750 zł53,55 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację i do zakupu przestronnego, przepięknie położonego apartamentu w Rezydencji Sienkiewicza. Na 53,55 m2 składa się pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,52 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w malowniczych Markach. Brak czynszu! Dwa miejsca postojowe na terenie zamkniętego osiedla przy wejściu do mieszkania w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł5 100 m² 35,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w gminie Gizałki - Tomice Młynik Polecam urokliwą nieruchomość pośród bujnych lasów o powierzchni 5000 m2. Dla miłośnika przyrody, szukającego ucieczki od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł182 m² 7 686,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecamy na sprzedaż nowy dom wolnostojący o pow użytkowej 182m2 w Świebodzicach. Rok oddania do użytku 2023. Dom składa się z 6 pokoi. Na parterze znajdują sie 3 sypialnie,salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 982 000 zł14 200 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowy objęty mpzp. Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%. Wysokość zabudowy 15m. Media miejskie: woda, prąd. Wygodny dojazd dla tir, blisko do zjazdu na S8.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł93,48 m² 5 338,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Parter domu z ogrodem i garażem - spokojna okolica blisko Starego Miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na parterze domu w atrakcyjnej lokalizacji - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Słupsk,pomorskie

259 000 zł95,12 m² 2 722,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 95,12 mkw, położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie w podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł82,34 m² 6 788,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Bez prowizji i podatku pcc! Inwestycja "nowy Wołów" w Piotroniowicach, domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperski na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 240 m² 193,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny