dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

618 000 zł42,50 m² 14 541,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na Warszawskim osiedlu Stegny północ, położone w ładnej, zielonej okolicy zabudowy czteropiętrowej. Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5m2 : - widna kuchnia - toaleta - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

984 200 zł159 m² 6 189,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Nowość na rynku! Osiedle Szyb Bojków - Twoje wymarzone miejsce do życia w Gliwicach Przedstawiamy innowacyjne osiedle przy ul. Siennej, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bojków, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł850 m² 1 998,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Poszukujesz nieruchomości z potencjałem biznesowym? Mamy propozycję, która może być doskonałym wyborem! Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupiętrowy budynek, który.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł1 584 m² 315,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1584 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł33 m² 17 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna, jasna przestrzeń na kameralnym osiedlu Z widokiem na zieleń N20 Nieruchomości prezentuje pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 32,7 m , położone przy ul. Chmielnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł379 m² 9 498,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatowy dom o powierzchni 378 m2 w najlepszej części łomianek jaką jest Dąbrowa. Wyjątkowy charakter nieruchomości zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł53,67 m² 1 770,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,67 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 78 wraz z udziałem wynoszącym 248/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 745 m² 108,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Pewel Mała k. Żywca Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1745 m , położona w miejscowości Pewel Mała, w bliskiej odległości od Żywca. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61,12 m² 12 516,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronny apartament 3 pokojowy z dużym balkonem blisko Starego Miasta. atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie toruńskiej starówki, lokal usytuowany w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł111 m² 1 522,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:496 m²

Dom bliźniak z pom. gospodarczymi w malowniczej wsi, w otoczeniu jezior i lasów Pojezierza Drawskiego 0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

171 840 zł1 074 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1074m2 w podbydgoskiej miejscowości Kruszyn, niedaleko drogi krajowej numer 10. Działkę obejmuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr O2 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 345 m² 59,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, kompleks 6 działek rolno-budowlanych położonych w Kożuchach Wielkich, gmina Giżycko, województwo warmińsko-mazurskie. Działka nr 3 O powierzchni 0,1245ha za cenę.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł36,57 m² 21 848,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż nowoczesną, przestronną i funkcjonalną kawalerkę o pow. 36,57m2, na ostatnim 10 piętrze w inwestycji Qbik Loft Apartments - ul. Woronicza 31 na Mokotowie. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

158 151 zł1 329 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Gaj Grzmięca. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 000 m² 79,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Piastowo, gmina Milejewo Powierzchnia - 3000 m2 Sprzedam ostatnie dwie działki w miejscowości Piastowo. Działki o powierzchni:   m   m2.

Szczegóły ogłoszenia

690 700 zł43,50 m² 15 878,16 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament inwestycyjny 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 43,5m. Znajdujące się na 3 piętrze budynku z 2019 roku. Mieszkanie świeżo odmalowane, nie wymaga wkładu finansowego-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 990 zł66,67 m² 8 999,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 2 poziomowe mieszkanie z instalacją fotowoltaiczną Przed budynkiem zadaszone miejsca postojowe Ładna architektura, ciekawa okolica Mieszkanie bezczynszowe o niskim koszcie utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

772 800 zł1 120 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do kupienia działkę w miejscowości Kanie, o powierzchni ponad 1100 m2. Możliwość dokupienia działek sąsiednich. Idealna lokalizacja. Wokół zabudowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł132,60 m² 4 147,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Pod Lasem - cisza, natura i nowoczesna architektura Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie dwulokalowej , realizowany według projektu aps 093 wariant 3 , położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł107 m² 6 728,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 954 m²

Kompleks budynków, nadających się na różnego rodzaju działalność gospodarczą, na działce 7 000 mkw - równej, płaskiej, położony w miejscowości Krojczyn, gmina Dobrzyń nad Wisłą, przy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38 m² 12 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje blisko wkd po wymianie instalacji! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 4. piętrze w bloku. Najważniejsze atuty: instalacje: w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł125 m² 6 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni około 125 m , składający się z 4 pokoi, z garażem, w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

| do sprzedania dom z budynkiem gospodarczym w Cianowicach. Budynek z roku około 1900, zbudowany w technologii częściowo drewnianej i częściowo murowanej, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Mosina,wielkopolskie

1 920 500 zł2 234 m² 859,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 234 m²

Unikatowy dom na sprzedaż | wiórek | gmina mosina | blisko poznania | 4,3 km do granicy poznania | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 875 zł27,28 m² 13 815,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny lub twoje miejsce przy starówce *** Atrakcyjna stopa zwrotu z inwestycji *** Możliwość odliczenia 23%vat *** Możliwość wykończenia pod klucz w dowolnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł27,38 m² 24 068,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Stare Podgórze. Dokładna lokalizacja: ul. Węgierska. Mieszkanie ma metraż 27,38 m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

DO sprzedania nieruchomość przemysłowa pod działalność komercyjną hala produkcyjno - magazynowa Z zapleczem socjalno-biurowym. Lokalizacja: dąbrowa Górnicza ul. Perla (teren przemysłowy po.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 982 zł10 872 m² 100,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Odkryj unikatową propozycję inwestycyjną w jednej z najprężniej rozwijających się lokalizacji biznesowych w województwie lubuskim. Oferujemy wyjątkowy grunt, położony przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,85 m² 8 238,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji ul. Dukielska w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszymi piętrze, niskiego trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł57,84 m² 4 426 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie borne sulinowo - tu się oddycha Mieszkanie 3-pokojowe w Bornem Sulinowie, idealne dla rodziny. Mieszkanie rozkładowe, składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:366 m²

Polecamy Państwu do zakupu dom usytuowany w Zabrzu Centrum ul.Plebiscytowa Dom przeznaczony jest do kapitalnego remontu , nieruchomość została przygotowana pod generalny remont, usunięto gruz, tynki.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł14 300 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w podwarszawskiej miejscowości Czersk w odległości około 1 km od zabytkowego Zamku książąt mazowieckich. Całkowita powierzchnia działek to 14.300m2.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62,85 m² 13 365,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania mieszczącego się na Osiedlu Piernikowym w Toruniu. Przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze bloku z 2016 roku. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł73,50 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Kraków Nowa Huta os. Centrum C 73,5 m Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,5 m zlokalizowane na trzecim piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł4 737 m² 259,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Wincentowo (gmina Piotrków Kujawski), bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Głuszyńskiego. Idealna propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 197 m² 121,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w samym sercu Kaszub - malownicze krajobrazy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 m² 12 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Unikatowa lokalizacja! Wartość działki - około 350 000,00 Wartość budynku - około 1 150 000,00 Oferujemy Państwu na sprzedaż nowo wybudowany, nowoczesny dom wolnostojący, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł205,80 m² 11 656,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom pod lasem z potencjałem i przestrzenią, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Żukowo, ul. Leszczynowa uwaga: dla zainteresowanych istnieje możliwość rozliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 733 zł54,69 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym, garderobą i łazienką 54,69m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 000 zł62,53 m² 15 240,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne mieszkanie w centrum Targówka *oddane do urzytku* *bez pcc* lokalizacja: okolica łączy w sobie spokój i kameralny charakter z pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij