dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

610 000 zł30 m² 20 333 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament W obiekcie hotelowym! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu diva.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł62,45 m² 15 212,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,45 m , położone przy ul. Jasielskiej 5C w dzielnicy Podolany w Poznań. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36,50 m² 5 753,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe! Nieruchomość zlokalizowana w Arcugowie - okolice Niechanowa (2,5km), witkowa (5km), gniezna (15km). Na 36,5 m2 składają się : - 2 pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł196 m² 2 806,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Na sprzedaż działka ponad 1300 mkw. z 2 budynkami mieszkalnymi oraz 2-stanowiskowym garażem. Pierwszy budynek (od strony ulicy) ma łączną powierzchnię użytkowo-mieszkalną ok. 150 mkw. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bartnica,dolnośląskie

79 000 zł3 000 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro! Szukasz działki pod budowę domu w bardzo dobrej lokalizacji. Oferuję na sprzedaż działkę w Bartnicy. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł1 180 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Stobierna, gm. Trzebownisko, podkarpacie Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 3484/3, położona w miejscowości Stobierna, gmina Trzebownisko,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł1 000 m² 870 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Urokliwy domek.

Szczegóły ogłoszenia

4 260 000 zł19 391 m² 219,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo ładna ,duża ,płaska działka komercyjna .Świetna lokalizacja pod róznego typu działalność ,Zjazd z drogi głownej Karpacz-Jelenia Góra W poblizu sklep Mrówka ,rondo z rozjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,90 m² 13 271,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z tarasem 48,9 m + piwnica 5,6 m | Gdańsk Ujeścisko Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,9 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 200 zł73,50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krakowa - w rejonie Podgórek Tynieckich, należących do dzielnicy Dębniki. To kameralna okolica z niską zabudową, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 560 zł28,41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja z bezpośrednią bliskością morza (zaledwie 600 metrów!) kilka minut spacerem do plaży, terenów rekreacyjnych i nadmorskich tras. Idealne miejsce zarówno do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł805 m² 122,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 805 mkw położoną w miejscowości Strzegocin gm.Świerszcze nr ewid.306/18. Działka płaska o wymiarach 23x35. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł248,84 m² 6 027,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale użytkowe W sochaczewie Lokale użytkowe | Sochaczew | Osobne wejście | Najemca Na sprzedaż oferujemy 3 niezależne lokale użytkowe o łącznej powierzchni ok. 248,84 m , posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

286 260 zł2 202 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka Budowlana o powierzchni 2202 m2 w Nowy Brańszczyk woj. Mazowieckie, powiat Wyszkowski, gmina Brańszczyk. Opis: działka w kształcie prostokąta, (wymiary ok. 38.

Szczegóły ogłoszenia

2 057 480 zł51 437 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży kompleks działek w Woli Pieczyskiej Media w drodze. Wokół działek malownicze tereny. 1) 23971m2 2) 3217 m2 3) 3217 m2 4) 3218 m2 5) 3218 m2 6) 3217 m2 7) 3218 m2 8) 3826.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł2 018 m² 1 288,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową okazję inwestycyjną - grunt budowlany o powierzchni 3000 m , położony w jednej z najbardziej malowniczych i atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

756 480 zł47,28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament z widokiem na Port Jachtowy - 400 m do plaży Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu, przy parku Teatralnym, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 024 m² 59,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Zygmunty, znajdującej się w otoczeniu lasów i zabudowań zagrodowych. Idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 667 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1667m2 położona przy asfaltowej, lokalnej drodze gminnej w której przebiega wodociąg, prąd i kanalizacja. W Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł174,68 m² 8 558,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:374 m²

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam dom bardzo dobrze wykończony i wyposażony w Krynicy -zdroju. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 400 m² 127,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka w miejscowości Olszyny, świetna komunikacja z autostradą A4 Katowice - Kraków Szybki dojazd do węzła Radno A4.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł86 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie 86 mkw w Marcinowicach - po kapitalnym remoncie! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy klimat kamienicy z nowoczesnym i wysokiej klasy wykończeniem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł13 500 m² 54,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka 13 500 m2 położona w miejscowości Magnuszew niedaleko Warki. 40 min drogi od granic Warszawy. Działka obecnie ma status rolnej, na działce obok należącej do tego samego.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 000 m² 42,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 6 działek budowlanych po 3000 m idealne pod inwestycję! Oferujemy sześć przestronnych działek budowlanych o powierzchni 3000 m każda, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł112,03 m² 7 096,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 112 m | centrum osiedla | duży potencjał | Komorowice Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 112,03 m , położony w centrum osiedla w Komorowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł58 m² 16 706,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż jasne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie 58 m2, 2-pokoje z osobną kuchnią, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Siedlce ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł62,98 m² 4 906,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Plonów, dzielnica Pogoń. Układ funkcjonalny: - salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł49 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, położone w spokojnej i zielonej części warszawskiej Pragi-Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł37 m² 14 324,32 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków- bronowice, ul. Złoty Róg ok. 37 m2 Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone przy ulicy Złoty Róg, w cenie 530 000 zł. Cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,80 m² 7 308,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,8 m znajduje się na 10 piętrze w bliku z windą. Lokal mieszkalny składa się z: z salonu, trzech sypialni, osobnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 073 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1073 m spokojna, zielona okolica na Osiedlu Poznańskim, ul. Cisowa, gorzów Wielkopolski Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48,40 m² 7 334,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Jaracza na os. O. Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja przepiękny widok doskonała komunikacja z centrum Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł322 m² 2 236,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Nowa Wieś | Przestronny dom 322 m | Stan deweloperski | Idealny dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, bezpośrednio przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł103,40 m² 14 497,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:284 m²

Segment skrajny zapewnia podwyższony poziom prywatności oraz większy komfort użytkowania, eliminując wrażenie bezpośredniego sąsiedztwa za ścianą. Lokalizacja: dom znajduje się przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76,40 m² 11 125,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 w Karpaczu dwupoziomowe lokal w budynku 2 rodzinnym pokój dzienny połączony z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki, korytarz na.

Szczegóły ogłoszenia

9 682 683 zł73 969 m² 130,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny doskonała lokalizacja pod działalność komercyjną! Nieruchomość położona jest w dogodnej lokalizacji, w pobliżu miasta Kalisz, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe w Rzeszowie w atrakcyjnej cenie! 0 zł podatku pcc | 0 zł prowizji | bez dopłat Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,24 m² 5 986,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Przytulna kawalerka 33,24 m2, kamienica, blisko centrum, iłowa. Do zaoferowania Państwu mamy przytulną kawalerkę po remoncie usytuowaną na II piętrze w kamienicy przy ul. Nadrzecznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł145,50 m² 5 154,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym , realizowany według projektu Dom pod Pinią 2 , położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

469 800 zł13 635 m² 34,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Konopnickiej o łącznej powierzchni 13635 m , w skład których wchodzą niezabudowane działki gruntu 2997/2, 2995/2 zapisane.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij