dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

80 000 zł700 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 700 m2, położona w spokojnej miejscowości Wólka Iłówiecka w gminie Mińsk Maz. Teren płaski, suchy, dobrze nasłoneczniony, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł69,15 m² 10 773,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr ib2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 490 zł47,63 m² 14 559,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,63 m , położone na IV piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

866 615 zł58,70 m² 14 763,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie w spokojnej, zielonej części Wrocławia z dużym tarasem i przemyślanym układem idealne dla pary, która szuka miejsca na lata. Istnieje też możliwość łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 060 m² 91,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjne działki budowlane pod zabudowe mieszkaniową jednorodzinną wraz z niezbedna infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł101,33 m² 9 858,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wzgórza ablewicza - penthouse na sprzedaż 101,33 m luksusu + taras + balkony + niezagrożony widok Jeżeli szukasz nieruchomości, która wyróżnia się absolutnie wszystkim rozkładem, światłem,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80,50 m² 6 198,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Unikalna okazja inwestycyjna W sercu kielc! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 80,57 m2, położoną na pierwszym piętrze zadbanego budynku z 2005 roku. Obiekt wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w zielonej części Wrocławia na osiedlu Gądów Mały przy ul. Legnickiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł87 m² 4 367,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w Żurawicy koło Przemyśla atrakcyjna cena! Lokalizacja: żurawica, gmina Żurawica, powiat przemyski, woj. podkarpackie dogodny asfaltowy dojazd, zaledwie 7,5 km do centrum Przemyśla, 150.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 405 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: mokre, gm. Zamość, powiat zamojski, woj. lubelskie. Nieruchomość położona w miejscowości Mokre w gminie Zamość zaraz niedaleko za granicami miasta. Atrakcyjna, ciągle.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł125 m² 3 296 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 008 m²

Dom nad Zbiornikiem Jeziorsko Na sprzedaż wyjątkowy, drewniany dom parterowy z mieszkalnym poddaszem, o powierzchni użytkowej 125 m , położony we wsi Siedlątków gmina Pęczniew na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

379 000 zł56,60 m² 6 696,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 56,6 m z balkonem położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym przy ul. Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,63 m² 14 656,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie w Markach | Nowoczesne Mieszkanie | Mieszkanie z Ogródkiem | Mieszkanie z Garażem | 3 Pokoje Marki | Mieszkanie na Sprzedaż | Mieszkanie Marki | Ciche Osiedle | Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł67,70 m² 12 245,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Niepołomice - osiedle boryczów - ul. Oficerska - szeregówka - ogród - miejsce parkingowe lokalizacja: oddalona od Krakowa o niecałe 25 km miejscowość kojarzona z Puszczą i Zamkiem.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł2 016 m² 97,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2016 mkw. w Sadkowie, gmina Dobroszyce. I speak english. For more details call   . Zadzwoń, aby umówić się na prezentację. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 960 m² 255,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka przyległa do drogi asfaltowej (ścieżka rowerowa) oraz do drogi wewnętrznej, oddalona od morza o 2 km, od pola golfowego o 600 m. Teren może otrzymać Decyzję o Warunkach Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 470 m² 189,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Henrykowo - ładne działki budowlane*** działki Z wydanymi warunkami zabudowy! -informacja w biurze! Zapraszamy na prezentację atrakcyjnych działek pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł2 253 m² 2 885,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 084 m²

Szukasz gotowej nieruchomości pod działalność magazynową, produkcyjną lub usługową? Mamy idealną ofertę dla Twojej firmy! Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch hal magazynowych zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 980 m² 88,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kurów k/suchej Beskidzkiej Działka budowlano-rolna 2980 m2 Widok Woda Cena: 265 000 zł Do sprzedania pięknie położona działka budowlano-rolna z widokiem na okoliczne góry, nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

3 655 000 zł2 150 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka oferta! idealna lokalizacja, super punkt dla twoj firmy Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa przy Alei Jana Pawła II w Bydgoszczy. Działka znajduje się w doskonałym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł131,73 m² 26 569,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Do sprzedania kompleks trzech domków wypoczynkowych o łącznej powierzchni użytkowej 131,73m2 zlokalizowany na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

600 600 zł51,97 m² 11 556,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 18 km od Krakowa! Nowa Inwestycja! Brak prowizji od kupującego!mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim w Zawadzie koło Myślenic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

130 130 zł1 001 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Frombork osiedle słoneczne Działki przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni: 1 - 1001 m - 130 130 zł (dz.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,37 m² 25 456,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży mieszkanie 67,37 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym (24,38 m2) - sypialni z garderobą (15,40 m2) - pokoju (11,29 m2) - przestronnej łazienki (5,84 m2) - 2 ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł219,45 m² 3 868,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż nieruchomość o szerokich możliwościach adaptacyjnych oraz dużym potencjale inwestycyjnym wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 €7 000 m² 500 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży magazyn koło Łodzi o całkowitej powierzchni ok. 7 000 m, który posiada wydzielone pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą - mroźnią oraz chłodnią. Powierzchnia handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 100 zł3 002 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta Sprzedaży Działek w Miejscowości Lipinki, gmina Warlubie, powiat Świecki , woj. kujawsko-pomorskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 7 działek po podziale rolnym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł55,48 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dla kogo? -osób szukających mieszkania w ścisłym centrum starego miasta, -pary lub singla ceniących klimat kamienic i miejskie życie, -iwestora - idealne pod wynajem krótkoterminowy, -osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 330 zł33,30 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal 33,30M2 na strzeżonym, zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł176 m² 9 369,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Nowoczesny Dom Jednorodzinny w Sulejówku - 2023 r, 5 Sypialni, bez pcc! Przestronny dom w Sulejówku, z nowoczesną architekturą i ponadczasowym designem, czeka na Ciebie! Zbudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł257 m² 1 202,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 257 m , położony w miejscowości Jasień, gmina Brzesko, woj. małopolskie. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54,32 m² 11 321,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż apartament W dzielnicy skiereszewo! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej w budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł77 m² 17 403 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m, zlokalizowane na parterze kamienicy przy ul. Krowoderskiej w ścisłym centrum Krakowa. Nieruchomość łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł750 m² 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dom 300 m od wody! Podgrodzie nad Zalewem Szczecińskim Wyobraź sobie poranki z zapachem wody i zieleni zamiast miejskiego zgiełku. Podgrodzie spokojna miejscowość położona nad Zalew.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000m2 W rajcu poduchownym Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o idealnych parametrach, położoną w miejscowości Rajec Poduchowny (gmina Jedlnia-Letnisko) przy ul. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

441 000 zł70 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Komfortowe, rozkładowe 70 M ul. Warszawska 27, nidzica Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, idealne dla osób ceniących przestrzeń i wygodę. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł1 951 m² 149,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż malownicza działka z pozwoleniem na budowę, o powierzchni 1951 m2. Lokalizacja: dobropole Gryfińskie, gmina Stare Czarnowo, atrakcyjna lokalizacja w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 517 340 zł50 578 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża nieruchomość nad jeziorem Kamienny Most Ofertą sprzedaży są 2 działki o łącznej powierzchni 50 578 m2 położone w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora w miejscowości Kamienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł45,13 m² 9 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Górnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego budynku wielorodzinnego, który powstaje w sercu osiedla Górnego - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - wyjątkowy, dwupoziomowy apartament z wysokim salonem i balkonem - Jelenia Góra Serafin Nieruchomości Jelenia Góra z przyjemnością prezentuje unikatową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 900 zł72,40 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.