dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

Rynek pierwotny

860 670 zł65,70 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł62,60 m² 8 753,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1995 roku, przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł20 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:21 m²

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż garaż zlokalizowany w ciągu kompleksu garażowego przy ul. Kościuszki w Olsztynie. (od razu za budynkiem pzu). Garaż jest murowany. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł170 m² 7 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom jednorodzinny w Zduńskiej Woli-Karsznice, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1182 m . Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,54 m² 12 947,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate. Stylowa Funkcjonalność i pełen komfort Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,54m2, idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

120 600 zł804 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działki w Kosewie (gmina Ostrowite) w okolicy ul. Łąkowej. Dostępne 3 działki o pow. 831m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł8 367 m² 346,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej stanowiąca dwie działki o numerach 1560/3 i 1560/4 o łącznej powierzchni 0,8367 ha. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł426,25 m² 5 395,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Oferta dotyczy działki zabudowanej budynkiem o podwójnej funkcji: warsztat samochodowy z lakiernią ok. 216 mkw pomieszczenia socjalne / pokoje na wynajem ok. 210 mkw Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł6 304 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** puszcza augustowska *** 15 km do augustowa *** warunki zabudowy *** Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 6304 m , położona w miejscowości Jabłońskie (gmina Augustów), tuż.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł110 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:366 m²

Oferujemy Państwu obiekt usługowo-mieszkalny znajdujący się w ścisłym centrum Brodnicy. Budynek składa się z części usługowej na parterze pod dowolną działalność oraz mieszkalnej na.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł5 137 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Żarnowiec , w gminie Jedlicze (woj. podkarpackie). - powierzchnia: 0,5137 ha Wymiary: ok.22 m (szerokość) x 220.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Spręcowo

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

5 950 000 zł900 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:331 848 m²

Nietuzinkowa posiadłość o pow. 33 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piaseczno

Piaseczno,zachodniopomorskie

59 999 zł499 m² 120,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na jezioro - wieś Piaseczno Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 499m2 z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł32,20 m² 11 770,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Krynicy Zdroju przy ulicy Reymonta. Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 32,2 m2 na parterze w budynku przy ul. Reymonta. Składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł2 303 m² 203,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w Bielsku-Białej, dzielnica Komorowice Śląskie. Idealna propozycja dla inwestora lub dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł250 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

W pobliżu: apteki, banki, bankomat, dworzec pkp, fitness, kopalnia Soli, kościół, muzeum Żup Krakowskich, ośrodek zdrowia, park, plac targowy, poczta, restauracje, sklepy, szkoła, tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 287 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W warzenku przy jeziorze tuchomskim, wydane warunki zabudowy lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer działki 95/13.

Szczegóły ogłoszenia

720 217 zł67,31 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-12, balkon: 11,90 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

870 000 zł154,84 m² 5 618,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 131,74 m , położony w nowym budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego w Ełku , na.

Szczegóły ogłoszenia

111 180 zł1 308 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wolna jest jeszcze działka obok o powierzchni 1308 m2 w cenie 111 180 zł. Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka położona w Przemoczu, gmina Maszewo z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł8 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas najemca nie płaci prowizji. Do sprzedania bardzo ładna duża działka nr 137 w Sasinie przy ul. Żurawiej. Miejsce zielone, spokojne i słoneczne. W odległości ok. 3 km przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

2 148 000 zł17 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży grunt rolny w Łuczynie w gminie Dobroszyce. Działka gruntu ma powierzchnię 1,79 ha i nadaje się na stację benzynową lub innego rodzaju działalność usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chabsko,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł173,50 m² 6 910,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prowizja 0% - Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinnego, położony w malowniczej miejscowości Chabsko.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedażt mieszkanie położone w Sosnowiec Sielecul. Witosa - 3 pokojowe w układzie nieprzechodnim - z balkonem - do remontu - okna plastikowe - 4 piętro bez windy - ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 008 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu kształtną działkę w malowniczo położonej wśród lasów, wsi Stoki gmina Pszczew nad wieloma jeziorami: kochle, chłop, lubikowskie, białe, szarcz, łowyńskie,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - prąd, kanalizacja oraz woda dostępne w drodze publicznej przy działce; - działka płaska, porośnięta trawą; - bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej - doskonała dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł105 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, na działce o pow. 1000 m2 w Lublin - Zemborzyce. Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość na obrzeżach miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 085 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Rębiechowie przy ul. Barniewickiej! Działka o łącznej powierzchni ok. 2085m2;. Nie ma mpzp, ale zostało wydane pozwolenie na budowę dwóch budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł46,60 m² 20 365 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 46,6m2 z dwoma ogródkami zlokalizowane przy ulicy Żupniczej w Warszawie. Dzielnica Praga Południe Kamionek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wysoka

Wysoka,wielkopolskie

650 000 zł47 700 m² 13,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

| działka o powierzchni 4.7700 ha, znajdująca się koło Skoków w miejscowości Bliżyce-Wysoka. Front działki ma 400 m. Na działce znajduje się częściowo Las lsvi, oraz ziemia rvi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł40 500 m² 7,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opis: na sprzedaż działka rolno - budowlana z kw. Idealna dla osób chcących uprawiać ziemię i mieszkać blisko natury. Lokalizacja: wieś Rososza, gmina Sędziejowice, powiat łaski,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

48 m , 3 pokoje, saska kępa/gocław układ, którego brakuje na rynku. 640 000 zł - 13 333,00 zł/m Takie mieszkania znikają szybko, bo nadają się do własnego użytku jak i pod wynajem. Tu nie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł48 m² 11 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

**na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie z antresolą gotowe do zamieszkania!** Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej **48 m ** (dodatkowo powierzchnia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

135 000 zł32,40 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, wyżyny, ul. KU wiatrakom Atrakcyjnie położony lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 289 999 zł32 901 m² 69,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 32 900 m2 w miejscowości Bielkowo, gm. Kobylanka. Działka aktualnie użytkowana rolniczo, dojazd drogą asfaltową. Media w sąsiadującej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 644 956 zł77,96 m² 21 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 także w niedziele i święta! zostań właścicielem >legendy<! gotowe do wprowadzenia się już teraz! Nie pobieram prowizji od klienta 0%.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51,70 m² 10 154,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w niskim budynku wielorodzinnym, zlokalizowany w centrum Szczecina. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł48,85 m² 11 054,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje / 48,85 m / kamienica Na sprzedaż mieszkanie na ul. Prądzyńskiego będącej częścią bogatej w zabytkowe kamienice centrum Wrocławia. Położone w doskonałej lokalizacji 15.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 400 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestuj i zarabiaj! Biuro nieruchomości Tara przedstawia ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 6400m2 położonej w Żninie. Teren gruntu objęty mpzp, który zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 942 zł40,78 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł156 m² 8 967,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak Licencja pfrn 31726 tel.   Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 156 m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 2330.