dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

420 000 zł3 451 m² 121,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3451 m2 w miejscowości turystycznej Cieszyno w gminie Złocieniec. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł39 m² 4 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie na Białym Kamieniu. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39.50m2 składające się: - dużego pokoju, - kuchni, - łazienki - przedpokoju Mieszkanie jest słoneczne i w.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

8 916 550 zł1 638,57 m² 5 441,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek magazynowy z częścią biurową o łącznej powierzchni około 1638,57m2, obiekt składa się z dwóch hal z częściami biurowymi połączone wspólna klatką.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł153 m² 7 712,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 3 piętrze w pięknej Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 153m2 składa się z salonu, 4pokoi, dużego korytarzu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł9 100 m² 175,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna z możliwością podziału - duże możliwości inwestycyjne m.in. w zakresie budownictwa jednorodzinnego. W przyszłości planowany podział działki na kilka mniejszych -.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie każde wnętrze musi udawać gotowe. Czasem warto zacząć od przestrzeni, która pozwala zdecydować samodzielnie. 63 m na drugim piętrze niskiego budynku w Opolu, przy ul. Hubala. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Rezydencja marzeń w Osieku - 1000 m luksusu na 1,5 ha działce przy jeziorze. Westate Gdańsk prezentuje na sprzedaż wyjątkową rezydencję o powierzchni około 1000 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 177 000 zł222 m² 14 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł68,06 m² 9 183,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację w najbliższy poniedziałek pomiędzy 16.30-18.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Mamy na sprzedaż 1 z mieszkań w promocyjnej cenie .Możemy wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9196 Działki siedliskowe nad morzem Darłowo Na sprzedaż dwie urokliwe działki siedliskowe położone w spokojnej okolicy w pobliżu Darłowa, zaledwie 1 kilometr od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł781 m² 243,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod budowę! Działka 781 m2 ze wszystkimi mediami - Małęczyn, ul. Dębowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Małęczynie przy ul. Dębowej. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 310 630 zł110,03 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna, butikowa inwestycja - 5 nowoczesnych dwupiętrowych domów! Niska zabudowa, zielone otoczenie, prywatny ogród, podziemny garaż. Inwestycja usytuowana na granicy trzech atrakcyjnych dzielnic:.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grażyna niemiec Agent prowadzący Tel.:   Jeśli szukasz działki w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, to idealnie trafiłeś - mamy coś dla Ciebie. Do sprzedania atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 696 zł65,33 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwesestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł13 400 m² 88,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1,35ha. Główne Atuty Oferty: przeznaczenie: tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów oraz zabudowy usługowej oraz tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 000 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękne działki w miejscowości Zator w gm. Puszcza Mariańska. Wymiary każdej działki: 62m x 51m Dla działek wydane zostały Warunki Zabudowy na budynek jednorodzinny. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 025 m² 1 951,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji! Działka w pierwszej linii zabudowy przy ul. Warszawskiej - z szerokim pasem zieleni i chodnikiem. Świeżo zrobiony wjazd/zjazd z drogi gminnej. Wszystkie media. Nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 845 m² 133,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: duża działka inwestycyjna w Sieradzu - ul. Przejazd Masz pomysł i rękę do inwestycji? To ta działka aż się prosi, żebyś zrobił z niej złoty interes. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

129 950 zł1 594 m² 81,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 328/1 o powierzchni 1594 m2, położonej w miejscowości Osła, oddalonej od Bolesławca ok 17 km. Działka budowlana oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Lokalizacja - wieś Dybowo (gmina Mikołajki). Działki z bezpośrednią linią brzegową jeziora Śniardwy. Grunty nr 438/16 oraz 438/17 o powierzchni 3000 m2 każdy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52 m² 13 827 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie pod siebie! Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia - Krzyki,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 769 m² 41,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł761,90 m² 2 362,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:42

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę inwestycyjną - na sprzedaż nieruchomość w południowej części miasta Żagań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł83,26 m² 13 211,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,26 m , znajdujący się w kameralnej, dwupiętrowej inwestycji deweloperskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Inwestycja w spokój, naturę i w przyszłość. Szukasz inwestycji, która łączy spokój natury z turystyczne potencjałem? Ta działka w Bieszczadach to więcej niż grunt to początek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Przemków,dolnośląskie

89 000 zł49,27 m² 1 806,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przemków, mieszkanie, 2 pokoje, 49 m2, sprzedam 89 000zł. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze w kamienicy. W pobliżu znajdują się liczne sklepy usługowo - handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49,79 m² 21 088,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł33 007 m² 34,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren u/p3 Usługowo Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. dz.nr dz.nr   .

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł77,72 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

77,8 m wygodnej, w pełni rozkładowej przestrzeni na 8. piętrze w zadbanym wieżowcu z wielkiej płyty, tuż przy Manufakturze, z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Posadowice,dolnośląskie

119 000 zł2 300 m² 51,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-usługowa 2300 m Posadowice, gm. Bierutów Na sprzedaż działka nr 184 o powierzchni 2300 m , położona w miejscowości Posadowice (gmina Bierutów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

225 150 zł1 501 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

***oferta tylkko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę widokową w miejscowości Pakoszów (gmina Piechowice). Pakoszów -część.

Szczegóły ogłoszenia

615 986 zł1 759,96 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana/inwestycyjna o powierzchni 1759,96 m2 w Przeszkodzie koło Żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze asfaltowej, w bliskiej odległości od S8. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63,70 m² 7 048,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży atrakcyjne, jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku zlokalizowanym na spokojnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł181 m² 10 497,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z bezpośrednim dostępem do jeziora Sasek Wielki w Łysej Górze! Nieruchomość składa się z dwóch domów położonych na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł82,83 m² 18 351 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament z tarasem widokowym zlokalizowany w sercu kołobrzeskiej starówki. Wnętrze apartamentu zaprojektowane wg nowoczesnego designu - "boho glam".

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł965,50 m² 2 070,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 965,50 m , położony w samym sercu Giżycka, przy najbardziej rozpoznawalnym miejscu w mieście Pasażu Portowym. To.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł2 100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 21 arów - Wielopole, powiat dąbrowski Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Wielopole w powiecie dąbrowskim, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 221 540 zł16 084 m² 75,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek o powiechnia nieco ponad 1,6 ha na granicy Kościerzyna / Nowy Klincz Działki można kupić oddzielnie. Podział terenu: 0,3033 ha 0,6589 ha z oczkiem wodnym 0,3132 ha przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54 m² 17 592,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 2 pokojowy W inwestycji scala lokal: elegancki apartament 2 pokojowy o powierzchni 54 m2 usytuowany jest na Inwestycji Scala dewelopera Moderna. Lokal znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł53 m² 10 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze przy ul. Wincentego Witosa w Świnoujściu. Lokal wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

306 565 zł32 270 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Dębienko (gmina Stęszew). Brak prowizji dla biura! D Z I A Ł K A: powierzchnia działki: 32 270 m2 Identyfikator działki:.