dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

417 000 zł79,20 m² 5 265,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na poddaszu i ma powierzchnie 79.2 m2, zlokalizowane jest na pierwszym piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku przy ul. Narutowicza. Układ lokalu obejmuje trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł780 m² 292,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Meszna dolna Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 740mkw. Działka w kształcie czworoboku. Orientacyjne wymiary 18x36x34x24m. Front 18m. Wjazd na działkę od strony północnej- co.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł335 m² 2 537,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Unikalna nieruchomość mieszkalno-usługowa w centrum Nekli - ul. Rynek Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości - Nieruchomość gruntowa o pow. 1758 m2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12m2 usytuowane na parterze z ogrodem zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

240 900 zł3 300 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budynek jednorodzinny mieszcząca się w Paprotni gmina Zapolice. Łączną powierzchnia działki 89/24 wynosi 3300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

497 280 zł35,15 m² 14 147,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! promocja! od dziś nowa cena lokalizacja: dębki - kiedyś wioska rybacka, obecnie nadmorska miejscowość wypoczynkowa, zamieszkana przez kilkudziesięciu stałych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35 m² 15 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wolne od zaraz Ofertę prowadzi Luiza Jabłońska, tel.   Polecam do kupna mieszkanie położone na I piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na Grunwaldzie - Marcelinie, na.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 270 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki na terenach zielonych W niedalekiej odległości od Łasku około 7 km oraz Zd Woli bliskość wjazdu na trasę S8 mniej więcej 8 km to udogodnienie dojazd do Łodzi zajmuję około 30.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,50 m² 17 123,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone na prestiżowej i najpopularniejszej ulicy w Gdańsku, tuż przy Kościele Mariackim i Fontannie Neptuna. Świetnie skomunikowane! mieszkanie: jasne, dwustronne, ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł14 722 m² 105,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 87 w miejscowości Werdun, gmina Tarczyn, powiat piaseczyński o powierzchni 14722 m , położona w malowniczym terenie. Miejscowości usytułowane w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł36,68 m² 6 406,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Młody, dojrzały, w pełni życia *** To mieszkanie jest doskonałe dla singla lub pary a tak naprawdę dla każdego. Niezależnie od tego, czy masz dwadzieścia, czterdzieści czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł31,58 m² 21 089,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowy apartament na wynajem Z możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 31,58 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 450 000 zł140 m² 10 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Dobrej Szczecińskiej, w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Szczegóły oferty: dom.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł123,60 m² 4 037,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, świeżo wyremontowane mieszkanie w malowniczej wsi Wiekowo w woj. Wielopolskim, położonej wśród jezior (zaliczanych do najczystszych w kraju) i lasów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 011 m² 276,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Imielinie o powierzchni 1011 m2. Kształt działki: prostokąt. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Dostęp do mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł80,50 m² 5 527,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 80,50 m2 usytuowanego na parterze w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł85,32 m² 3 867,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Okazja inwestycyjna lub na własne potrzeby mieszkaniowe Mieszkanie w samym centrum Kościana! bez prowizji dla kupującego! Cena: tylko 330.000,00 zł (3867,79 zł/m ) Powierzchnia: 85,32 m | 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Powidz

Powidz,zachodniopomorskie

99 000 zł20 400 m² 4,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 20 400 m2 (2,04 ha), w miejscowości Powidz, w powiecie koszalińskim, w gminie Polanów. Miejscowość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł1 486 m² 250,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Czachówek, gm. Góra Kalwaria Media Prąd i gaz - przy granicy działki Woda - w odległości około 110m.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł15,80 m² 4 937 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż z kanałem Jastrzębie-Zdrój, ul. Zielona Mam do zaoferowania zadbany garaż o powierzchni 15,80 m, zlokalizowany w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Zielonej. Garaż znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

263 850 zł3 518 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Szukasz spokojnego miejsca na wymarzony dom z ogródkiem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 000 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, położona w Żarowie przy ul. Kwarcowej, praktycznie na obrzeżach Stargardu. Grunt o regularnym kształcie, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 724 m² 240,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia sąsiadujące ze sobą działki pod Grodziskiem Mazowieckim o powierzchniach: 1724m2 Usytuowane w spokojnej okolicy wśród terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70,52 m² 12 053,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m, położone na 1 piętrze w nowoczesnym osiedlu "ogrody Piastowskie" na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 172,40 m² 2 558,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:19 200 m²

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje piękny, zabytkowy zespół dworsko - pałacowy mieszczący się na terenie dawnej Nowej Wsi Czudeckiej. Czudec, powiat strzyżowski, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł3 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3200 m2 położoną w Widzinie (gmina Kobylnica). Działka z mpzp - zabudowa usługowa. Ciekawa lokalizacja Ta przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł101 m² 2 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Na sprzedaż siedlisko składające się z domu mieszkalnego i przylegających do niego dwóch budynków gospodarczych. Budynek mieszkalny o konstrukcji drewnianej, pokrycie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł801 m² 143,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 801 m , położona w miejscowości Błędowo przy ulicy Brzozowej. Jest to działka o numerze ewidencyjnym 52/30. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

646 674 zł7 266 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ponad 70 arowa w obecnym planie rolna. W najbliższym sasiedztwie tereny rolne, w dalszym zabudowa jednorodzinna. Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo. Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61,24 m² 13 879,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście! Do sprzedaży mieszkanie w Kołobrzegu na ul. Jagiellońskiej, 3 - pokojowe, umeblowane i wyposażone o wysokim standardzie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł388 m² 770,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem z ogromnym potencjałem adaptacyjnym. Położona w malowniczej, spokojnej okolicy, działka o powierzchni 2214.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 451 m² 121,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3451 m2 w miejscowości turystycznej Cieszyno w gminie Złocieniec. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł39 m² 4 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie na Białym Kamieniu. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39.50m2 składające się: - dużego pokoju, - kuchni, - łazienki - przedpokoju Mieszkanie jest słoneczne i w.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

8 916 550 zł1 638,57 m² 5 441,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek magazynowy z częścią biurową o łącznej powierzchni około 1638,57m2, obiekt składa się z dwóch hal z częściami biurowymi połączone wspólna klatką.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł153 m² 7 712,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 3 piętrze w pięknej Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 153m2 składa się z salonu, 4pokoi, dużego korytarzu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł9 100 m² 175,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna z możliwością podziału - duże możliwości inwestycyjne m.in. w zakresie budownictwa jednorodzinnego. W przyszłości planowany podział działki na kilka mniejszych -.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie każde wnętrze musi udawać gotowe. Czasem warto zacząć od przestrzeni, która pozwala zdecydować samodzielnie. 63 m na drugim piętrze niskiego budynku w Opolu, przy ul. Hubala. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Rezydencja marzeń w Osieku - 1000 m luksusu na 1,5 ha działce przy jeziorze. Westate Gdańsk prezentuje na sprzedaż wyjątkową rezydencję o powierzchni około 1000 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 177 000 zł222 m² 14 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł68,06 m² 9 183,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację w najbliższy poniedziałek pomiędzy 16.30-18.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Mamy na sprzedaż 1 z mieszkań w promocyjnej cenie .Możemy wykończyć.