dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

560 000 zł2 200 m² 254,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Czernichów koło krakowadziałka o powierzchni 22 ary ma wymiary ok. 25 x 80 m i znajduje się w drugiej linii zabudowy od ulicy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

4 760 000 zł2 382 m² 1 998,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 665 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka zabudowana budynkami o funkcji magazynowej i produkcyjnej z częścią biurową. Budynki w ciągłym użyciu wykorzystywane w produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 947 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w bliskiej odległości Zakrętu Śmierci Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1947 m2 , położoną w spokojnej części Szklarskiej Poręby, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł7 138 m² 308,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kurdwanów - ulica cechowa Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość składającą się z kilku działek ewidencyjnych o powierzchni 7138 m2, leżącą w Krakowie pomiędzy ulicą Cechową.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 352 m² 358 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lazurowa riviera | oferta na wyłączność Wyjątkowa działka budowlana z prywatnym dostępem do wody - Brzezinki Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 203 475 zł74,75 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne, funkcjonalne i bezpieczne osiedle na Ursynowie, wśród zielonych terenów z rozwiniętą infrastrukturą miejską. Mieszkanie deweloperskie o podwyższonym standardzie! Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł700 m² 225,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości w Bolesławcu oferuje Państwu uzbrojoną działkę budowlaną w Suszkach koło Bolesławca. Opis działki: - działka o powierzchni 700 m2 ( szer. 27m x dł. 26.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 100 m² 60,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę, która położona jest w miejscowości Poręba Spytkowska Dane działki: - numer działki: 2626 - powierzchnia: 31 ar - wymiary: 26,87 m X 114.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł42,85 m² 4 597,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mieszkanie 2 pokojowe - Pszów Osiedle Tytki - Niski czynsz. KB Nieruchomości przedstawia Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Pszowie w spokojnej okolicy. Jasny, ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 000 zł79,12 m² 14 977,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 064 m² 112,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach od 1070 m do 1400 m , położone w urokliwej miejscowości Krępsko, gmina Goleniów, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł340 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Nowy budynek o pow. 340 m2 (dom z halą) w gminie Jaktorów. Oferowana nieruchomość jest doskonałą ofertą dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania i prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł907 m² 93,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Porębie Wielkiej. Nieruchomości o pow.907m2 położona jest w III linii zabudowy od ulicy Tyszkiewicza. Dojazd do działki realizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 147 199 zł73,07 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie blisko stacji pkp Grochów i Warszawy Wschodniej *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

984 899 zł100 m² 9 848,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Skrajny dom szeregowy w Juszkowie - komfort, ogród i świetna lokalizacja Atuty: funkcjonalny, 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej Skrajna działka o pow. 173,5 m - więcej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł195 m² 2 717,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 964 m²

Dwór modrzewiowy w Pajewie Wielkim Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia budzą poczucie spokoju i naturalności jakby zawsze tam były i zawsze na kogoś czekały. Ten modrzewiowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł86,84 m² 14 970,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej nieruchomości z potencjałem do zamieszkania i zarabiania jednocześnie! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

296 505 zł2 995 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka budowlana położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł153 m² 4 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:618 m²

Cześć, dzień dobry, z tej strony Agent Jano :D Na sprzedaż wolnostojący dom w Opolu w dzielnicy Nowa wieś królewska. To zadbana nieruchomość, która od progu sprawia wrażenie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

159 999 zł41 m² 3 902,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2 , usytuowane na 3 piętrze w kamienicy z cegły, w samym centrum Pabianic. Lokal składa się z funkcjonalnych pomieszczeń i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy nowo powstałym osiedlu nad Bobrem przy ul. Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Olszewo, gmina Mikołajki Na sprzedaż działka o numerze 209/5, położona w miejscowości Olszewo, gmina Mikołajki, powiat mrągowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,90 m² 10 145,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ofertą sprzedaży jest przestronne, 3-pokojowe i rozkładowe mieszkanie, położone na os. Słonecznym w Szczecinie. W okolicy pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, żłobki, ryneczek,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł503 m² 1 669,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam zabudowaną działkę budowlaną o pow. 503 m2, położoną przy ul. Bursztynowej w Naramowicach w Poznaniu. Nieruchomość zabudowana jest małym budynkiem mieszkalnym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 104 zł57,88 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w Niepołomicach Podłężu | Kameralne osiedle z garażami i placem zabaw. Na sprzedaż nowe, komfortowe mieszkania o powierzchni 56-60 m2 w nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,73 m² 5 663,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania do odświeżenia lub remontu generalnego żeby wykończyć go tak jak sobie wymarzyłeś? Jeżeli tak to zapraszam do zapoznania się z niniejszą ofertą. Mieszkanie o optymalnej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł11 088 m² 17,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1,1088 ha, położoną w miejscowości Dębienica, gmina Długosiodło, powiat wyszkowski. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł149,43 m² 14 715,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! Do sprzedania niepowtarzalny, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok 150 m2, os. Mozarta inwestycja I lokalizacja: osiedle Wolfganga Amadeusza Mozarta to osiedle składające.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,33 m² 14 507,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować jedno pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Onyksowej, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie usytuowane jest na parterze bloku z windą z 2016 roku. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł15 800 m² 24,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W propozycji nowego planu ogólnego zaproponowano dodatkową możliwość zagospodarowania działki - ogródki działkowe! lokalizacja: działka położona jest w Redzie przy ul. Wiklinowej,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,03 m² 7 820,99 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest dwupokojowe mieszkanie na piątym piętrze w wysokim bloku z windą na Widzewie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł58,30 m² 6 003,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycyjne mieszkanie Winnica Zbrodzice - zarabiaj na mieszkaniu w centrum Polskiego Zagłębia Lecznictwa Uzdrowiskowego. Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować Państwu unikalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł99 m² 3 989,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Okazja! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w przy ul. Jagiellońskiej. Piękna kamienica po remoncie! Na powierzchnie mieszkania ok. 99 m2 składa się osobna kuchnia, 3 pokoje, toaleta oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-12

589 000 zł110,30 m² 5 339,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 110,30 m z balkonem oraz strychem do własnej aranżacji (ok. 40 m , wys. ponad 2,2 m), położone w Jasionce pod Rzeszowem.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjno - budowlaną z pomostem i prywatną linią brzegową w miejscowości Spalona. Prestiżowa lokalizacja - teren znajduje się nad głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Staszów

Staszów,świętokrzyskie

1 300 000 zł4 870 m² 266,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4870 m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt częściowo utwardzony, ogrodzony i zagospodarowany. Na działce znajduje się budynek (hala) o powierzchni ok. 160.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł183 m² 5 382,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni użytkowej 150 m2 położony w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krubin. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,20 m² 11 398,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią oraz balkonem typu loggia. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wozławki,warmińsko-mazurskie

1 399 000 zł177,01 m² 7 903,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 779 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Warmii. Niepowtarzalny dom położony na wyjątkowo funkcjonalnie zagospodarowanej działce 5779m2. Usytuowanie zapewnia szybki dojazd do: 4 km do Bisztynka, 16 km do Bartoszyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł50,82 m² 7 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem - spokój i wysoki standard blisko Rzeszowa Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia