dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

900 000 zł249,50 m² 3 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 249,5 m2 zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kielno położonej nad Jeziorem Kielno, zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 374 zł31,66 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,66 m2, w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 123 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością zabudowy o pow. 3123 m2 przy ul. Lotnisko w m. Gołąb 12 km od Puław (wszystkie media w drodze). Działka -powierzchnia 3123m2 -kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł207 m² 72,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duży lokal usytuowany w centrum miasta. Wejście z ulicy. Możliwość adaptacji ogromnego tarasu o powierzchni około 100m. Lokal w stanie bardzo dobrym, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem. Prezentowana działka o numerze ewidencyjnym 1894.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ryglice,małopolskie

39 000 zł5 300 m² 7,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 53 arów , położona w Joninach koło Ryglic. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok 140 m x 25 m Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

8 339 800 zł23 828 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam niezabudowaną działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 23.828m2. Działka jest zlokalizowana na terenie Centrum Przemysłowego Towimor Invest Park. Przy działce jest dostęp do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

350 096 zł1 350 m² 259,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej części Rzeszowa Leśne Wzgórze. To wyjątkowa oferta dla osób szukających miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł32,29 m² 8 206,88 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż słoneczna kawalerka przerobiona na dwa pokoje, położone na 2 piętrze w zadbanym 8-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało przeprojektowane - z kuchni zrobiono.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł189 242 m² 23,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zabudowana budynkiem o wymiarach: 20x62m, w którym przez długie lata odbywały się największe dyskoteki. Powierzchnia działki: 18924m2 Kształt: trapez. Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł146 400 m² 21,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:146 400 m²

Wśród rozległych łąk, lasów i nieskażonej przyrody Pomorza Zachodniego znajduje się miejsce absolutnie wyjątkowe ponad 14,6 hektara prywatnej przestrzeni, w której centralnym punkcie stoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł68,50 m² 23 211,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68,5 mkw, znajdujące się na osiedlu Marina Mokotów w Warszawie. Mieszkanie położone na 5 piętrze, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł126,60 m² 3 712,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom w Krzywiniu. Nowa atrakcyjna cena! Na sprzedaż dom o powierzchni 126,6 m2, w stanie surowym zamkniętym. Wybudowany na osiedlu domków jednorodzinnych, w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

173 800 zł1 738 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w doskonale skomunikowanym miejscu spokojnej Połomi. Działka położona w spokojnym, ale również świetnie skomunikowanym miejscu. W okolicy zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na trzecim ostatnim piętrze w bloku, blisko centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 68 m 2 składająca się z: - 3 pokoi, -kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53,85 m² 4 921,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Stare Miasto, głogów | 265 000 zł W samym sercu Starego Miasta w Głogowie znajduje się mieszkanie, które daje rzadką możliwość stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł900 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 3 działki budowlane w Kopienicy, gmina Zbrosławice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł83,90 m² 6 185,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 83,90m2, z własną działką o pow. 125m, położony w budynku dwurodzinnym. Nieruchomość znajduje się w Oświęcimiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł95 m² 11 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwego domu jednorodzinnego z działką o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

W najnowszej ofercie as Nieruchomości dom położony na osiedlu Charzewice w Stalowej Woli, przy ulicy Owocowej 6 - w miejscu, które zapewnia ciszę, prywatność i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35,28 m² 16 978,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,28m2 położone przy ul. Kasprowicza 88. Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem, położona w otoczeniu zieleni, blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena. Jastrzębie-Zdrój - Ruptawa - ul. Długosza Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę stylowego domu jednorodzinnego, o powierzchni użytkowej ok. 140m 2 , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł90,56 m² 9 109,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Piękne Stylowe mieszkanie w kamienicy, które zachwyci każdego Konesera Luksusu w cenie jakiej jeszcze nie było! Ekskluzywne mieszkanie w kamienicy o najwyższym standardzie - komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł70,20 m² 5 341,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny położony w budynku w Świdwinie na drugim pietrze o łącznej powierzchni 70,20 m2, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

483 000 zł43 m² 11 232,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw. położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu na osiedlu Wilczak, wybudowanym w 2022 roku. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł450 m² 4 442,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w spokojnym sąsiedztwie zabudowy willowej. Dom dzięki niezależnym wejściom do poszczególnych mieszkań przez klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł42 m² 4 880,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy śródmieście. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 41,35m2 ,usytuowane na 3 piętrze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł73,70 m² 7 584,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:202 m²

**nowa atrakcyjna cena** Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 73,70 m, stanowiący piętro domu dwurodzinnego w atrakcyjnej dzielnicy Zaodrze w Opolu. Charakterystyka nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze | Kościerzyna | Blisko centrum, pełna infrastruktura, gotowe do zamieszkania Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

302 680 zł1 316 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam do sprzedania działkę w Henryszewie, w kształcie prostokąta. Na działkę obowiązuje mpzp. W drodze przy działce znajdują się woda i prąd, a światłowód znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł66,60 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje po generalnym remoncie | duża kuchnia | balkon | piwnica 8 m | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni odświeżone mieszkanie o powierzchni 66,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 047 m² 568,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: działka położona w spokojnej, lecz jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja: nieruchomość znajdująca się w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł68,27 m² 6 737,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie | 68,27 m | Centrum Przemyśla ul. Mickiewicza Na sprzedaż oferujemy komfortowe i stylowe mieszkanie o powierzchni 68,27 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł105,11 m² 5 518,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1817

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z tarasem, garażem i udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnością Funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 116,32.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł43 400 m² 66,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupującego Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**nowa oferta**** centrum**żory **3- kondygnacje** **umeblowane I Wyposażone ** Na sprzedaż nowoczesny, przestronny apartament o powierzchni 120 m , trzy- kondygnacyjny ,z garażem 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł48,03 m² 18 842,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność biura. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Apartament o powierzchni 48,03m2 położony w nowoczesnym budynku w sercu Gdańska, zaledwie 200m od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 408 000 zł28 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajdująca się w pierwszej linii zabudowy przy trasie 92 Działka objęta mpzp o przeznaczeniu - teren przeznaczony pod obiekty przemysłu Teren jest zdrenowany - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł325 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Dom wolnostojący po remoncie - 5 km od Bydgoszczy, blisko lasu Na sprzedaż przestronny, dom wolnostojący po remoncie o powierzchni 225 m , położony ok. 5 km od Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowoczesny dom szeregowy z pompą ciepła Chełm, ul. Nadtorowa 29 Szukasz domu w cichej, spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko centrum Chełma? Ta oferta łączy komfort życia,.