dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

150 000 zł527 m² 284,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki położone w obrębie ulicy Bohaterów Monte Casino oraz Lubuskiej, karta mapy 33, obręb 0002 Bogucice Zawodzie. w Katowicach, o powierzchni 527 m w skład której wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł23 900 m² 80,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Unikalna inwestycja w gminie wolin - Działka 2,39 ha z 6 budynkami usługowymi! Atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców i inwestorów! Marzysz o własnym biznesie w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

2 130 000 zł200 m² 10 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 200m, znajdujący się na dużej działce sąsiadującej z lasem. Nieduża miejscowość P yszczyn znajduje się tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł43,50 m² 12 988,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, dwustronne mieszkanie na Grabiszynie. To miejsce, w którym naprawdę dobrze się mieszkało. To mieszkanie ma dobrą energię, dużo światła, bardzo przyjemny klimat i okolicę. -.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł813 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,13 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 836 zł43,61 m² 18 180,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2- pokojowe mieszkanie inwestycyjne z tarasem 23% vat - centrum Gdańska ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł13 500 m² 59,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki tel:   Mam przyjemność zaprezentowania państwu działkę rekreacyjną usytuowaną w malowniczej miejscowości Stara Kiszewa To oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 320 zł6 574 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego gruntu z potencjałem inwestycyjnym. Przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenie objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,06 m² 10 986,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o pow. 49,06 m2, znajdujące się na I piętrze trzykondygnacyjnego bloku przy ul.Atłasowej 11 w Białymstoku. Mieszkanie posiada nowoczesny układ funkcjonalny. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom na sprzedaż - Konopiska ul. Śląska Cena: 590 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia domu: ok.200 m Powierzchnia działki: około 1500 m Liczba pokoi: 4 Kuchnie: 2 Łazienki: 2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł110,30 m² 10 878,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Dom wolnostojący o powierzchni 110 m na zalesionej działce ok 2500 m położony w spokojnej i zielonej okolicy Kolonia Jaktorów. Dom idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Komorowo Żuławskie,warmińsko-mazurskie

700 000 zł114,68 m² 6 103,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej | komorowo żuławskie | 115 m | elbląg | 4komfort | Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł1 000 m² 598 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję wyjątkową nieruchomość rekreacyjną idealną dla osób szukających wypoczynku wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku. Na pięknie zagospodarowanej działce znajduje się murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł57,50 m² 15 234,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 mkw, położone na 6 piętrze zadbanego bloku z lat 60-tych w sercu Muranowa. Budynek: wykonany w technologii rama H, jest ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

227 800 zł1 340 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną na obrzeżach Jerzykowa gmina Pobiedziska. Działka ma kształt trapezu z szerokością od frontu 20 m od tyłu 49 m oraz boki 40.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący wybudowany w 2000 roku na ogrodzonej działce o powierzchni 1300 m2. Powierzchnia domu 220/300 m2 i posiada 3 poziomy. Dom jest ogrzewany piecem.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł130 m² 4 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130 m 2 położony w nadmorskiej miejscowości Rowy! Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortowego domu nad Bałtykiem -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,45 m² 10 939,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, zlokalizowane na Starym Mieście w Szczecinie. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon, przytulna sypialnia, funkcjonalna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 620 zł43,81 m² 16 699,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

? komfortowe 2- pokojowe mieszkanie dla Was Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie w nowym, kameralnym osiedlu w sercu Marysina Wawerskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ustawne mieszkanie Z widokiem na jezioro! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 50,10 m2 , znajdującego się na IV piętrze budynku ulokowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Parsowo

Parsowo,zachodniopomorskie

2 800 000 zł470 m² 5 957,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:7 388 m²

Rezydencja W sercu natury - dwa domy, prywatny las I nieograniczone możliwości Lokalizacja: parsowo, k. Koszalina Powierzchnia działki: 7388 m2 Łączna powierzchnia mieszkalna: ok. 380 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł55,30 m² 7 233,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 55,3 m2, położone w Pętkowicach koło Wejherowa. Lokal usytuowany jest na 1. i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł29,67 m² 19 548,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | gotowiec inwestycyjny | wysoka stopa zwrotu Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone studio o powierzchni 29,67 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł840 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Górki. W ofercie posiadamy działki o powierzchni od 7,8 ara do 11,5 ara. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

162 500 zł650 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - widok na las, - bardzo spokojna okolica, - dookoła lasy i łąki, - media, - super dojazd do tg. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł126,72 m² 5 673,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Oferta bezpośrednia! Kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest również z podatku od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2%; ponosi jedynie koszty notarialne i sądowe. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie , 2 piętro w budynku 4-o piętrowym. Dodatkowo jest możliwością zakupu garażu przy budynku. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi i jest umeblowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł294 m² 5 068,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:130 000 m²

Dom: dom o powierzchni 294 m2, wybudowany w 1996 roku wg indywidualnego projektu wzorowanego na budownictwie dworkowym, cechy projektu spełniają doskonale założenia funkcjonalnego domu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 106 zł35,37 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

12 450 000 zł6 492 m² 1 917,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki zabudowane, położone w Dzielnicy bielany/radiowo przy ul. Arkuszowej w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Teren z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, brak mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA W MYŚLENICACH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

872 000 zł14 348 m² 60,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 14 348 m2 (1,4348 ha) Działka o numerze 635/1 znajduje się we wsi Niezdrowice, gmina Ujazd w odległości 2,5 km od Rudzińca. Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł240 m² 10 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż - gotowa inwestycja nad morzem: 5 niezależnych apartamentów we wsi Tupadły sąsiadującej z Jastrzębią Górą. Wyjątkowa oferta dla inwestora! lokalizacja: tupadły to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

766 000 zł62,94 m² 12 170,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3pokoje z kuchnią) o powierzchni 62,94m2. Lokal położony na parterze w nowym, pięciopiętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 332 m² 72,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencj a homeserwis Nieruchomości oferuje sprzedaż działki nr 49/4 w idealnej lokalizacji tuż poza granicami Ostrowca. Działka 49/4 o powierzchni 2332 m2, w tym 1573 m2 to działka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Dom z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kraków, ul. Grzegorza z Sanoka Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 100 m , położony na przestronnej działce o wielkości 12,5 ara.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł23 868 m² 7,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż prezentujemy dużą, atrakcyjnie położoną działkę rolną o powierzchni 23 868 m (2,3868 ha), zlokalizowaną w jednej z malowniczych miejscowości na terenie gminy Narew,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł549 m² 1 364,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlaną o powierzchni 549 m2. w miejscowości Mosty gmina Kosakowo. Z działki rozpościera się niepowtarzalny widok na morze, cypel w Rewie,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 113 m² 215,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o numerze ewidencyjnym 5/38, położona w obrębie Zbychowo (gmina Wejherowo, powiat wejherowski, województwo pomorskie), ma powierzchnię 1113 m (0,1113 ha) i kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł101 m² 6 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Najtańszy dostępny dom z ogródkiem (69 m) na Osiedlu Natura w Biedrusku Lokale z widokiem na teren zielony, staw wyposażone w okno hs w salonie. Dostępne również szeregi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.