dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 269 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

480 000 zł60,33 m² 7 956,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego, funkcjonalnego mieszkania w Brzozówce. Lokalizacja - Brzozówka, ul. Granatowa ; - z odległością niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł45 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w Gliwicach Szobiszowice Szukasz przytulnego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko centrum Gliwic? To może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł330 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Częstochowa, podjasnogórska, ul. Ludwiki - na sprzedaż nowoczesny dom. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży nowoczesny piętrowy dom o powierzchni użytkowej 330m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61,70 m² 12 641,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, ustawne i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w kompleksie budynków, vp./VIp.(winda), położone w centrum miasta, w pobliżu Katedry Wrocławskiej i ok.800m od.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 700 m² 75,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentujemy Państwu wyjątkową,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł160 m² 2 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuje państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł64,70 m² 8 887,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz mieszkania blisko Centrum do.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł130 m² 14 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł9 445 m² 845,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:16 752 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek na największym osiedlu miasta, przy ul. gen. Sosnkowskiego. Opis: budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 16.752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2).

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 157 m² 129,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, konopiska k. Częstochowy. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaż działkę nr 2666/26 (obręb 0005) położoną w miejscowości Konopiska przy ulicy Brylantowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł125,22 m² 6 229,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 44m do 63m. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 524 zł49,63 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mistrzejowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta nie brakuje tu szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52,40 m² 6 965,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o bardzo praktycznym układzie, położone na 2 piętrze kameralnego budynku, w którym znajduje się jedynie 7 mieszkań. Nieruchomość dwustronna, składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł106,85 m² 14 225,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, bezczynszowy apartament z garażem 106,85 m , ul. Rogatka, tuż przy Fortach Kleparz. To przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł4 318 m² 47,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości To może być Twoje miejsce na Ziemi - wyjątkowa działka w Cekcynie! Marzysz o własnym kawałku ziemi w spokojnej, malowniczej okolicy? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

165 700 zł1 852 m² 89,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 18,52 ara (1852 m ), położona w miejscowości Lubzina, obręb 003, gmina Ropczyce, woj. podkarpackie. Działka z bezterminowymi.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł953 m² 430,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu. Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość, która znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł13 900 m² 28,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - bardzo dobry dostęp komunikacyjny, bezpośrednio z dwóch dróg gminnych; - doprowadzone media; - różne możliwości przeznaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 395 zł52,70 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m2 w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł257,40 m² 8 158,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o powierzchni 257,4 mkw w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wincentego Pola 15 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł137,16 m² 7 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom, zielona Góra, ul. Ługowo - Podgrzybka, nowy, energooszczędny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, 4 pokoje, 137,16 m2, 1 049 000,- pln sprzedam. Oferta z rynku pierwotnego, bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

523 500 zł1 500 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod bliźniaki i zabudowę jednorodzinną Masz dosyć zgiełku miasta? Marzysz o poranku z kawą na tarasie? Pozwól, że przedstawię Ci miejsce, które urzeka spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł225 m² 8 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Urokliwy dom pod lasem, niedaleko zalewu Grzymek Na sprzedaż przestronna posiadłość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kuklówka Zarzeczna. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł140 m² 6 928 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Bliźniaki na granicy Milanówka i Grodziska Maz. Masz dosyć zgiełku miasta? Marzysz o poranku z kawą na tarasie? Pozwól, że przedstawię Ci miejsce, które urzeka spokojem, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 300 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana koło Jaktorowa z uzyskaną zgodą na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego. Atutem jest to, że działkę można podzielić na dwie. Mamy do zaoferowania cudowną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 635 m² 72,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2635 m , położona w malowniczej miejscowości Rodzone (powiat iławski, woj. warmińsko mazurskie), z wydaną decyzją o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1000 m2 znajdującą się w urokliwej miejscowości Żukowo Morskie gmina Darłowo. Działka nr 8/1 wraz z udziałem 1/10 w drodze (działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł2 943 m² 2 375,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 311 m²

Atrakcyjny obiekt z dużym potencjałem pod każdą działalność wraz z domem i ogrodem. Możliwość adaptacji na około 30 lokali mieszkalnych. Bez prowizji od kupującego! Nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Kępy

Kępy,dolnośląskie

499 000 zł101,50 m² 4 916,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z 2026 roku, położony w spokojnej miejscowości Kępy, w gminie Wądroże Wielkie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 080 m² 137,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki, która łączy ciszę, naturę i świetną lokalizację? Szczytniki nad Kaczawą to miejsce, gdzie możesz naprawdę zwolnić bez rezygnacji z wygody życia. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł939 m² 850,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Zamek Krzyżacki w Malborku! Na sprzedaż działka z zachwycającym widokiem na Zamek Krzyżacki i rzekę Nogat, zlokalizowana w Malborku, w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 215 m² 52,57 zł/m²