dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Działka

Budziwój,podkarpackie

39 000 zł2 900 m² 13,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Stoprocent Nieruchomości działka leśna z potencjałem. Teren o powierzchni 29 arów ,blisko ulicy Liliowej w Budziwoju. Jest to doskonała forma inwestycji na przyszłość (.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malownicza Zadrzewiona Działka 3300m2 z wz wiązowna/czarnówka Aktualna decyzja wz budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego. Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

92 400 zł972 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Jednaczewie o powierzchni 972m2 oznaczona numerem geodezyjnym 1040/31. Działka w kształcie prostokąta , położona w sąsiedztwie nowych budynków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł298,90 m² 18 400,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom przy wejściu do lasu kabackiego 4 sypialnie I Gabinet I Garaż na 2 auta I Słoneczny ogród | Las Kabacki ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Salon z kominkiem z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł3 110 m² 85,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, szczecina bliska okolica. Działka budowlana o pow. 3110 m2 pięknie położona bezpośrednio przy ścianie lasu w miejscowości Stawno. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 645 000 zł260,32 m² 6 319,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Widokowy dom wolnostojący z dużym potencjałem - Książniczki, gm. Michałowice Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 171,37 m (pow. całkowita 260,32 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł94,70 m² 8 870,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w Orłowie | 94,7 m2 | 4 pokoje | Garaż | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,7 m2 położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł64,50 m² 6 899,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2 , wraz z balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 4 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł5 193 m² 186,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna nad morzem. Działka z możliwością budowy stacji paliw, położona przy granicy administracyjnej miasta, w odległości 4 km od morza. Działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł69,74 m² 8 675,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 69,74 m2 z balkonem znajduje się na ostatnim poziomie sześcio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 331 m² 247,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: stare Budy Radziejowskie, powiat żyrardowski, gmina Radziejowice pinezka: DANE TECHNICZNE -numer ewidencyjny działki: 143804_2.0022.21/1 -metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 073 m² 178,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Trzebież, w spokojnej, zielonej okolicy w niedalekiej odległości od Zalewu Szczecińskiego. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł82,30 m² 13 961,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w jednym z najlepszych adresów w mieście. Codziennie rano będziesz budzić się z widokiem na Ratusz. Mieszkanie położone jest w samym centrum miasta, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,29 m² 14 288,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowy Apartament w strefie uzdrowiskowej w Hotelu Diva spa, kołobrzeg Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament w renomowanym Hotelu Diva spa, położonym w sercu Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł28 880 m² 7,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę leśną o powierzchni 2,9 ha, szczuczyn pow. Grajewski. Las został posadzony na użytkach rolnych klasy V i VI w 2002 roku. Przybliżona struktura drzewostanu to: - olcha.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł77,95 m² 12 700,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Są nieruchomości, które po prostu się kupuje. I są takie, które kupuje się z poczuciem, że przejmuje się coś znacznie cenniejszego niż sam dom klimat, styl życia, gotową historię.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł3 535 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zakopane - poronin - działka Z widokiem na tatry! prawomocne pozwolenie na budowę 8 domów! Do zaoferowania mamy przepiękną działkę o powierzchni 35,35 ar zlokalizowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł224 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Uroczy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144mkw i całkowitej 224mkw pochodzi z 2004 roku. Budynek murowany z pustaka, ocieplony styropianem i otynkowany. Dach kryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł92,40 m² 7 846,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Szukasz niewielkiego domu na przestronnej działce z szybkim dojazdem do Opola? Ta oferta może być dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł243,80 m² 7 789,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Zabrzeg - Dom dom wolnostojący o powierzchni ok. 244m2. 1.899.000,00 zł! Do sprzedania pięknie położony Dom - na działce 1427m2, oraz garażem dwustanowiskowym o powierzchni znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł448 m² 3 299,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 511 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wraz z powierzchnią pod biura - położonego w malowniczej miejscowości Różankowo - Świerczyny.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł355 m² 9 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Jeśli szukasz idealnie rozplanowanej i komfortowo urządzonej willi z 6 pokojami i widokiem na Kraków, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie fantastycznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł110 m² 14 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 700 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Rzeczycy, zaledwie kilka minut od Kazimierza Dolnego. Posesja o powierzchni 1,47 ha usytuowana jest na malowniczym wzgórzu i obejmuje własny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 155 zł67,43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł3 849 m² 115,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 3849 m.kw. wraz z prywatną a drogą wewnętrzną. Media przy drodze gminnej: - prąd - światłowód - woda- studnia (do indywidualnego wybudowania) - kanalizacja - szambo lub.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,25 m² 6 607,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokal: 45,25 m | 2 pokoje | parter Stan: do remontu - możliwość aranżacji według własnych potrzeb Układ: 2 niezależne pokoje + oddzielna kuchnia + łazienka z toaletą + szeroki przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

11 473 760 zł71 711 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży grunt inwestycyjny w miejscowości Wierzbica, koło Serocka. .7.1711 ha. .Lokalizacja :województwo Mazowieckie ,powiat Legionowski, gmina Serock, miejscowość Wierzbica. .Media :prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,30 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Tczewie ul. Jagiełły, i piętro, 60,3 m Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 60,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł195 m² 5 825,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Mam zaszczyt przedstawić państwu na sprzedaż dom wolnostojący, nowoczesny i wyposażony o pow. 195 m2 z przestronnym tarasem, balkonem i wiatą ogrodową oraz budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł35,14 m² 20 916,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 35,14 m z przestronną loggią (6,7 m ), położone w nowoczesnej inwestycji Aura Sky przy ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,74 m , położone w Tczewie przy ul. Al. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,82 m² 11 621,84 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Głęboka - 2 pokoje, 49,82 m Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Głębokiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł46,57 m² 3 328,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 4 znajduje się na I piętrze w budynku pięciolokalowym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł136 m² 10 286,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:832 m²

Do sprzedaży nieruchomość w Pruszkowie na ul Twardej. Działka o powierzchni 832m2 zabudowana budynkiem wolnostojącym o powierzchni 136m2 w pełni podpiwniczonym .Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ściegny, karpacz, apartament 45 m2, 630 000 zł, sprzedam. Kupujący 0 % prowizji. Nowoczesny apartament w Ściegnach koło Karpacza przy ul. Spacerowej. Świetna lokalizacja oraz przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł81,78 m² 7 948,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc 0% prowizja zapraszamy do zapoznania się Z naszą nową ofertą - 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych W zabudowie dwulokalowej tj. 8 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 62,6 m2 przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie! Mieszkanie znajduję się na czwartym, ostatnim piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł9 999 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowo wydzielana działka o powierzchni 9999m2 w miejscowości Stegienka - 6 minut drogi do plaży w Jantarze. Przy granicy działki znajduję się wodociąg i energia.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogromnym balkonem! Gotowe do zamieszkania Opole, malinka. Biuro Nieruchomości Rendom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 090 m² 66,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa położona w malowniczej miejscowości Handzlówka w gminie Łańcut. Nieruchomość o powierzchni 20,91 ar.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł192,45 m² 3 995,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkową ofertę domu wolnostojącego posadowionego na 10ar działce w Łące w bliskiej odległości 3 km od Bolesławca. Budynek został.