dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

899 000 zł99,90 m² 8 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

| ekonomiczny, umeblowany dom kanadyjski z kominkiem i garażem - Międzyrzecze Dolne Cena: 920 000 zł Powierzchnia: 99 m Działka: 1086 m Na sprzedaż energooszczędny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł35 200 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Okazja - działki wraz Z jeziorem blisko miastka I bytowa lokalizacja Działki położone są we wsi Przęsin w miejscowości Miastko, powiat Bytowski, woj. Pomorskie. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł178 m² 9 831,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

| do sprzedania atrakcyjny dom w Lusinie. Przedstawiana oferta sprzedaży to dom jednorodzinny usytuowany przy bocznej drodze, w bardzo dogodnej lokalizacji w miejscowości Lusina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł1 000 m² 282 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Pracach Małych, w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę wolnostojącą jednomieszkaniową. Przy działkach wodociąg, prąd, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Oferujemy Państwu Dom wolnostojący o pow. użytkowej 190m2 położony na działce o pow. 1063m2. Przyziemie: kuchnia, salon z kominkiem, ubikacja, kotłownia, spiżarnia, piwnica parter: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

910 000 zł74,50 m² 12 214,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferujemy do sprzedaży budynki w zabudowie bliźniaczej w odległości 600 metrów od plaży w Trzęsaczu. Kompleks obejmuje 15 budynków dwulokalowych. na działce o powierzchni 9 885.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 000 zł153 m² 6 228,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Witaj w swoim nowym domu! Tylko u mnie Edyta Sidło Nieruchomości Chcę Ci zaprezentować segment środkowy w zabudowie szeregowej, który łączy nowoczesną architekturę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjny dom bliźniak w Targowisku, niedaleko Puszczy Niepołomickiej. Bardzo dobre połączenie z Krakowem (autostrada, kolejka aglomeracyjna).

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł8 765 m² 86,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rolna zabudowana - 0,8765 ha - Budy Zosine Oferuję na sprzedaż działkę rolną zabudowaną o powierzchni 0,8765 ha, położoną w miejscowości Budy Zosine, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł28,77 m² 18 074,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 68,83 m2, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Kołobrzegu - przy ul. Maczka, zaledwie 800 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Jest to II etap inwestycji deweloperskiej polegającej na budowie 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom Nr. 4 prawa strona budynku Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50,25 m² 14 925,37 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz czegoś wyjątkowego nad morzem? Mamy dla Ciebie dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnich piętrach apartamentowca Rezydencja Portowa, zaledwie 5 minut spacerem od plaży, mola, parku.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł53,30 m² 8 893,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gdynia Chylonia, ul. Morska - mieszkanie w punktowcu Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, markety, szkoły, przychodnia, dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł7 500 m² 187 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Budowlano -rolna 75arowa w Gaju gm.Mogilany Ciche miejsce. Działka szeroka z bezpośrednim połączeniem z drogą gminną. Media znajdują się w drodze asfaltowej przed działką.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł520 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Nowoczesny, przestronny dom usytuowany na pełnej zieleni działce w Zalesiu Dolnym. Został zaprojektowany w niezwykle funkcjonalny sposób i wykończony materiałami najwyższej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł147 m² 2 448,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa oferta! Dwa mieszkania w cenie jednego Ruda Śląska, ul. Pawła Na sprzedaż dwa niezależne mieszkania w jednej księdze wieczystej, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 152 m² 212,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce tylko U nas W ofercie na wyłączność Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż działkę w gminie Zagnańsk, miejscowość Siodła,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 422 m² 130,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| 0% bez prowizji - sprzedaż przepięknie położonej, słonecznej działki w samym sercu Dzierżąznej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Parku Dworskiego przy ul. Karola Franke. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kotomierz

Kotomierz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 036 m² 134,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka mieszkaniowa w Kotomierzu gm. Dobrcz objęta mpzp o pow. 1036 m2. Działka usytuowana w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,30 m² 10 589,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena 375 000 zł, zapraszamy do kontaktu. Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 5 piętrowym przy ul. Odrodzenia w Lubinie. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł350 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 688 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w na granicy południowych dzielnic Mysłowic - na styku Krasów, kosztów i Hajdowizny - ulica Kopernika. Dom składa się z dwóch niezależnych mieszkań. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł180 m² 4 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 180 m2 zlokalizowany w Połomi przy ul. Centralnej. Nieruchomość posadowiona jest na kształtnej działce o powierzchni 1839.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł1 682 m² 796,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia rewelacyjnie usytuowanej działki w Centrum Inowrocławia przy ulicy Staszica. Działka budowlana z prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32,5m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Orlik Ruckemanna w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł865 m² 8 091,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż obiekt turystyczny, całoroczny patio apartamenty, położony nad Jeziorem Łagowskim w Łagowie, województwo lubuskie. Zapraszam Państwa do zakupu i dalszego prowadzenia patio.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł500 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:776 m²

Kompleks - duży dom Supraśl | 550 m | Działka 776 m | Basen i altana Dom główny aż 500 m ! - 5 kondygnacji ogromna przestrzeń do własnej aranżacji - Podzielony na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł166 m² 11 385,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Łomży, dom typu nowoczesna stodoła. Nieruchomość, która jest wybudowana w najnowocześniejszej technologii w wysokim standardzie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu segment w stanie deweloperskim położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł144,80 m² 8 218,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

Dom w Świdniku Małym - idealny dla rodzin szukających komfortu i spokoju! Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 144 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

273 900 zł10,20 m² 26 852 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Znajdź bezpieczną przystań dla kapitału, która pracuje na Ciebie 24/7. To nie jest kolejna mikro-kawalerka to dobrze zlokalizowane narzędzie finansowe. Minimalny wkład na start, który otwiera drzwi do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 660 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój prywatny azyl 30 min od Białegostoku! Masz dość betonu i sąsiadów zaglądających Ci w talerz? Przedstawiamy nieruchomość w urokliwych Pomigaczach, która ma w sobie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

666 500 zł77,50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Tylko w Arena Biuro Nieruchomości! Ofertą sprzedaży jest przytulne 4 pokojowe mieszkanie na Czubach przy ul. Turkusowej, w bliskiej odległości wąwozu Jana Pawła II. Mieszkanie ma 77,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

595 125 zł4 761 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną z możliwością powiększenia | Wysocko Wielkie ul. Baryczna Na sprzedaż działka o powierzchni 0,4761 ha (4 761 m ) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł66,60 m² 3 303,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Piętro domu wraz z działką 535 m2 Kcynia ul. Wyrzyska - pełna własność, bez-czynszowe. Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Oferta na wyłącznych prawach w naszym biurze Nowa niższa.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł600 m² 1 191,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 600 m ma kształt prostokąta o wymiarach 28 x 22 m mpzp maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalna intensywność zabudowy na działce budowlanej 1,0,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Piastowska 30, wołowice / Czernichów / Liszki: 2-poziomowy dom 180m z garażem na działce 13 arów. Lokalizacja Zaledwie 11km od Krakowa. W okolicy m.in. 2 szkoły, sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł63,14 m² 5 859,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy przestronne, jasne i niezwykle przytulne mieszkanie , położone w jednej z najbardziej lubianych i cenionych części miasta Tarnów.