dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

199 000 zł2 051 m² 97,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 2051 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy położoną Iława - Zalewo, pojezierze iławskie, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł1 330 m² 236,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych! Dobrzewino! lokalizacja: położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł90,80 m² 26 431,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Biuro na sprzedaż ul. Grzybowska, warszawa 90,8 m + taras 18,9 m Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane biuro o powierzchni użytkowej 90,8 m , zlokalizowane w prestiżowym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66,70 m² 6 746,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Atrakcyjne mieszkanie na trzecim piętrze , dwa odzielne pokoje , jeden mały z szafami w zabudowie. drugi duży z balkonem na stronę południową pełniący rolę sypialni , przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł913 m² 410,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 913 m z fundamentami i pozwoleniem - Ornontowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w spokojnej i cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 210 m2 wraz całorocznym domkiem letniskowym dla gości o pow. 35m2. Działka o powierzchni 1100mkw ,z zadbanym ogrodem, altanką i mini boiskiem do gry.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,16m 2 , zlokalizowane na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy wielorodzinnej, położonej w centrum Lęborka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł136,42 m² 1 649,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecam ciekawą nieruchomość w Piotrkowie Kujawskim. Dom w trakcie budowy stan surowy otwarty pow. użytkowa 105,79 m2 i pow. zabudowy 136,42 m2 położony na działce o pow. 2500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł244,94 m² 3 837,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży komfortowy budynek mieszkalny w malowniczej okolicy, o powierzchni użytkowej 244,94 m2, zlokalizowany w cichym i spokojnym miejscu we Lwówku Śląskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

161 640 zł898 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nowe Żabno, gmina Nowa Sól, działka budowlana, sprzedam 898 m2, sprzedam, 161 640 zł. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek położonych w Nowym Żabnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł338 m² 8 727,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

0% prowizji od osób zainteresowanych zakupem. Cena 2.950.000 zł to cena za PANORAMICZNY WIDOK, wyjątkową lokalizację i spokojne, ciche miejsce oraz działkę ukształtowaną, wypoziomowaną. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł368 m² 6 654,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Dwa drewniane domy z czterema lokalami mieszkalnymi w Łapszach Wyżnych Oferujemy na sprzedaż dwa budynki mieszkalne , jednorodzinne, wolnostojące w Łapszach Wyżnych. Domy są parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

300 000 zł16,62 m² 18 050,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? mikroapartament w ścisłym centrum Krakowa, kilka minut od Rynku gotowy produkt inwestycyjny pod najem krótkoterminowy To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 700 m² 42,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Rudna Wielka. Parametry nieruchomości: powierzchnia całkowita: 3700 m (37 ary) Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:362 m²

Oferuję Państwu wolnostojący dom zlokalizowany w Schodni koło Ozimka. Szczegóły nieruchomości powierzchnia użytkowa : 100 m2 powierzchnia działki : 362 m2 liczba kondygnacji : 2 (parter, do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,21 m² 5 535,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***obniżka ceny O 20.000 ZŁ - nowa cena 289.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 52 m2 położone na parterze w małym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł970 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Sobolewo, gmina Grabówka. Polecamy działkę o powierzchni 970m2. Prąd w odległości około 25m od pierwszej działki. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł200 m² 12 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch domów , położonych w jednym z najwyższych punktów widokowych w Kielnarowej. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

521 510 zł43,10 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twoje pierwsze mieszkanie ? Szukasz idealnego miejsca na start lub inwestycję? To funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł6 255 m² 831,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezprowizyjna dla klienta kupującego! zapraszamy na zapoznanie się Z ofertą sprzedaży działki położonej W opatkowicach W okolicach ul. Taklińskiego powierzchnia działki 6255 m2.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł152 m² 5 197,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom na sprzedaż w Wągrowcu Duży dom na sprzedaż w Wągrowcu Przedmiotem oferty jest dom w Wągrowcu przy ul. Sosnowej w Wągrowcu. Dom wybudowany W 1978r. w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł123 m² 7 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:777 m²

Lokalizacja Dom położony jest w Budzyniu - miejscowości oddalonej o 15 km od Rogoźna i 15 km od Chodzieży. To spokojna i bezpieczna okolica z dobrym dojazdem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana - miejsce stworzone dla osób, które marzą o własnym domu w harmonii z naturą! Wyobraź sobie poranki w otoczeniu zieleni i śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,31 m² 15 888,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sopot Dolny - Kamienica z historią, 300 m od plaży Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,31 m2, położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł250 m² 4 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 180 m2, zlokalizowany w miejscowości Budy - Grzybek, 1,5 km od stacji pkp w Jaktorowie. Budynek składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 397 m² 125,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane - Kleszczewo, ul. Wierzbowa, gm. Trąbki Wielkie Oferujemy dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 2397 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 799 000 zł153 m² 11 758,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży eleganckie 4-ro pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Jaworówka, w gminie Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość o powierzchni około 140 m usytuowana jest na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie - Kurpiowska 3 Mieszkanie rozkładowe - o dobrym układzie funkcjonalnym - dwustronne Nieruchomość o powierzchni 65 m2, usytuowana na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 773 zł37,22 m² 12 245,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Super oferta i podatku pcc Dodatkowe produkty zawarte w cenie: miejsce postojowe w hali garażowej Pakiet Smart Home Gold Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży urokliwego domu wolnostojącego, położonego w sercu dzielnicy Zawarcie przy ul. Śląskiej. Ta unikatowa nieruchomość z 1991.

Szczegóły ogłoszenia

299 990 zł30,56 m² 9 816,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Ciekawa kawalerka położona na zaadaptowanym strychu kamienicy w centrum Szczecina w okolicach ul. Wojska polskiego/wielkopolskiej. Pow. użytkowa 30,56 m2. W skład lokalu wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łabusz

Łabusz,zachodniopomorskie

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka 1000 m2, łabusz - Koszalin, blisko jeziora Jamno. Działka pod zabudowę jednorodzinną, 1470 m2, łabusz - Koszalin. Działka w kształcie prostokąta. Na okolicznych działkach powstają domy.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł1 250 m² 333,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana o powierzchni 1250 m 2 Działka o powierzchni 1250 m 2 , położona w Tresnej przy ul. Nad Jeziorem - W pobliżu luźna nowa zabudowa domków.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł348 m² 10 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:572 m²

3 dochodowe budynki na sprzedaż - doskonała okazja inwestycyjna! Świetna lokalizacja. W frontowym budynku są dwa pietra wynajęte biznesom, a z tyłu budynku dwa domy z trzema mieszkaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 001 m² 144,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 71/6 o pow. 1001 m położona w miejscowości Czysta , w gminie Smołdzino -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł25 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie typu studio o pow. użytkowej 25,57 m2, położone w Gdyni przy ul. Wielkokackiej, w kompleksie mieszkalnym "witawa". Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł53,80 m² 12 639,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż | 53,8 m2 | parter | 2 wejścia | wejście od ulicy | pod fryzjera | usługi kosmetyczne i medyczne | białołęka | ul. Pasłęcka 14D Lokal o powierzchni 53,80 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł113,50 m² 7 488,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 632 m²

Jeśli szukasz jednorodzinnego domu w spokojnej, wiejskiej okolicy, ale blisko miasta - musisz przeczytać tę ofertę! We wsi Ścinawa, 3 km od Oławy, mamy w ofercie wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł116 m² 7 155,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Terenowe biuro dewelopera. Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz. Niezwykła oferta! Zostań właścicielem jednego z 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł59,80 m² 6 020,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

To unikalna oferta dla osób szukających niezależności domu w cenie mieszkania. Nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona na własnej, wydzielonej działce. Parametry.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij