dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

40 000 zł298 m² 134,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka usługowa w Reszlu, gmina Reszel - tutaj przekształć swój pomysł na biznes w rzeczywistość! otoczenie Reszel to malownicze miasto w województwie warmińsko-mazurskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł188 m² 6 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący - łódź, ul. Nad niemnem - twoja aranżacja, nasze wykonanie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł68,24 m² 3 355,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy zlokalizowanej w dobrze skomunikowanej, centralnej części Mieroszowa - ulicy Żeromskiego. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł244 m² 3 274,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Serdecznie zapraszamy do nikielkowa , nowoczesnej miejscowości, oddalonej zaledwie 10 minut drogą dwupasmową od Olsztyna. Gmina Barczewo, województwo warmińsko-mazurskie. To idealne miejsce do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł42,42 m² 7 308 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie przy al. Wyszyńskiego na Retkini w Łodzi - do remontu. Mieszkanie do remontu o powierzchni 42,42 m2, znajduje się na 4, ostatnim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł135,15 m² 17 750,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy pakiet 4 nowoczesnych apartamentów o łącznej powierzchni 135,15 m2, usytuowanych w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł73,17 m² 17 766,84 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: * siłownia i sauna dostępna dla mieszkańców; * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min autem do Starówki; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł121,42 m² 9 471,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo, z radością prezentuję ofertę 5-pokojowego dwupoziomowego domu w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem zlokalizowanego w pucku. Ta nieruchomość to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

71 910 zł1 598 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15,98 a (1598 m), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Brzyska Wola. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

158 274 zł1 954 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki z wydanymi warunkami wz położonej w poszukiwanej lokalizacji - Postołów -bieszczady- działka:.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł335 m² 3 432,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:565 m²

Na sprzedaż - pensjonat z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w sercu Szklarskiej Poręby Prezentowana nieruchomość to zabudowana działka o powierzchni 565 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł3 100 m² 289,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 3100 m Cedry Małe, blisko Gdańska i morza Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 3100 m , położona w spokojnej miejscowości Cedry Małe. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł9 000 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż przemysłowej działki o powierzchni 9.000 m2, zabudowanej halą o powierzchni 1.200m2 + budynek biurowy o powierzchni 300m2. Hala blaszana , ocieplona wysokości 7m w kalenicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł211 m² 2 132,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym Otmuchów, ul. Turkusowa. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 240 m , usytuowany w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł15 600 m² 12,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 312 zł46,22 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym 14-metrowym balkonem, położone zaledwie 1,5 km od centrum Łodzi. To doskonała oferta dla osób szukających komfortu, nowoczesności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:974 m²

Wyjątkowy dom w słynnym uzdrowisku Lądek-Zdrój - na sprzedaż. Szukasz nieruchomości, tam gdzie cisza, spokój, góry, a jednocześnie historia i wyjątkowość łączą się na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł44,80 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o pow. 44,8 m2 na Placu Mickiewicza w Sulęcinie. Mieszkanie słoneczne, ciepłe, okna wychodzą na południe i na zachód wewnątrz jest jasno.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł128 m² 3 507,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Dom jendorodzinny W stanie surowym otwartym W spokojnej miejscoswości czemna Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość położoną w niedużej miejscowości Czermna, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogrodzie. bliskość natury, śpiew ptaków, zapach skoszonej trawy, ciszę, spokój. Dom w którym każdy kąt został stworzony z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł4 215 m² 20,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Ujejscu. Powierzchnia działki wynosi 4215 mkw. Działka w kształcie prostokąta, o wymiarach: 12x351 metrów. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł46,73 m² 8 495,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu nowe mieszkanie W stanie deweloperskim. Uwaga! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, znajdującą się na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 212 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość stanowiącą działkę ewidencyjną nr 1390/9.

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł943 m² 808,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na morze i gotowym projektem zabudowy na dom w Rewie! Działka budowlana o pow.943m2. W 10.2025r, został złożony wniosek na pozwolenie na budowę - na dom.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61 m² 13 918,03 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie na Mokotowie - nowoczesność, bezpieczeństwo i doskonała lokalizacja! Dlaczego pokochasz to mieszkanie? Wyobraź sobie przestronne, pełne światła wnętrze (61 m ), gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł244,91 m² 7 717,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na skraju miejscowości, na skraju lasu, urokliwie zlokalizowana przestronna rezydencja zupełnie nowa, ale już zamieszkała. Na sporej działce w całości budowlanej, w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł109,46 m² 5 472,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości Zapraszam do zakupu nowego domu parterowego wolnostojącego w urokliwej zabytkowej wsi boruja gmina Siedlec między Zbąszyniem a Nowym Tomyślem. *.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł37 m² 18 513,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 2. piętrze oficyny klimatycznej kamienicy z końca XIX wieku. Lokal składa się z: - przestronnego pokoju, - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Orzechowo,warmińsko-mazurskie

125 000 zł1 500 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę pow. 1500 m2., położoną w miejscowości Orzechowo, gmina Stare Juchy z pięknym widokiem na jezioro Szóstak. ( jezioro w odległości ok. 200 m.).

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 005 m² 111,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej. Lokalizacja z pewnością zachwyci każdego, kto marzy o życiu w harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 141 m² 60,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży pięknie widokowa nieruchomość gruntowa położona na obrzeżach Jeleniej Góry (dzielnica Goduszyn). Grunt o powierzchni 4141 m2 , w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł74,76 m² 4 681,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie w Piechowicach. Mieszkanie o powierzchni 74,76 m2 składające się z:2 pokoi przechodnich, kuchni i łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż dom W marysinie Przedmiotem oferty jest połówka bliźniaka posadowiona na urządzonej działce o pow. 10 ar. W skład nieruchomości wchodzą: połówka bliźniaka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

281 520 zł4 692 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, działki budowlane z mpzp oznaczone jako tereny mieszkalno- usługowe (4mn/u), o pow. łącznej 46,92 ara (4692 m2), niezwykle korzysta cena 60 zł/m2. Nieruchomość o pow. 32 mb.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł4 839 m² 17,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Naturalna przestrzeń w Jeleńskiej Hucie Na sprzedaż działka gruntowa nr 119 o powierzchni 4 839 m2, położona w miejscowości Jeleńska Huta, w gminie Szemud - w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 500 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki idealnej dla dewelopera. Działka znajduje się przy asfaltowej drodze, blisko Centrum Rokietnicy. Nieruchomość ma szeroki front ( około.

Szczegóły ogłoszenia

453 500 zł64 m² 7 085,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 72m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 016 m² 98,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka - prądocin, gm. Nowa Wieś Wielka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1016m , położona w miejscowości Prądocin (gmina Nowa Wieś Wielka). Działka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,47 m² 13 244,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w Gdyni Chyloni, przy ul. Kartuskiej. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie, które aktualnie przechodzi kompleksową modernizację. Lokal zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie cena 240000zł ok 60 m w dzielnicy Sobięcin w Wałbrzychu, bezczynszowe w zielonej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł349 m² 8 882,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:949 m²

Chcesz zamieszkać w pięknym, przestronnym domu z dużą, zadbaną działką w niedalekiej odległości od Warszawy? To jest oferta dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny,.