dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Rynek pierwotny

826 700 zł82,67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowo mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem. Mieszkanie jest częścią nowoczesnego kompleksu mieszalnego w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

145 000 zł1 249 m² 116,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Kobylarnia, działka budowlana 1249 m ze ścianą lasu i objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego po budownictwo jednorodzinne. Opis oferty: oferta sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięć podobnych działek położonych obok siebie przy wjeździe do małej miejscowości oddalonej od morza o 16 km (pobierowo), od Świerzna o 3 km, od lasu o 600 m, od czystej.

Szczegóły ogłoszenia

14 997 000 zł9 834 m² 1 525,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 774 m²

Tereny po dawnym zakładzie produkcyjnym w Środzie Wielkopolskiej. Obiekt zlokalizowany jest praktycznie w centrum miasta- dookoła osiedla domów jedno i wielorodzinnych. Całość była.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 520 zł70,88 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł27,67 m² 17 708,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jasna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,67 m , położona w nowoczesnym budynku z 2020 roku. To miejsce, gdzie wielkomiejski styl życia łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

332 100 zł41 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie! atuty: - świetny układ! - Idealne pod inwestycje i wynajem! - Kamienica po generalnym remoncie! - Ekspozycja zachodnia! - Ogród/ patio! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł172,55 m² 9 846,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nowoczesne domy W zabudowie szeregowej - sidzina, dębniki 172 m | Garaż | Taras | Podwyższony standard | Gotowe do odbioru N20 Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kameralne, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł57,11 m² 9 000,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalno-usługowy położony zaledwie kilkaset metrów od rynku w Ustroniu, parku i bulwarów wiślanych. Nieruchomość znajduje się w przyziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 900 zł111,40 m² 17 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy ok. 111 m | Żółwin | blisko Lasu Młochowskiego | działka 1000 m. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.111 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł50 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa okazja aranżacyjna w zielonej części Krakowa z potencjałem i wizualizacjami [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł2 040 m² 1 813,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40,50 m² 15 308,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Solida nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładny i zadbany apartament 2-pokojowy o powierzchni 43,93 m2 stanowiący lokal usługowy (niemieszkalny). Lokal położony jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 603 m² 71,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o zamieszkaniu blisko natury? Szukasz działki dobrze skomunikowanej z miastem? Szukasz spokojnej okolicy, idealnej na budowę domu? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi "tak", to.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60mkw położone w niskim bloku na 4p. na os. Staszica. Mieszkanie w dobrym standardzie, bardzo zadbane do wprowadzenia. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł57 198 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:57 198 m²

Biuro Lotus Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy kompleks historyczny Pałace Sucha Dolna - ruina dawnego zamku położona na rozległym, parkowym terenie wraz z zabudowaniami towarzyszącymi.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł53,26 m² 6 571,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m , położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł48,01 m² 11 851,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy apartament w Dziwnówku, położony w nowoczesnym budynku z windą, zaledwie 300 metrów od morza. Świetna lokalizacja zapewnia zarówno spokój, jak i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 920 zł50,10 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,10 m2 w ramach nowej inwestycji w cichej i spokojnej okolicy na ul. Wieniawskiego w Rzeszowie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł61 m² 21 295,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m położone w prestiżowej inwestycji Wieża Leszka Białego w dzielnicy Żabianka w Gdańsk - zaledwie niecały 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł220 m² 4 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Solidny dwurodzinny dom czeka na nowych właścicieli. Bliskość Warszawy oraz Zalesia Dolnego, czynią tą nieruchomość wyjątkowo atrakcyjną. Dzięki wkomponowanej klatce schodowej na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 172 zł69,22 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

7 380 000 zł2 447,70 m² 3 015,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:7 755 m²

Wyjątkowy hotel eventowo-konferencyjny w bezpośrednim sąsiedztwie Krosna W bezpośrednim sąsiedztwie Krosna, przy jednej z głównych tras komunikacyjnych regionu, znajduje się Hotel Venus.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł63,08 m² 6 008,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,08m2, położone na 2 piętrze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku z cegły przy ulicy Sienkiewicza w Skierniewicach.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 517 m²

Przepięknie usytuowany dom wolnostojący położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1.517 m2 w miejscowości Ściechówek, gm. Lubiszyn. Na powierzchni około 95 m2 pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 818 m² 231,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na Pojezierzu Kaszubskim - 1818 m | 300 m od jeziora | gmina Szemud Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1818 m , położona w wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Leszno,wielkopolskie

545 650 zł1 559 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o łącznej powierzchni 1559 m (1146 m + 413 m ), znajdującą się w malowniczej lokalizacji Leszna. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105,66 m² 8 035,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

brak prowizji od kupującego!budynek stoi - odbiory na wiosnęstacja pkp 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskie!segmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estete. Komfort, funkcjonalność I własna przestrzeń na zewnątrz Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59.

Szczegóły ogłoszenia

2 310 000 zł882,41 m² 2 617,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 171 m²

Cztery budynki na jednej działce w spokojnej dzielnicy Michelin. Kompleks gotowy do użytkowania od pierwszego dnia jako siedziba firmy z zapleczem lub nieruchomość do adaptacji na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł5 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 0,5ha ha i wymiarach około 50 m x 100m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

373 000 zł75 m² 4 973,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Szprotawa, apartament z ogrodem, 4 pokoje, 85 m2, sprzedam, cena 373 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w Szprotawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł80 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Posiadam na sprzedaż mieszkanie przestronne w nowym budownictwie kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł5 645 m² 38,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,5645 ha, położoną w Werbkowicach, na południowych obrzeżach miejscowości. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł113 m² 4 247,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 861 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej skrajnej- z własnym wjazdem we wsi Stare Węgorzynko gm. Węgorzyno. Lokal ma powierzchnię 113 m2 i składa się z: *góra: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Jakuba

Brodnica,kujawsko-pomorskie

990 000 zł326 m² 3 036,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:243 m²

Stylowa kamienica z 1932 roku przestrzeń z charakterem i historią Na sprzedaż wyjątkowa, solidna kamienica z okresu międzywojennego, położona w samym centrum miasta Brodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 246 zł40,54 m² 11 155,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,54m2 w nowej inwestycji na osiedlu leśnym. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze nowoczesnego, cztero.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł41,22 m² 7 738,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 41,22m2 (użytkowa 22,4m2), poddasze/3 bez windy, w budynku z 1982r. Targówek, zacisze. Po remoncie, idealne dla singla/singielki lub pary, także inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł51,30 m² 5 243,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,30 mkw + piwnica o powierzchni 5,00 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 986 zł128 499 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej z dużym potencjałem inwestycyjnym (gmina jest otwarta na rozwój). Obecnie grunt posiada wydane warunkami zabudowy pod zabudowę zagrodową (dom mieszkalny + 2.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł54 m² 2 574,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy do własnej aranżacji centrum Piekar Śląskich Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 54 m , położony w centrum Piekar Śląskich, przy ul. Kościuszki 10 w drugiej.