dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

416 700 zł463 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 463m2, zlokalizowana przy ul. Białowieskiej w Rumii. Teren płaski, graniczący z lasem. Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 500 m² 633,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na Zielonej Białołęce, w przepięknych okolicach Puszczy Słupeckiej. Działka położona przy ulicy Mańkowskiej, pomiędzy zabudowanymi posesjami Mańkowska 77a, u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł24 218 m² 5,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki budowlanej w rozsądnej cenie? To propozycja dla Ciebie. A może szukasz gruntu pod produkcję rolną lub działy specjalne? Ta nieruchomość równiez spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł495 m² 646,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna | Usługowo-mieszkalna | Konin Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym, położoną przy ul. Kamiennej w Koninie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 326 zł45,86 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł76,84 m² 22 891,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1780

Na sprzedaż klimatyczny apartament w odrestaurowanej kamienicy w sercu Darłowa uwaga Oferta dotyczy zakupu mieszkania łącznie z dodatkowo płatnymi nieruchomościami znajdującymi się.

Szczegóły ogłoszenia

88 920 zł342 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka do rekreacji nad morzem. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 342 mkw., położona w ustronnym miejscu, w odległości 800 m od morza (w linii prostej). W sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł2 000 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:7 844 m²

Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej okazji inwestycyjnej - obiektu hotelowo-gastronomicznego "zajazd Saga" w urokliwej miejscowości Pniewo koło Gryfina. To miejsce, które kusi swoim położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powiśle! Miejsce magiczne i szczególne na mapie Warszawy, pomiędzy Nowym Światem i ekskluzywnością traktu królewskiego, kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego (13 min. pieszo, 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

3 011 950 zł602,39 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilsons nieruchomości komkercyjne Do sprzedania dochodowa trzy kondygnacyjna kamienica w samym centrum miasta o łącznej powierzchni 602,39 m2,w super lokalizacji. W całym obiekcie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Piła,wielkopolskie

1 850 000 zł548,20 m² 3 374,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę sprzedaży. Budynek użytkowy, zlokalizowany w pobliżu głównych szklaków komunikacyjnych taki jak: obwodnica miejska i drogi.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł15 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| oferta sprzedaży domku letniskowego. Domek usytuowany na działce o powierzchni 315m2, znajdującej się w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych " Słoneczna Polana " w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł66,55 m² 6 265,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ulicy Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 66,55 m2, znajduje się na 2 piętrze, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 500 m² 28,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dużo terenu budowlanego w świetnej cenie idealne miejsce dla kogoś z pomysłem Jeśli szukasz przestrzeni, swobody i miejsca z potencjałem ta oferta zasługuje na uwagę. Aktualna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 099 m² 535,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Pięknie położona działka na wzniesieniu w Jankowie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49,02 m² 17 339,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni aż 58,86 m z przynależnym strychem o powierzchni 15,55 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

255 600 zł1 065 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Gutowie Wielkim, przeznaczonej pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną (wydane gotowe warunki zabudowy) lub usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł6 984 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam dom zaproponowania 6 działek leśnych, o różnych powierzchniach,łącznie to ok 7 tyś m2. 1.865 m2 2.48 m2 3.2301 m2 4.2028m2 5.600m2ok 6.1088m2. Nieruchomoiści mają charakter leśny.Nie.

Szczegóły ogłoszenia

499 990 zł47,18 m² 10 597,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozmieszczone mieszkanie o powierzchni 47,18 m , położone na 1. piętrze w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Bohaterów Modlina. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Pasterzewia 80 000zł Biuro nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje do sprzedaż działkę na Mazurach, na trasie Kętrzyn Św. Lipka - Mrągowo w malowniczo położonej,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł23,61 m² 7 835,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka do własnej aranżacji o powierzchni 23 m , położona na 4. piętrze w bloku przy ul. Okulickiego 80 na radomskim Zamłyniu. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł800 m² 177,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Okazja cenowa! Nowa oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w miejscowości Ćwiklice 3,5km od Centrum Pszczyny. Dojazd asfaltowy i 100m utwardzony! dobra lokalizacja: z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,45 m² 6 996,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

! rezerwacja! Oferta w okazyjnej cenie - wyłącznie w Naszym Biurze Bardzo dobra lokalizacja! Mieszkanie M-3, 4 piętro, klatka schodowa po remoncie, duży balkon, piwnica, w poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

376 500 zł5 020 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, rzeka Łąki. 1/21 - 4616m2 cena: 75zł/m2 = 346 200zł 1/22 - 3223m2 cena: 100zł/m2 = 322 300zł 1/23 - 5020m2 cena: 75zł/m2 = 376 500zł 1/25 - 4639m2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 083 m² 180,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana o pow 10 arów położona w Mucharzu. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20mx38m jest oddalona około 400 metrów od jeziora. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł870 m² 373,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - wszystkie media przed działką, - dojazd drogą asfaltową gminną, - super lokalizacja w śródmieściu, - okolice Kopalni zabytkowej - od strony.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 477 m² 216,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Rembertów w gminie Tarczyn. Działka o powierzchni 1477 m2 ma wymiary 31 x 48 m. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w bloku w Chorzowie Batorym. Mieszkanie widne, rozkładowe - duży pokój z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 900 zł180,79 m² 3 594,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Osada swołowo- idealna baza wypadowa nad morze, zaledwie 10 minut drogi autem do przepięknych usteckich plaż! Inwestycja powstanie na areale 22 ha, będzie składało się na nią niemal 100 domów.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł3 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3300 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Kępy Kikolskej. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 700 m² 234,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Ustawna, uzbrojona działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 2 domów jednorodzinnych (mogą być 2 lokalowe), idealna pod inwestycje! Na działce wszystkie media : prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł737,12 m² 2 577,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ta wyjątkowa nieruchomość to nie tylko kamienica to fragment historii miasta. Budynek, który niegdyś był pierwszym hotelem w Nowej Soli, zachował wiele oryginalnych cech architektonicznych.

Szczegóły ogłoszenia

351 558 zł124,28 m² 2 828,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 124 m? - Piwnica Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 124 m2 , położony w budynku z 2023 roku przy ul. Żwirki i Wigury. Lokal oferowany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 260 m² 404,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 944 m²

Budynek biurowy z miejscami parkingowymi w centrum Ozorkowa. Nieruchomość obejmuje działki o powierzchni 2 944 m 2. Na ogrodzonym terenie mieści się budynek biurowy, gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 001 m² 66,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do zakupu ładne działki rolne z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną zagrodową w miejscowości Borowskie Gziki. Borowskie Gziki to wieś położona w powiecie białostockim.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 999 zł589,30 m² 16 969,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających Pałacyk Lloyda w samym sercu Bydgoszczy. Takiej lokalizacji i takiego charakteru po prostu nie da się powtórzyć. Na sprzedaż oferujemy jeden.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł36 200 m² 23,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomość gruntowa w miejscowości Przęsławice, gm. Pniewy. Dobry dojazd dk 50. Powierzchnia 3,6 ha z możliwością dokupienia większego areału. Działka rolna. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł616 m² 1 444,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Warszawie, dzielnica Ursynów na granicy z Józefosławiem. Działka o powierzchni 616m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 23m szerokości na 27m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48,10 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Kwidzyn, ul. Słowackiego Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,1 m (wraz z piwnicą), położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

952 500 zł60 m² 15 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, z pieką osobną działką 433m2 w kamienicy z 1921 r. Mieszkanie zlokalizowane jest na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w Aninie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowego domu o pow. użytkowej 186,7 m , usytuowanego na działce o pow. 2000 m . Budynek oddany do użytku w 2017 roku, składający się 6 pokoi ,.