dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

730 000 zł45,70 m² 15 973,74 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

English version below. Super lokalizacja - park - metro - ładne przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - loggia - możliwość założenia kw. Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o pow 48 m2 usytuowane na I piętrze niskiego bloku z cegły na Os. Kaliniec w Kaliszu. Mieszkanie o dwustronnej ekspozycji okien składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł229 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości z przyjemnością zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego i przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 230m2, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł33 m² 18 484,85 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalna i przestronna kawalerka o powierzchni 33 m , położona na nowoczesnym osiedlu Avia w krakowskich Czyżynach. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 416 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o pow. 3416m2, położoną w urokliwej miejscowości Pasikonie, w gminie Kampinos (powiat warszawski zachodni). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł53,39 m² 12 343,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

312 300 zł1 735 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1735 m , położona w miejscowości Gniewomierz (powiat legnicki, gmina Legnickie Pole).

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł108,93 m² 4 948,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Na sprzedaż klimatyczny i komfortowy, czteropokojowy dom o powierzchni 109,83 m , położony w spokojnej i zielonej części Czernikowa. Nieruchomość znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka rolno-budowlana 32 ary z domkiem i sadem - Mariampol, gm. Kościelec (woj.Wielkopolskie) Na sprzedaż urokliwa działka rolno-budowlana o powierzchni 32 arów, położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka z wz | Łąsko Małe | kujawsko-pomorskie | warunki zabudowy | spokojna okolica | Koronowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3000m2,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie 2-Pokojowe z Balkonem zlokalizowane w wyremontowanej Zabytkowej kamienicy w świetnej lokalizacji Zaledwie 4 min samochodem do Ścisłego Centrum Katowic i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

362 520 zł3 021 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Z dala od zgiełku, blisko natury - idealna działka w Krobicy! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3021 m , położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 900 m² 28,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 6900 m , położoną w miejscowości Guty Duże (gmina Czerwonka). Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł750 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie W wilsons nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż utrzymany w w bardzo dobrym standardzie budynek magazynowy posadowiony na utwardzonej działce o powierzchni 5 tys.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 800 m² 332,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Władków k. Grodziska Mazowieckiego Powierzchnia: 1800 m Wdane warunki zabudowy. 3mn Media: wszystkie przyłącza dostępne na działce Możliwości zabudowy: dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł48,64 m² 27 754,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Widok na morze top lokalizacja w ustroniu morskim 20 m od plaży. Przedstawiam Państwu apartament o powierzchni 48,64 metrów kwadratowych, położony w kameralnym i urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł54,24 m² 1 843,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni użytkowej około 54,24 m2, położony na piętrze budynku wielorodzinnego w Górkach gmina Wiślica, powiat Buski.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł18 641 m² 64,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 18641 m2 (1,86 ha) położone w strefie przemysłowej w Trzebieniu, gm. Bolesławiec.

Szczegóły ogłoszenia

5 790 000 zł883,61 m² 6 552,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy o pow. użytkowej 883,61 mkw. Lokalizacja: budynek usytuowany w podkrakowskiej miejscowości Zabierzów. Ulica: kątowa Kluczowe punkty: - wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł67 m² 3 955,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 67,10 m na I piętrze bloku w Idzikowicach w wyjątkowo wygodnej i cenionej części miejscowości. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 338 zł42,43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,19 m2(identyfikator mieszkania A1/5) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł143,26 m² 5 437,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:179 m²

Oferujemy do sprzedania domy w zabudowie szeregowej w Pszennie w stanie deweloperskim, tylko 5 minut autem ze Świdnicy. Bardzo dobry dojazd też pociągiem czy autobusem z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł100 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Nowa, niższa cena! Szukasz miejsca pod własną działalność? Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu: gotowy budynek pod Twój biznes w dogodnej lokalizacji - Potok.

Szczegóły ogłoszenia

854 658 zł72 m² 11 870,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Komfortowe mieszkanie przy ul. Radzikowskiego - doskonała lokalizacja i funkcjonalny układ Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł42 m² 13 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Cicha i spokojna okolica - Bliskość komunikacji miejskiej lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 286,80 m² 1 359,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż kompleks przemysłowy po byłym zakładzie produkcyjno-usługowym, zlokalizowany w północnej części miasta Chełm, bezpośrednio przy ul. Ceramicznej. Nieruchomość stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 796 zł41,32 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwustronne mieszkanie z przyjemną loggią w świeżo zrewitalizowanej kamienicy z mpec w sercu Starego Podgórza. Gotowe do odbioru! lokalizacja Stare Podgórze klimatyczna dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł800 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Dom z witrażami, położona w Bukowinie Tatrzańskiej. Idealna propozycja dla osób szukających inwestycji z możliwością zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł196,70 m² 1 626,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 529 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 150m2 - niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym usytuowany na działce o powierzchni 9529,43m2 w gminie Goszczanów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł62,77 m² 6 133,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Bezczynszowy lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 62,77 m2 z przynależnymi: piwnicą, schowkiem, kotłownią, strychem o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 6 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł856 m² 210,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż polecam działkę budowlaną w miejscowości Dobra Szczecińska. Działka znajduje się na powstającym osiedlu Słoneczna Dolina (osiedle domów jednorodzinnych). Dla terenu nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł490 m² 7 959,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:3 630 m²

Rezydencja w Magdalence Luksus, przestronność, prestigowa Lokalizacja Z przyjemnością zapraszam na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości rezydencji o powierzchni około 490 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł154 m² 10 974,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 154 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł960 m² 363,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 960 m , położona w spokojnej i zielonej części Bujakowa (mikołów), przy ul. Starych Młynów. Nieruchomość ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 517 zł43,18 m² 16 778,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc. Termin oddania : gotowa inwestycja inwestycja: inwestycja składa się z trzech kameralnych budynków w niskiej 3-piętrowej zabudowie, w dzielnicy Ruczaj,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 153 m² 121,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Borzechowo, gm. Zblewo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1153 m , położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Borzechowo.

Szczegóły ogłoszenia

13 016 500 zł18 595 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kupujący nie płaci prowiji Działka usługowa położona na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 617 886 zł58,13 m² 27 832,21 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy apartament inwestycyjny, w modnej inwestycji, deo Plaza Residence w samym sercu Gdańska, z widokiem na Motławę. Atuty: widok na Motławę oraz część miejską Gdańska bliski.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55 m² 12 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bandurskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł78,60 m² 9 720,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie ul. Rydygiera Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 78,6 m2 na 4. piętrze. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja: budynek znajduje się na ulicy Rydygiera. W pobliżu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij