dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

695 000 zł2 545 m² 273,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pragnę zaoferować do sprzedaży działkę budowlaną ( 2 działki, 750m2 i 1975m2 ), inwestycyjną pod zabudowę wielorodzinną. powierzchnia działek łącznie to 2545m2 Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 409 m² 1 561,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1409 m2, położona ok. 140 m od plaży w Sarbinowie. Działka malowniczo usytuowana na wzniesieniu terenu. Działka objęta mpzp - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł2 146 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, działka w pobliżu Jezioro Gołdapiwo o powierzchni 2146 m położona w miejscowości Kruklanki, gmina Kruklanki, powiat giżycki, województwo warmińsko-mazurskie.

Szczegóły ogłoszenia

492 450 zł46,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt i prezentacja: katarzyna Trębacz - tel.   Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 055 m² 85,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 0,2055 ha , zlokalizowana w Szpetalu Górnym, gmina Fabianki. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

2 piękne działki budowlane w widokowym terenie Widokowo położone działki budowlane z warunkami zabudowy w trakcie podziału w pięknym zielonym terenie, na wzgórzu, na otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł336,30 m² 11 894,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Przestronna połowa bliźniaka na sprzedaż w Powsinie na Osiedlu Patio (do sprzedania również druga połowa bliźniaka) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej połówki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26,78 m² 22 367,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 27,50 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł934 m² 288,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o powierzchni 934 m , położona w miejscowości Jachranka, w gminie Serock, powiat legionowski. Działka ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41,40 m² 7 946,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,4m2 położone przy ulicy Lubartowskiej/ Śródmieście. 2 pokoje + kuchnia otwarta na korytarz. Oddzielne wc i prysznic. Okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł970 m² 298,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę działki o powierzchni 970 m2 położonej na osiedlu nowopowstałych domków jednorodzinnych w miejscowości Otomino, oddalonej od Żukowa ok. 2,5 km. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 499 000 zł263,40 m² 13 283,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 263,4 m , usytuowany na działce o powierzchni 1 000 m . Nieruchomość posiada garaż dwustanowiskowy w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament 3-pokojowy w okolicach ul.Jana Pawła. Polecamy Państwa uwadze mieszkanie 2-poziomowe wykończone z wysokiej klasy materiałów,zaaranżowane wg.indywidualnego projektu.Na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł68,30 m² 11 566,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokoje przy lesie | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia Wyobraź sobie poranek z kawą, ciszę, śpiew ptaków i spacer w lesie tuż za rogiem A teraz wyobraź sobie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w IV etapie inwestycji przy ul. Lwowskiej, wyróżniające się prywatnym tarasem na dachu o imponującej powierzchni ponad 54 m . Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł75 m² 10 866,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie położone na Starym Mieście w Szczecinie. Apartament jest nietypowy i bardzo oryginalny. Mieszkanie bardzo przestronne i słoneczne, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 100 m² 404,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana ok. 2100 m spokojna okolica, blisko lasu Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni około 2100 m. Teren jest ogrodzony i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł178 m² 4 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 887 m²

Murowany budynek z połowy 80-tych lat XX wieku. Parterowy z poddaszem użytkowym. Wybudowany tradycyjną metodą - pustak+szczelina+cegła+10cm styropianu. Ocieplenie, okna pcv i pokrycie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tego jeszcze nie było! Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m , położone na parterze kameralnej kamienicy w jednej z najspokojniejszych części Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 617 m²

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Włoszczowice, gm. Kije, powiat Pińczowski. Odległość ok 20km od Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł59,71 m² 14 235,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, 59,71 m , Aleja Kijowska, kraków Oferta na wyłączność Miło nam przedstawić Państwu oferte sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,71 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł25,56 m² 23 474,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Jana Kazimierza na Woli, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części miasta. Mieszkanie znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł179 m² 15 363,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Dom dwulokalowy z potencjałem na dużej działce. Proponuję do sprzedaży dom położony na dużej, malowniczej działce o powierzchni 2,28 ha. Nieruchomość zapewnia ciszę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł58,64 m² 8 321,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na Osiedlu Przyjaźni przy ul. Słowackiej, idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 225 m² 186,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** Atrakcyjna działka budowlana! *** *** Regularny kształt prostokąta! *** *** W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne! *** Podstawowe informacje: * lokalizacja domaniów - ok 19 km od Oławy (dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł105 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 105 mkw., zlokalizowany przy ul. Siennej w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu w dzielnicy Wola, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,06 m² 14 492,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w Sopocie na parterze będące doskonałą lokatą kapitału - do zamieszkania lub wynajmowania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 258 zł36,75 m² 13 476,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 001 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż już tylko trzy działki! - każda o powierzchni 3001 m , położone na malowniczych obrzeżach Suwałk, tuż przy granicy Wigierskiego Parku Narodowego. Teren graniczy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł33,74 m² 12 151,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki położonej we Wrocławiu, na osiedlu Ołbin. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze ładnej, zrewitalizowanej kamienicy i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł46,50 m² 5 698,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w bardzo ciekawej lokalizacji - Wojcieszyce Miejscowość ta przynależy do gminy Kłodawa w powiecie gorzowskim, województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 411 m² 197,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1411 m kw położona w Gabryelinie w cichym miejscu. Działka ma kształt trapezu o wymiarach 24,5 m x 70 m. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł76,63 m² 8 469,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin - Mieszkanie o powierzchni 76,60m2, na parterze, całkowicie bezczynszowe, z dużym ogrodem 3ary! Budynek 2-lokalowy, wybudowany w 2019 r. zabudowa bliźniacza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42,63 m² 7 717,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego na osiedlu manhattan W gorzowie wlkp. Lokalizacja - ul obrońców pokoju - blisko do przystanku mzk -dobrze skomunikowanego Z miastem -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł111,85 m² 1 698,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 359 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu pół domu wraz z budynkiem gospodarczym oraz dwoma garażami i wiatą w Dziwiszowie. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

2 512 000 zł2 512 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty władysławowo chłapowo - nadmorska działka budowlana ok. 450 metrów od zejścia na plażę zamieszkaj nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

95 190 zł1 002 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Zławieś Mała, idealne położenie, lokalizacja, przy drodze gminnej Oferta tylko w Naszym Biurze Pięknie usytuowana działka o pow. 1002 m2, w super lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

299 900 zł106 m² 2 829,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:106 m²

Oferta prywatna bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 382 500 zł275 m² 12 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 275m2 na planie prostokąta (w przybliżeniu). Doskonała prestiżowa lokalizacja w centrum Lublina przy ulicy Północnej 5. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,50 m² 7 269,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę: szukasz przytulnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Częstochowy? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 31,5.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij