dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

290 000 zł3 000 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krosno - ładna działka Prezentujemy państwu na sprzedaż bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 30 ar przy trasie Krosno-Łężany. Działka leży przy ulicy Sikorskiego a dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł34 m² 21 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Widokowy apartament w sercu gór - przestrzeń, która zachwyca każdego dnia Są miejsca, które urzekają od pierwszego spojrzenia. To jedno z nich. Apartament położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108,20 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie usytuowane obok Krakowskich Plant przy ul. Krowoderskiej. Na powierzchnię 108 m2 nieruchomości zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł95,70 m² 26 123,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Pakiet 2 luksusowych apartamentów W sercu sopotu - victoria residence Prestiżowa lokalizacja | Wykończenie Premium | Winda i Hala garażowa | Blisko Dworca pkp | Odległość od plaży 10 min |.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy na Podzamczu wśród lokali gastronomicznych, handlowych i birowych, z przeznaczeniem na handel i usługi. Na powierzchnię 50 m2 składa się sala konsumpcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 539 m² 44,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 5539 m2, położona nad Jeziorem Olszewskim, w miejscowości Olszewo, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż dom jednorodzinny z przepięknym widokiem na jezioro w Mucharzu, wybudowany w latach 2002 - 2010. Budynek ma 3 kondygnacje po 60.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,06 m² 12 704,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odkryj przestrzeń, która czeka na swój renesans. To mieszkanie to autentyczna kapsuła czasu, ukryta w sercu tętniącej życiem Zaporoskiej. Dwa pokoje o dwustronnej ekspozycji to rzadki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stargard,zachodniopomorskie

236 500 zł946 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki zaledwie 2 min drogi od osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie. W pełni uzbrojona! W cenie otrzymujesz: ogrodzenie z 3 stron droga wew.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł123,20 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż W gościejewie gm. Rogoźno możliwość zamiany na mieszkanie W wągrowcu Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku mieszkalno- usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

594 654 zł58,90 m² 10 095,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w najbardziej pożądanej dzielnicy Poznania! Tylko teraz Super Cena! Stara cena - 672 696zł Nowa cena - 594 654zł Termin oddania - czerwiec Inwestycja mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł57,22 m² 10 293,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Symfonia Życia w wersji wykończone 3 pokoje + balkon + święty spokój Szukasz mieszkania, które nie krzyczy "betonowa dżungla", tylko szepcze: tu będzie Ci dobrze ? Proszę bardzo 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 700 m² 14,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna-winda, gmina barciany (warmia I mazury) Na sprzedaż działka o powierzchni 2700 m , położona w miejscowości Winda , gmina Barciany , powiat Kętrzyński , województwo.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł42,22 m² 23 188,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105 m² 10 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Do kupienia Dom wolnostojący o pow. użytkowej 105m2 w m. Żelechów. Dostępne media: prąd, woda miejska. Na powierzchni całego domu rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Inwestycja posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 860 zł36,26 m² 11 827,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu - stan deweloperski, z podwójnym miejscem w garażu! Dostępne od ręki! Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 244 zł71,54 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71,54m2 zlokalizowane na 6 piętrze nowego budynku przy ulicy Głowackiego w Głogowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim składa sie z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł4 000 m² 339,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 4000 m2 o oznaczeniu mn, położona w miejscowości Lublin przy ulicy Nałęczowskiej, objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł124 m² 5 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Przedstawiamy niezwykłą ofertę: nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. Koninko - zaraz za granicą Poznania. Obok Borówca i Szczytnik. Doskonały i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł83,24 m² 7 196,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestań szukać właśnie znalazłeś. Szukasz mieszkania z przestrzenią i charakterem? Chcesz mieć trzy sypialnie i salon, który daje swobodę aranżacji? Zależy Ci na lokalizacji, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł3 500 m² 1 142,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 35 ar w doskonałej lokalizacji, przy obwodnicy Niepołomic. Jedna z nielicznych dostępnych takich.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł13 700 m² 6,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy do sprzedaży dużą działkę budowlano rolną na peryferiach Tuchowa o powierzchni 1, 47 ha, położona w miejscowości Dąbrówka Tuchowska. Budowlana 8 ar. Dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł57,96 m² 12 767,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie położone w Lublinie przy ulicy Onyksowej. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 57,96.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gartatowice

Gartatowice,świętokrzyskie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:46 068 m²

Zabudowane gospodarstwo rolne położone w miejscowości Gartatowice, chwałowice gm Kije o całkowitej powierzchni użytków rolnych i części zabudowanej 4,6068 ha. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł112 m² 4 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom W morawicy | duża działka 2400 m | potencjał pod podział | mpzp lokalizacja: nieruchomość położona jest w Morawica jednej z najszybciej rozwijających się gmin w regionie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 049 000 zł170 m² 6 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:444 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z dwoma osobnymi wejściami - świetne rozwiązanie dla wielopokoleniowej rodziny! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł680 m² 1 102,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam stolarnię w bardzo dobrej lokalizacji - kilka kilometrów od Ciechanowa.W pełni wyposażona w maszyny, narzędzia, materiał, zaplecze socjalne, biuro. Budynek piętrowy: parter: - hala.

Szczegóły ogłoszenia

698 720 zł43,67 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,67 m2 w inwestycji Ilumino w samym centrum Łodzi przy ul. Kilińskiego 121. Lokal wyremontowany w wysokim standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł400 m² 337,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż | Działka rekreacyjna rod 400 m z całorocznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł286 m² 4 367,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą solidnego domu piętrowego, podpiwniczonego, położonego w miejscowości Murowaniec. Informacje O działce: działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 879 m² 127,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1879 m2 w Rybarzowicach przy ulicy Gerberowej i Wrzosowej. Działka posiada bezpośredni dojazd do drogi publicznej asfaltowej. Media : prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 734 zł45,64 m² 8 429,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 2: przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na podwyższonym parterze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [45,64] m to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 159 zł38,51 m² 19 947 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł245,50 m² 5 947,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Atuty nieruchomości: duża, ustawna działka o powierzchni ponad 1 300 m , Nowoczesny projekt architektoniczny z modyfikacjami pod potrzeby codziennego życia, komfortowa powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 394 m² 178,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Dunajcowej. Nieruchomość ma powierzchnię prawie 14 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 005 zł60,88 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,50 m² 8 766,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,5 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Srebrzyńska, nieopodal centrum Łodzi oraz Manufaktury. * doskonała lokalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Kraków,małopolskie

8 100 000 zł1 082 m² 7 486,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, łęg - Kraków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 395 m² 154,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym zbudujesz dom z dala od miejskiego zgiełku, ale bez rezygnacji z wygody codziennego życia? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 924 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna duża działka pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3924m2 Wymiary 30m od ulicy, 136,4 i 131,8 po bokach oraz 29,3m.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł56 m² 4 035,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 56m2 plus strych o powierzchni 48m2 położone na piętrze budynku wielorodzinnego w Tarnowie Opolskim. Składa się z dużego pokoju,.