dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w centrum Opola To 120-metrowe mieszkanie w centrum Opola to idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób ceniących sobie przestronne wnętrza. Składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł21 887 m² 13,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki o numerach 339/1 i    mkw.): zgodnie z MPZP znajdują się na terenach upraw rolnych (42R) - RV, RVI. Na działki rolne został złożony wniosek o zmianę ich.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł113,13 m² 2 607,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z potencjałem przestrzeń, światło i niezależność Jeśli szukasz miejsca, które daje prawdziwą przestrzeń, niskie koszty i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 190 m² 259,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! atrakcyjna oferta! Transakcja sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1190m2 w Kazimierzu (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 139 m² 129,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Piękne działki na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowych działki budowlanych o powierzchni 1139m2 i 1114m2 położonych w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł596,79 m² 1 089,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:276 m²

Kamienica przy głównej ulicy w Więcborku Charakterystyka: budynek mieszczący pomieszczenia mieszkalne, usługowe (cukiernia) oraz produkcyjne z zapleczem magazynowym. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Górzno,kujawsko-pomorskie

270 000 zł27 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szynkówko - malownicza wieś położona w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie brodnickim w gminie Górzno Przedmiotem oferty są działki rolne o łącznej powierzchni 2,7491.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł51,23 m² 11 009,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,23 m , zlokalizowane przy ul. Antoniukowskiej, na osiedlu Antoniuk, w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 247 m² 319,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa W doskonałej lokalizacji! szczegóły oferty: powierzchnia działki: 6247 mkw Lokalizacja: zaciszna, rozwijająca się okolica z łatwym dostępem do centrum miasta Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

123 600 zł1 030 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki położone w Lubichowie każda ponad 1000m2 Teren posiada mpzp, -pod zabudowę jednorodzinną. Przyłącze energetyczne na działce, sieć wodociągowa dociągnięta Działki.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 758 m² 81,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przy tej wyjątkowej ofercie Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizyjnych! Chcesz skorzystać z kompleksowej pomocy? Oferujemy również bezpłatne usługi pośrednictwa kredytowego, które.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 939 m² 255,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na granicy Cieplic z Sobieszowem. Wjazd bezpośrednio z asfaltu. Wszystkie media w granicach działki. Doskonała lokalizacja na każdą działalność. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Jaworzno, podwale, ul. S.F. Mazur Oferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Jaworznie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

264 330 zł801 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tychy Wilkowyje , do sprzedania działka o pow. 801 m2 Aktualny Plan Zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej. Wszystkie media: kanalizacja, prąd, gaz, woda, na lub przy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł998 m² 691,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 462 zł68,09 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / zielona oaza W mieście - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł245 m² 7 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem, basenem i strefą spa Na sprzedaż niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 245 m , z dużym ogrodem (ok. 850.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł187,54 m² 5 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 693 m²

Szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta nieruchomość łączy ciszę, przestrzeń i wygodę codziennego życia. Lokalizacja: rzepniki Białystok - 20.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł59,50 m² 6 201,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży komfortowe, trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w Strzelcach Kraj. w województwie lubuskim. To idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł343,32 m² 1 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Do kupienia wyjątkowy budynek o oryginalnej bryle łączący funkcje mieszkalne z usługowymi lub stanowiący dom w którym można wydzielić 2 osobne mieszkania, położony na prawie 29ar.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka między lasami w trakcie podziału. Posiadamy do sprzedania działkę 3000 m 2 przy trasie między Rossoszycą a Wartą w okolicy Pierzchniej Góry. Szerokość 40 m . Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

215 134 zł948 m² 226,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję działkę budowlana w pełni uzbrojona o powierzchni 948 m2 położona na skraju Olsztyna w miejscowości Myki gmina Dywity. Działka ujęta w planie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy W centrum strzegomia. Ogrzewanie miejskie. Lokal handlowo- usługowy o pow.46 m2 usytuowany na parterze budynku położonego w centrum Strzegomia. Składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34,79 m² 22 966,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Janka Bytnara Rudego" budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł168 m² 8 273,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Parterowy dom w Skórkach spokój, natura i komfort Skorka to spokojne miejsce, gdzie rodzina cieszy się bliskością natury. Zielone łąki, lasy i czyste powietrze tworzą idealne tło do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 280 zł42,19 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Nałęczowskiej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne w codziennym życiu: przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł78 360 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości są położone w Goczałkowicach-Zdroju w rejonie ulicy Stawowej o łącznej powierzchni 78360 m , w skład których wchodzą działki gruntu nr 381/10, 382/115,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł75 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na prezentacje mieszkania z dwoma balkonami, na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na popularnym Osiedlu Sonata na radomskim Gołębiowie II. To lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł49,38 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam - bardzo ciekawe mieszkanie w ładnym bloku i w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku przy ulicy Ogrodowej w Piekarach Śląskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 010 m² 128,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

*** Tylko w Forma Nieruchomości! *** Na sprzedaż - działka 1010 m , Dźwierszno Małe Marzysz o własnym domku w spokojnej okolicy albo klimatycznym letnisku? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł286,74 m² 10 427,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Nowa cena! Wyjątkowy dom w Pile - Zielona Dolina Nowoczesna architektura, eleganckie wnętrza i malownicza okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 427 000 zł99 m² 14 414,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedania klimatyczne mieszkania w stanie deweloperskim na Starym Podgórzu w Krakowie w nowo wyremontowanej pięknej kamienicy z ładną klatką schodową. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł39,36 m² 23 373,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i pachnące nowością mieszkanie o powierzchni 39,36 m2 , położone na warszawskim Mokotowie. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, gotowe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł598,72 m² 1 503,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż kamienica mieszkalno usługowa położona w ścisłym centrum Zabrza, przy ul. Goethego. Nieruchomość o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym idealna pod wynajem mieszkań, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł125 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Spokojny Zakątek Nowoczesne, energooszczędne domy bliźniacze w Ignatkach, ul. Spokojna! Kupujący nie płaci pcc oraz prowizji! Lokalizacja Inwestycja Spokojny Zakątek znajduje się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł190 m² 7 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

: opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom o powierzchni użytkowej 159 m , wybudowany w 2019 roku z cegły, w technologii zapewniającej trwałość, ciepło.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:679 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, miedzyń Zapraszam do obejrzenia budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 154 zł57 m² 12 037,79 zł/m²

 

Piętro:1/3