dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

419 000 zł4 200 m² 99,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 42 ary w Cieszynie przy ul. Katowickiej. Nowa obniżona cena! Działka przy drodze asfaltowej, niezabudowana. Kształt pochylony prostokąt/romb o bokach 34m.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł30,79 m² 15 557 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 1-pokojowe O powierzchni użytkowej 30,79 M2 Z ogródkiem O powierzchni 9,51 M2, zlokalizowane przy ulicy glogera W dzielnicy prądnik biały oferta na wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 200 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w Świątnikach Górnych. Nieruchomość rolna, w miejscowym planie oznaczona symbolem rz (tereny użytków zielonych, łąk i pastwisk). Teren zakrzaczony,.

Szczegóły ogłoszenia

175 500 zł1 350 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu na sprzedaż działkę budowlanąw miejscowości czarna gm. Zabór. Działka O pow. OK.1350 HA KSZTAŁT DZIAŁKI PROSTOKĄT. Media: w pobliżu prąd I woda działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł65,16 m² 19 797,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 984 zł41,07 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł46,10 m² 4 338,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie umiejscowione na pierwszym piętrze o powierzchni 46,10 m2 składające się z otwartej kuchni, salonu ,dwóch sypialni i łazienki. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł209,30 m² 7 118,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Biuro nieruchomosci ,mały Domek' poleca luksusowy, energooszczędny dom w Olszynie! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej Olszynie (powiat lubański), na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł10 329 m² 38,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka produkcyjno-usługowa z dużym potencjałem. Prezentujemy Państwu działkę produkcyjno-usługową zlokalizowaną w miejscowości Kiczki Pierwsze, oferującą szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 495 zł67,47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 062 m² 177,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziaka budowlana w kształcie prostokąta, uzbrojona w prąd Z , teren płaski, wydane Warunki Zabudowy budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Położona w spokojnej urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł532 m² 469,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje wyjątkowej, pięknej, kształtnej działki o powierzchni 532m2! Działka o wymiarach 33.90x15.80m położona jest w centrum Augustowa. Wszystkie media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,96 m² 10 340,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na jednym z nowszych i ładniejszych osiedli w Opolu, osiedlu Przylesie. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 529 m² 260,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną W złotorii! *** oferta dostępna tylko W naszym biurze *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1529 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł161 m² 9 875,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:626 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Prezentujemy Państwu gustowny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161 m2 , położony w podwrocławskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł57 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w dzielnicy Bałuty (doły), przy ul. Franciszkańskiej, ok. 3 km od centrum Łodzi. Lokal znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł96 m² 3 947,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Na sprzedaż mieszkanie w centrum Świdnicy. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w budynku wielorodzinnym, elewacja po remoncie. Powierzchnia użytkowa 96m 2 : 4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż udział 555 m2 w działce o powierzchni 3339 m2 położonej w miejscowości Karwieńskie Błota II. Na działce znajduje się domek holenderski 3 pokojowy wraz z dobudówką.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł10 900 m² 5,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową , stanowiącą działkę leśną o pow. 1,09 ha ( 10900 mkw) położoną w Zakliczynie obręb Zdonia w powiecie tarnowskim w woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 494 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu Z bali - unikalna oferta! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją sprzedaży pięknego domu z bali, zaprojektowanego i wybudowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

869 400 zł1 242 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wśród nowej zabudowy, pod dom wolnostojący lub -bliźniaczy- luboń lasek, uzbrojona, mpzp, dach płaski Działka o powierzchni 1242 mkw położona w cichej okolicy nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł198,24 m² 9 079,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Aneta Ring   oferta tylko U nas W biurze! Dom, który mam przyjemność prezentować, to propozycja dla wielbicieli ponadczasowego stylu. Dom przywodzi na myśl hiszpańskie klimaty dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 659 000 zł98,07 m² 16 916,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł26,99 m² 11 115,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

dla Biura! Szybka decyzja kredytowa za naszym pośrednictwem. Możliwość wykonania mieszkania pod klucz. Zapraszam serdecznie do zakupu słonecznego z balkonem mieszkania na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 128 m² 84,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1128 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ustowo

Ustowo,zachodniopomorskie

799 000 zł350 m² 2 282,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż budynek/hala magazynowo - produkcyjna. Budynek magazynowo - produkcyjny, idealny pod produkcję hurtową garmażeryjną itp. Atrakcyjna lokalizacja ( przy dk 13, rondo Hakena). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 670 m² 158,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki nr 548/4 o powierzchni 0,367 ha (3670 m ), położonej w niezwykle malowniczym i unikatowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żalinowo

Żalinowo,kujawsko-pomorskie

109 000 zł3 086 m² 35,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek położonych w malowniczej miejscowości Żalinowo. Oferta dostępna wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:146 m²

EP Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie Szeregowej przy ul. Polnej miejscowości Starcza - miejscu oddalonym zaledwie kilka minut od lasu ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł168 m² 2 797,62 zł/m²

 

Piętro:2/4