dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

260 000 zł1 060 m² 245,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni około 10,5 ara w całości budowlana. W mpzp oznaczona jako tereny mn - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o wymiarach 58,68 x 18,6 x 59,17.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł134,41 m² 6 316,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! wysoki standard! W pobliżu lasu! bez pcc I prowizjii zakup od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w Miłoszycach. Parter: - wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,90 m² 7 912,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Poniatowskiego 21. Nieruchomość o powierzchni 47,9 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł1 475 m² 178,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w pierwszej linii zabudowy usytuowaną w Wodzisławiu Śląskim, obręb Zawada, województwo Śląskie o pow. 1475m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 800 zł41,15 m² 15 620,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem Katowice, ul. Gdańska (zadole) Powierzchnia: 43 m | Piętro: 10/10 | Pokoje: 2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł121,84 m² 11 482,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Elegancki i funkcjonalny apartament bezczynszowy w Łomiankach! Po prostu dobre życie. Nowoczesna, bardzo rozkładowa 3 - poziomowa nieruchomość w Łomiankach przy ulicy Łąkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł26,21 m² 11 407,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Kościuszki nowe mieszkania w centrum Bydgoszczy, bez prowizji i podatku pcc! Nowa Kościuszki to nowoczesna inwestycja w Bydgoszczy. Doskonała lokalizacja w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł190 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

**** Dom w spokojnej okolicy ******łapy **** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację atrakcyjnie zlokalizowanej nieruchomości w miejscowości Łapy, 30km od Białegostoku, woj. podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

739 350 zł46,50 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Idealne na start dla rodziny lub Na wynajem! Dla pary lub singla! Atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 46,5 m2 - bardzo ładne, rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie, idealne na start dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,72 m² 17 264,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego apartamentu w Kołobrzegu, ale przeraża Cię wizja wykańczania wnętrz i wielomiesięcznego czekania? To powszechny dylemat, na który mamy gotową odpowiedź! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

692 000 zł158,50 m² 4 365,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 387 m²

Masz dość zgiełku miasta? Marzysz o założeniu rodziny, ale brakuje Ci własnego miejsca? A może już jesteście taką rodziną i codziennie borykacie się z brakiem przestrzeni? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie kilka mieszkań w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkania o powierzchni od 25 m2 do 41 m2 w cenie od 275.000. Wszystkie mieszkania po generalnym remoncie, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

455 346 zł1 234 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentuję bardzo ładną działkę w urokliwym miejscu wśród nowo wybudowanych domów w gminie Nadarzyn miejscowość Rozalin. Nieruchomość położona jest w otulinie kompleksu parkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To wyjątkowy punkt na południu Wrocławia. Inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach ceniących kameralną atmosferę, nowoczesną architekturę i funkcjonalność. Lokale w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 540 zł63,48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł873 m² 166,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowy teren. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 870m2 położona w Lesznej Górnej. W planie zagospodarowania przestrzennego zabudowa jednorodzinna. Miejsce ciche, spokojne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł74 m² 10 337,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Osiedle Młodych 3 minuty do szkoły! Idealne dla rodziny z dziećmi Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 104 075 zł63,08 m² 17 502,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% budynek został oddany do uzytkowania 2025-12-31 Mieszkanie 3- pokoje, 63.09.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 977 m² 176,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3977 m2, położona w Kłecku (powiat gnieźnieński) w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora, w drugiej linii zabudowy. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł40,90 m² 16 259,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 39,5 m , położony na Gubałówka w kompleksie w miejscowości Nowe Bystre. Apartament cechuje jasne wnętrze z ciepłymi,.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł2 992 m² 41,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka w malowniczej miejscowości Olszyny, gmina Szczytno, powiat szczycieński, województwo warmińsko-mazurskie. Miejsce pełne spokoju i ciszy blisko lasu z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł247 m² 4 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 717 m²

Szukasz domu w spokojnej zielonej okolicy z dala od zgiełku dużego miasta a jednocześnie z doskonałym połączeniem w dużym miastem Zapraszam do zapoznania się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 125 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1125 m położona w miejscowości Chyżne, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 722 440 zł20 264 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 20 261 m położona w miejscowości Krzywica, w gminie Klembów, zaledwie 6 km od Wołomina i 26 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł19 173 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na morze i jezioro Kopań. Działka o powierzchni 19 173 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 226 m i szerokości ok. 85 m., z czego około 4.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł872,50 m² 4 584,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Villi Tatrzańskiej - kulinarnego serca Fordonu. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo atrakcyjnej lokalizajcii co daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł39,86 m² 14 801,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę mieszkania - funkcjonalnego 2-pokojowego lokalu z dużym prywatnym ogrodem, położonego w kameralnej zabudowie w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Malty. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł47,68 m² 5 453,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: dębno znajduje się 23 km płd.-zach. od Myśliborza i 36 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego. Powierzchnia miasta wynosi ponad 19 km kwadratowych, więc jest największym miastem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł304 m² 2 203,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:336 m²

Czy marzysz o własnym, przestronnym domu z potencjałem biznesowym? Nieruchomość czeka na nowego właściciela, który wykorzysta jej ogromne możliwości. Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł189 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Boleń k. Węgrzc - stan deweloperski Na sprzedaż segment bliźniaka o powierzchni użytkowej 143 m , z garażem w bryle budynku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Norwida w miejscu, które daje prawdziwy komfort codziennego życia. To przestrzeń, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 060 zł34,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,60 m² 8 912,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż nowe, mieszkanie 4-pokojowe o pow. 61,60 m2 położone na I piętrze w I-piętrowym bloku w Gowarzewie koło Swarzędza i Poznania. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

307 800 zł100 m² 3 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż budynek przekształcony z funkcji gospodarczej na mieszkalną. Dom o powierzchni ok 90m2 z tarasem i działką ok 600m2, zlokalizowany na obrzeżach Zduńskiej Woli. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,60 m² 6 373,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Do sprzedania: dwupokojowe mieszkanko o powierzchni 60 m 2 znajdujące się w Tychach przy ulicy Cyganerii (idealne miejsce, wszędzie blisko, czyli centrum miasta, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł57,10 m² 10 998,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

U nas Na sprzedaż 3- pokojowe piękne, słoneczne mieszkanie znajdujące się na parterze budynku z 2005 roku - Reda, ul. Obwodowa (pożądana lokalizacja). Mieszkanie przeszło remont generalny.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 851 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości narie w Morągu oferuje do sprzedaży działkę o pow. 1851m2 w m. Jurki, gm. Morąg. Działka nr 413/5 nie jest objęta miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł83,64 m² 12 314,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 169 m² 82,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka - Klenica - Gmina Bojadła - woj. lubuskie Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż dwie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij